runner

Súťaže

zrušiť filter
21.2.2017 Zimná o-séria, nočný OB [OB]
Košice (Klub OB Akademik TU Košice)
25.2.2017 Zimná o-séria [OB]
Prešov (Klub OB Akademik TU Košice)
10.3.2017 Zimná o-séria, nočný OB [OB]
Kysak
18.3.2017 1. kolo oblastného rebríčka Východ [OB]
Kysak
19.3.2017 Prvý jarný kufor 7. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 [OB]
Bratislava (TJ Rapid Bratislava)
19.3.2017 2. kolo oblastného rebríčka Východ [OB]
Lemešany
26.3.2017 Snežienky a machri 8. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 šprint [OB]
Bad Deutsch Altenburg (Športový klub Sandberg)
26.3.2017 Majstrovstvá Západnej oblasti SZOŠ - šprintové štafety [OB]
Bad Deutsch Altenburg (Športový klub Sandberg)
1.4.2017 CESOM, INOV8 cup - stredná trať [OB]
Lakšárska Nová Ves (KOBRA Bratislava)
2.4.2017 CESOM, INOV8 cup - dlhá trať [OB]
Lakšárska Nová Ves (KOBRA Bratislava)
8.4.2017 Postás kupa, INOV8 cup - stredná trať [OB]
Pilisszentlélek
9.4.2017 Postás kupa, INOV8 cup - dlhá trať [OB]
Pilisszentlélek
22.4.2017 3. kolo oblastného rebríčka Východ [OB]
Rudná (Klub OB Akademik TU Košice)
23.4.2017 Malý Vazkárik 10. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 [OB]
Bratislava (ŠK VAZKA Bratislava)
23.4.2017 2. kolo oblastného rebríčka Východ [OB]
Silica (Klub OB Akademik TU Košice)
6.5.2017 Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB - stredná trať [OB]
Smolenice / Jahodník (TJ Rapid Bratislava)
7.5.2017 INOV8 cup - dlhá trať [OB]
Smolenice / Jahodník (TJ Rapid Bratislava)
8.5.2017 INOV8 cup - stredná trať [OB]
Smolenice / Jahodník (TJ Rapid Bratislava)
14.5.2017 Milá Míľa 22. ročník [other]
Bratislava Horský park (TJ Rapid Bratislava)
20.5.2017 INOV8 cup - dlhá trať [OB]
Kučišdorfská dolina
21.5.2017 INOV8 cup - stredná trať [OB]
Kučišdorfská dolina
28.5.2017 5. kolo oblastného rebríčka Východ [OB]
Košice
3.6.2017 Majstrovstvá Slovenska v OB - stredná trať [OB]
Kysak
4.6.2017 Majstrovstvá Slovenska v OB - štafety [OB]
Kysak
11.6.2017 Spoznaj svoj les 11. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 [OB]
Bratislava (Športový klub Sandberg)
17.6.2017 INOV8 cup - dlhá trať [OB]
Biely kríž Bratislava (ŠK VAZKA Bratislava)
18.6.2017 INOV8 cup - stredná trať [OB]
Biely kríž Bratislava (ŠK VAZKA Bratislava)
6.7.2017 Tatry O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - dlhá trať [OB]
Pribilina (Klub orientačných športov Ružomberok)
7.7.2017 Tatry O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - dlhá trať [OB]
Pribilina (Klub orientačných športov Ružomberok)
8.7.2017 Tatry O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - stredná trať [OB]
Pribilina (Klub orientačných športov Ružomberok)
9.7.2017 Tatry O, Veľká cena Slovenska, INOV8 cup - stredná trať [OB]
Pribilina (Klub orientačných športov Ružomberok)
15.9.2017 Majstrovstvá Slovenska v OB - šprint [OB]
Košice (Klub OB Akademik TU Košice)
16.9.2017 Majstrovstvá Slovenska v OB - dlhá trať [OB]
Košice (Klub OB Akademik TU Košice)
17.9.2017 INOV8 cup - stredná trať [OB]
Košice (Klub OB Akademik TU Košice)
30.9.2017 13. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 dlhá trať [OB]
Zochova chata (Klub OB TJ Sokol Pezinok)
7.10.2017 MAKADO [OC]
Bratislava (ŠK VAZKA Bratislava)
8.10.2017 Jesenná cena Rapidu 14. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 [OB]
Bratislava (ŠK VAZKA Bratislava)
14.10.2017 INOV8 cup - stredná trať [OB]
Kremnica (Športový klub Sandberg)
15.10.2017 Majstrovstvá Slovenska v OB - šprintové štafety [OB]
Kremnica (Športový klub Sandberg)
27.10.2017 Europsky pohár v presnej orientácii [PO]
Studienka (TJ Slávia Farmaceut Bratislava)
28.10.2017 Dunajská buzola - štafety [OB]
Studienka (TJ Slávia Farmaceut Bratislava)
28.10.2017 Europsky pohár v presnej orientácii [PO]
Studienka (TJ Slávia Farmaceut Bratislava)
5.11.2017 Jesenný Sporko 15. kolo oblastného rebríčka, Majstrovstvá Západnej oblasti SZOŠ - dlhá trať [OB]
Bratislava
3.12.2017 Mikulášské preteky 16. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti SZOŠ 2017 [OB]
Bratislava (ŠK VAZKA Bratislava)