runner

Súťaže

zrušiť filter
2.7.2016 3. kolo Slovenského pohára v OC - stredná trať [OC]
Hidegkút, Maďarsko
3.7.2016 4. kolo Slovenského pohára v OC - dlhá trať [OC]
Hidegkút, Maďarsko
21.7.2016
24.7.2016
Veľká cena Slovenska, Slovak Karst Cup [OB]
Silica + Plešivecká planina (Klub OB Akademik TU Košice)
27.8.2016 5. kolo Slovenského pohára v OC - šprint [OC]
Šternberk, Česká republika
28.8.2016 6. kolo Slovenského pohára v OC - dlhá trať [OC]
Šternberk, Česká republika
1.9.2016 7. kolo oblastného rebríčka Košického kraja - šprint mix štafety [OB]
Košice (Klub OB Akademik TU Košice)
3.9.2016 Majstrovstvá SR v nočnom OB [OB]
Banská Bystrica (TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica)
4.9.2016 Majstrovstvá SR v OB v šprinte štafiet [OB]
Banská Bystrica (TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica)
10.9.2016 Slovenský rebríček jednotlivcov - dlhá trať [OB]
Nová Bošáca (Športový klub Sandberg)
11.9.2016 Slovenský rebríček jednotlivcov - stredná trať [OB]
Nová Bošáca (Športový klub Sandberg)
24.9.2016 Majstrovstvá SR v OB dlhá trať [OB]
Silica (Klub OB Akademik TU Košice)
25.9.2016 Slovenský rebríček jednotlivcov - stredná trať [OB]
Silica (Klub OB Akademik TU Košice)
9.10.2016 Jesenná cena Rapidu 11. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti [OB]
Bude upresnené (TJ Rapid Bratislava)
9.10.2016 8. kolo oblastného rebríčka Košického kraja - skrátená trať [OB]
Rudná (Klub OB Akademik TU Košice)
15.10.2016 Slovenský rebríček jednotlivcov - stredná trať [OB]
Dreveník - Spišský hrad (TJ Čingov Spišská Nová Ves)
15.10.2016
16.10.2016
Kvalifikácia na ISF 2017 do Talianska [OB]
Dreveník - Spišský hrad (TJ Čingov Spišská Nová Ves)
16.10.2016 Slovenský rebríček jednotlivcov - stredná trať [OB]
Dreveník - Spišský hrad (TJ Čingov Spišská Nová Ves)
4.12.2016 Mikulášské preteky 13. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti [OB]
Bratislava (ŠK VAZKA Bratislava)
4.12.2016 Mikulášska čižma [OB]
Košice centrum (Klub OB Akademik TU Košice)
18.12.2016 Vianočný kapor [OB]
Košice - Terasa (Klub OB Akademik TU Košice)