2 0 0 1
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 - 07.01 Majstrovstvá SR (šprint, krátka trať) ŠK Panda Topoľčianky Skalka Výsledky
06.01 Trojkráľové parkové preteky SPE Pezinok VýsledkyWWW
22.01 - 27.01 Svetový pohár - 1. kolo Bulharsko Batak, Velingrad VýsledkyWWW
03.02 - 04.02 Majstrovstvá SR (klasická trať a štafety) Ekonóm Banská Bystrica Šachtičky Výsledky
11.02 - 18.02 Majstrovstvá sveta juniorov a veteránov Taliansko Trentino VýsledkyWWW
11.02 Biela stopa SNP Výsledky
17.02 Zimné mestské parkové preteky SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
18.02 Verejné preteky v parkovom OB - Cena Sporka BBA Rusovce RozpisVýsledky
24.02 - 27.02 Svetový pohár - 2. kolo Švédsko Falun, Stockholm VýsledkyWWW
08.03 - 10.03 Svetový pohár - 3. kolo Fínsko Rovaniemi VýsledkyWWW
10.03 1. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti UKE Ťahanovce RozpisVýsledkyWWW
11.03 2. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti UKE Furča RozpisVýsledkyWWW
13.03 - 17.03 Svetový pohár - 4. kolo, Majstrovstvá Európy Rusko Volodga VýsledkyWWW
24.03 - 25.03 3. a 4. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti TKE Silická planina RozpisVýsledkyWWW
25.03 1. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Prvý jarný kufor) RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
01.04 2. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Pohár jarného blata) SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
07.04 5. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti DKE Kavečany RozpisVýsledkyWWW
07.04 Verejné preteky v orientačnej cyklistike VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
08.04 6. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti KYS Kavečany RozpisVýsledkyWWW
11.04 Verejné parkové preteky VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
21.04 Majstrovstvá SR (dlhá trať), 7. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti ATU Košice Drieňovec RozpisVýsledkyWWW
28.04 - 29.04 Slovenský pohár - 1. a 2. kolo Sokol Pezinok Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.05 - 08.05 Svetová parková séria - Víkend šampiónov Česká republika Chrudim, Pardubice VýsledkyWWW
06.05 3. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Jarná cena Rapidu) RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
12.05 - 13.05 8. a 9. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti SNV RozpisVýsledkyWWW
13.05 4. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti BBA Bratislava RozpisVýsledky
19.05 - 20.05 SP v OC - 3. a 4. kolo ŠK PRV Banská Bystrica + ŠK Biko Banská Bystrica Hrochoť RozpisVýsledky
20.05 5. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Dunajská buzola) FBA Bratislava RozpisVýsledky
26.05 - 27.05 Slovenský pohár elity - 1. a 2. kolo (krátka trať, klasická trať) ATU Košice Bukovec RozpisŠtartová listinaVýsledky
03.06 6. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti BBA Svätý Jur RozpisVýsledky
16.06 Majstrovstvá SR (krátka trať) VTJ Žižka Malacky Malacky VýsledkyWWW
17.06 Slovenský rebríček štafiet - 1. kolo VTJ Žižka Malacky Malacky Výsledky
22.06 - 24.06 Neoficiálne Majstrovstvá Európy dorastu Česká republika Pardubice Štartová listinaVýsledkyWWW
23.06 - 24.06 Slovenský pohár elity - 3. a 4. kolo (krátka trať, klasická trať) Žilina RozpisŠtartová listinaVýsledky
24.06 Svetová parková séria Nórsko Oslo VýsledkyWWW
01.07 - 05.07 Majstrovstvá sveta veteránov Litva Nida VýsledkyWWW
01.07 7. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Prírodovedecká veterná ružica) PBA Bratislava
10.07 - 15.07 Majstrovstvá sveta juniorov Maďarsko Miskolc VýsledkyWWW
20.07 - 22.07 Veľká cena Slovenska (25. ročník), Slovenský pohár elity - 5. a 6. kolo Sokol Pezinok Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.07 - 04.08 Majstrovstvá sveta Fínsko Tampere VýsledkyWWW
01.08 - 05.08 1. séria Svetového pohára Fínsko Tampere VýsledkyWWW
18.08 - 19.08 Majstrovstvá SR (krátka trať, dlhá trať), Slovenský pohár - 5. a 6. kolo VBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
18.08 - 19.08 Svetové hry Japonsko Akita VýsledkyWWW
25.08 - 26.08 Majstrovstvá SR (klasická trať, štafety), Slovenský pohár - 7. kolo Farmaceut Bratislava Bratislava RozpisVýsledky
29.08 Majstrovstvá oblasti v parkovom OB, 10. kolo rebríčka Košicko-Prešovskej oblasti VKE Nad jazerom VýsledkyWWW
29.08 Majstrovstvá Bratislavsko-Trnavskej oblasti v parkovom OB BBA Bratislava RozpisVýsledky
02.09 Majstrovstvá Bratislavsko-Trnavskej oblasti na klasických tratiach PEZ Bratislava
08.09 - 09.09 Majstrovstvá SR (nočná trať), Slovenský rebríček štafiet - 3. kolo Ekonóm Banská Bystrica Banská Bystrica RozpisVýsledky
14.09 - 16.09 Majstrovstvá SR (parková trať, klasická trať, štafety), Slovenský rebríček štafiet - 2. kolo Kobra Bratislava Žiar nad Hronom RozpisVýsledky
14.09 - 17.09 2. séria Svetového pohára Rakúsko Mieming RozpisVýsledkyWWW
21.09 - 23.09 3. séria Svetového pohára Maďarsko Vesprém RozpisVýsledkyWWW
22.09 - 23.09 Slovenský pohár elity - 7. a 8. kolo (krátka trať, klasická trať) Rapid Bratislava Stupava, Marianka RozpisVýsledkyWWW
29.09 - 30.09 Slovenský pohár - 8. a 9. kolo HSC Košice Košice RozpisVýsledky
29.09 - 30.09 11. a 12. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti SNV VýsledkyWWW
13.10 - 14.10 Majstrovstvá Košicko-Prešovskej oblasti v OB na klasických tratiach, 13. kolo rebríčka Košicko-Prešo KYS RozpisWWW
14.10 8. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
20.10 Svetová parková séria Thajsko Bangkok VýsledkyWWW
20.10 - 21.10 38. ročník pretekov mužov o JELENÍ PAROH, 24. ročník pretekov žien o POHÁR REKTORA TU ZVOLEN, 7. roč VZV Dubová, Stráž RozpisVýsledky
23.10 Svetová parková séria Čína Guangzhou VýsledkyWWW
25.10 Svetová parková séria Čína Nanjing VýsledkyWWW
27.10 Svetová parková séria Kórea Seoul VýsledkyWWW
28.10 Svetová parková séria Kórea Seoul VýsledkyWWW
02.11 - 04.11 4. séria Svetového pohára Francúzsko Vaucluse Výsledky
17.11 - 18.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2001, preteky v nočnom a dennom OB TJ Mladosť Domino CVČ Zvolen Zvolen RozpisVýsledky
16.12 Vianočný pohár 2001, Pohár predsedu SZOŠ, 1. kolo Pohára Banskej Bystrice KBB Lom nad Rimavicou RozpisVýsledky