2 0 0 0
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
02.01 - 07.01 Majstrovstvá sveta veteránov Nový Zéland Manawatu VýsledkyWWW
06.01 Trojkráľové parkové preteky TJ Sokol Pezinok Pezinok RozpisVýsledkyWWW
08.01 - 09.01 M SR, 1. kolo SPJ a SRJ, 1. a 2. kolo SLD, 1. kolo SRŠ - klasická trať a štafety Kysak Kysak Výsledky
12.01 - 16.01 Svetový pohár Fínsko Vuokatti VýsledkyWWW
26.01 - 30.01 Svetový pohár Rakúsko Ulrichsberg, Böhmerwald
31.01 - 06.02 Majstrovstvá sveta juniorov, Svetový pohár, Alpský pohár a Majstrovstvá Európy v zimnom triatlone Ekonóm Banská Bystrica Banská Bystrica - Donovaly RozpisVýsledkyWWW
12.02 M SR, 4. kolo SPJ a 5. kolo SRJ, 3. kolo SLD - krátka trať Banská Bystrica Banská Bystrica RozpisVýsledky
13.02 5. kolo SPJ a 6. kolo SRJ, 4. kolo SLD - skrátená trať Banská Bystrica Banská Bystrica RozpisVýsledky
13.02 Biela stopa SNP Výsledky
19.02 - 20.02 2. a 3. kolo SPJ a SRJ - klasická a skrátená trať Česká republika Nové město na Moravě VýsledkyWWW
19.02 Zimné mestské parkové preteky TJ Sokol Pezinok Pezinok RozpisVýsledkyWWW
20.02 Zimné parkové preteky Farmaceut Bratislava Bratislava RozpisVýsledky
21.02 - 27.02 Majstrovstvá sveta veteránov Bulharsko Velingrad Rozpis
01.03 - 06.03 Majstrovstvá sveta a Svetový pohár Rusko Krasnojarsk RozpisVýsledkyWWW
25.03 OR KPo UKE Výsledky
26.03 OR BTo - klasická trať SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
26.03 OR KPo KYS Výsledky
31.03 Beh mesta Pezinok - cezpoľný beh SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
01.04 Prvý Jarný kufor, OR BTo - skrátená trať RBA Bratislava RozpisVýsledky
02.04 Jarná cena Rapidu, OR BTo - skrátená trať RBA Bratislava RozpisVýsledky
15.04 - 16.04 Svetový pohár - klasická trať a štafety Japonsko Gotemba VýsledkyWWW
15.04 - 16.04 1. a 2. kolo Slovenského pohára - krátka a klasická trať TJ Sokol Pezinok Pezinok RozpisVýsledkyWWW
15.04 OR KPo DKE
16.04 OR KPo TKE
22.04 - 24.04 Svetový pohár - krátka trať a dvojdňové preteky na klasických tratiach Austrália Canberra VýsledkyWWW
29.04 M SR - dlhá trať TJ Sokol Pezinok Pezinok RozpisVýsledkyWWW
06.05 OR KPo KYS
13.05 M KPo - klasická trať SSN
14.05 OR BTo FBA Bratislava RozpisVýsledky
14.05 OR KPo SSN
20.05 - 21.05 3. a 4. kolo Slovenského pohára - klasická trať a scorelauf Pucov ŠK Bratislava, Klub OB Topoľčianky Nitra RozpisVýsledky
20.05 - 21.05 Akademické M SR KTV TU Košice Silická planina Výsledky
20.05 M KPo - krátka trať TKE Výsledky
27.05 Medzinárodné M SR - krátka trať, Svetový ranking Kobra Bratislava Tatranská Lomnica RozpisVýsledkyWWW
28.05 M SR - štafety, 1. kolo SRŠ Kobra Bratislava Tatranská Lomnica RozpisVýsledkyWWW
02.06 M SR v rámci školských športových súťaží (žiaci i študenti) Čingov Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Výsledky
03.06 - 04.06 Pohár Slovenského raja, 1. a 2. kolo - SPE, SRJ a SRŽ - krátka a klasická trať Čingov Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves RozpisVýsledky
10.06 M SR v NOB Prírodovedec Bratislava Bratislava Výsledky
23.06 - 25.06 Majstrovstvá Európy dorastu Rusko Svetlogorsk VýsledkyWWW
24.06 - 25.06 3. a 4. kolo - SPE, SRJ a SRŽ TJ Rapid Bratislava Bratislava RozpisVýsledky
30.06 - 04.07 Svetový pohár, Majstrovstvá Európy - štafety, klasická a krátka trať Ukrajina Truskavec RozpisVýsledkyWWW
09.07 - 15.07 Majstrovstvá sveta juniorov Česká republika Nové Město na Moravě RozpisVýsledkyWWW
18.07 - 21.07 Svetový pohár - krátka, skrátená a ultra krátka trať Fínsko Lahti RozpisVýsledkyWWW
21.07 - 23.07 24. Grand Prix Slovakia - 3-dňové preteky, 5.(1. etapa) a 6.(2. etapa) kolo - SPE, SRJ a SRŽ - skrát TU Košice Silická planina RozpisVýsledkyWWW
07.08 - 12.08 7. ME lesníkov Česká republika Šternberk RozpisVýsledkyWWW
12.08 - 13.08 5. a 6. kolo Slovenského pohára - klasická trať a scorelauf ŠK Cart print Nitra Nitra RozpisVýsledky
01.09 - 03.09 Svetový pohár - šprint, klasická trať, štafety Česká republika Turnov VýsledkyWWW
02.09 M BTo - parková trať FBA Bratislava RozpisVýsledky
09.09 - 10.09 7. kolo - SPE, SRJ a SRŽ, 2. kolo - SRŠ TJ Slávia Farmaceut Bratislava Bratislava RozpisVýsledkyWWW
15.09 - 17.09 Svetový pohár Belgicko Arlon VýsledkyWWW
16.09 - 17.09 8. kolo - SPE, SRJ a SRŽ, 3. kolo - SRŠ Sokol Pezinok Pezinok RozpisVýsledkyWWW
23.09 - 24.09 Medzinárodné M SR - klasická trať, 9. kolo - SPE, SRJ a SRŽ TU Košice Silická planina RozpisVýsledkyWWW
23.09 - 24.09 Svetový pohár Francúzsko Alsace WWW
01.10 OR BTo VBA Bratislava RozpisVýsledky
07.10 M SR - parková trať Kobra Bratislava Bratislava RozpisVýsledky
11.10 - 14.10 Svetový pohár - krátka a klasická trať, štafety Portugalsko Lisabon VýsledkyWWW
14.10 - 15.10 Medzinárodné M SR, 7. kolo Slovenského pohára - klasická trať, štafety HSC Košice, TU Košice Košice
14.10 1. ročník Bratislavského krosu Výsledky
18.10 - 19.10 Svetový pohár Maďarsko Vesprém WWW
21.10 - 22.10 Svetový pohár - krátka a dlhá trať ŠK Biko Banská Bystrica Banská Bystrica VýsledkyWWW
21.10 - 22.10 M SR, 8. a 9. kolo Slovenského pohára - krátka trať, dlhá trať ŠK Biko Banská Bystrica Banská Bystrica Výsledky
21.10 OR KPo VKE Košice Rozpis
22.10 OR KPo TKE Košice Rozpis
28.10 - 29.10 37. ročník pretekov mužov o "JELENÍ PAROH", 23. ročník pretekov žien o "POHÁR REKTORA TU ZVOLEN" VZV Zvolen Rozpis