2 0 0 4
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
11.01 5. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 3.kolo CEWOL SPE Pezinok RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledky
19.01 - 25.01 JMS v LOB, MS veteránov v LOB a ME dorastu v LOB 2004 FIN Vuokatti RozpisVýsledkyWWW
24.01 - 25.01 Majstrovstvá Maďarska a Slovenska v LOB - šprint + dlhé trate (WRE) HUN Salgótarján - Salgóbánya, Medves Plateau RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.01 - 01.02 Hungarian Grand Prix v LOB (WRE a SP v LOB) HUN Eplény RozpisVýsledkyWWW
07.02 Zimný samorast DKE Košice RebríčekVýsledky
09.02 - 16.02 MS v LOB 2004 SWE Asarna RozpisVýsledkyWWW
21.02 - 22.02 Medzinárodné M SR v LOB jednotlivcov a štafiet EBB Šachtičky RozpisVýsledky
21.02 Valentínska snežienka v OB Akademik TU Košice (Anička) Košice RebríčekRozpisVýsledky
28.02 4.kolo Bratislavskej Zimnej ligy Rapid Bratislava Bratislava (Petržalka) RebríčekRozpisVýsledkyWWW
18.04 Jarná cena Rapidu RBA Bratislava (Karlova Ves) RebríčekRozpisVýsledky
22.05 - 23.05 Slovenský pohár v OC, 5. a 6. kolo, DT + KT HUN Sopron RozpisVýsledkyWWW
22.05 Medzinárodné M SR v OB na krátkych tratiach - finále TKE + DKE Družstevná pri Hornáde - časť Tepličany RebríčekRozpisVýsledkyWWW
23.05 Slovenský rebríček - klasická trať TKE + DKE Košice-Podhradová RebríčekRozpisVýsledkyWWW
04.06 3. kolo oblastného rebríčka Stred v OB (šprint) EBB Sásová Rozpis
08.06 - 09.06 Majstrovstvá Slovenska v orientačnom behu školskej mládeže TPK Topoľčianky RozpisŠtartová listinaVýsledky
12.06 7. kolo oblastného rebríčka Východ v OB (skrátená trať) KYS Budimír RebríčekRozpisVýsledky
13.06 8. kolo oblastného rebríčka Východ v OB (skrátená trať) KYS Družstevná pri Hornáde RebríčekRozpisVýsledky
26.06 5. kolo oblastného rebríčka Stred v OB (skrátené trate) EBB Suchý vrch RozpisVýsledky
03.07 - 10.07 Majstrovstvá sveta veteránov v OB 2004 Taliansko Asiago - Vicenza RozpisVýsledkyWWW
03.07 7. kolo SP HI-TEC v OC na KT TKE Ťahanovce RozpisVýsledky
04.07 - 05.07 Medzinárodné MSR v OC na klasických tratiach a v štafetách 2004 TKE Horný Bankov RozpisVýsledky
05.07 - 11.07 Juniorské majstrovstvá sveta v OB 2004 Poľsko Gdynia RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.07 28. Veľká cena Slovenska - 1. etapa SPE Doľany RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.07 28. Veľká cena Slovenska - 2. etapa SPE Doľany RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
10.07 28. Veľká cena Slovenska - 3. etapa SPE Doľany RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.07 28. Veľká cena Slovenska - 4. etapa SPE Doľany RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.08 Pohár Slovenského krasu 2004 - 2.etapa TKE Gombasek RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.08 Pohár Slovenského krasu 2004 - 3.etapa TKE Gombasek RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
22.08 Pohár Slovenského krasu 2004 - 4.etapa TKE Gombasek RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
03.09 Medzinárodné MSR v OB v šprinte 2004 Klub OB Topoľčianky Topoľčianky RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
10.09 Medzinárodné majstrovstvá SR v nočnom orientačnom behu EBB B. Bystrica RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledky
11.09 - 19.09 Majstrovstvá sveta v OB 2004, Svet. pohár v OB 2004 (2.séria) Švédsko Västeras RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.09 Slovenský rebríček - krátka trať ZMT Martin RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
15.09 majstrovstvá oblasti Západ v OB (klasické trate) FBA Bratislava RebríčekRozpisVýsledky
18.09 9. kolo SP HI-TEC v OC - krátka trať Sokol Pezinok Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.09 Medzinárodné MSR v OC vo voľnom výbere poradia KS 2004 Sokol Pezinok Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.10 - 24.10 Svetový pohár v OB 2004 (finálová séria) Nemecko Dresden RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
18.10 - 23.10 Majstrovstvá sveta v OC 2004 Austrália Ballarat RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.10 Jelení paroh VZV Zvolen Rebríček
24.10 Jelení paroh VZV Zvolen Rebríček
13.11 - 14.11 Oblastný rebríček Stred v OB - Veľká cena TIKO ŠPORTU MZV Kováčová, Sliač, Lutila RozpisVýsledky
13.11 Pohár Tiko šport - šprint MZV Zvolen Rebríček
13.11 Pohár Tiko šport - nočné MZV Zvolen Rebríček
14.11 Pohár Tiko šport MZV Zvolen Rebríček
04.12 Mikulášsky parkový OB, 1. kolo Bzl VBA Bratislava, Račianske mýto RebríčekVýsledkyWWW
19.12 1. kolo KKzl TKE Košice Rebríček