2 0 0 5
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 6. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo Bzl SPE Pezinok RebríčekRozpisVýsledkyWWW
06.01 Trojkráľové preteky MZV Kovacova RebríčekRozpisVýsledky
08.01 Trojkráľová buzola, 2. kolo KKzl KYS Kysak RebríčekRozpisVýsledky
23.01 - 29.01 Juniorské majstrovstvá sveta v LOB 2005
Majstrovstvá Európy dorastu v lyžiarskom OB 2005
Majstrovstvá sveta veteránov v LOB 2005
SUI S-chanf, Engadin, SUI RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - šprint TKE + KYS + EBB + TPA Skalka RozpisVýsledky
30.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - krátke trate TKE + KYS + EBB + TPA Skalka RozpisVýsledky
12.02 3. kolo KKzl, šprint VKE+DKE Košice RebríčekRozpisWWW
19.02 - 20.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - klasické trate + štafety SPE Peziská Baba RozpisVýsledkyWWW
27.02 3. kolo Bzl, šprint BBA Bratislava - Petržalka RebríčekRozpisWWW
06.03 Zimný OB - Ťahanovská snežienka TKE Košice - Ťahanovce RebríčekRozpisVýsledkyWWW
13.03 Zimný OB - VVpKS RBA Bratislava - Petržalka RebríčekRozpisVýsledky
19.03 Prvý jarný kufor, 1. kolo OR - Východ RBA, TKE Košice - Ťahanovce RebríčekRozpisVýsledky
19.03 Cena jarného blata SPE Pezinok - Grinava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
20.03 2. kolo OR - Východ TKE Košice - Ťahanovce RebríčekRozpisVýsledky
02.04 Prvý Jarný Kufor RBA Bratislava - Záhorská Bystrica RebríčekRozpisVýsledky
03.04 Jarná Cena Rapidu RBA Bratislava - Rača RebríčekRozpisVýsledky
09.04 3. kolo OR - Východ - skrátená KYS Kysak RebríčekRozpisVýsledky
09.04 OR - Západ FBA Bratislava - Karlova Ves RebríčekRozpisVýsledky
28.05 - 29.05 KarpatTrek - horský OB dvojíc KarpatTrek Bratislava Plavecký Mikuláš RozpisVýsledkyWWW
08.06 - 09.06 Majstrovstvá SR školskej mládeže v OB - jednotlivci + štafety SAŠŠ, Sokol Pezinok Dubová RozpisVýsledky
11.06 7. kolo OR - Východ VKE Košice
11.06 Majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB na krátkych tratiach SPE Pezinok RozpisWWW
12.06 8. kolo OR - Východ VKE Košice RebríčekRozpisVýsledkyWWW
18.06 Slovenský rebríček v OB - skrátená trať Rapid Bratislava Smolenice RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.06 Slovenský rebríček v OB - skrátená trať Rapid Bratislava Smolenice RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.06 - 26.06 Majstrovstvá Európy dorastu v OB 2005 CZE Šumperk - Česká republika RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.06 - 26.06 Medzinárodné M SR, Slovenský pohár v OC, WRE - krátka + dlhá trať ZMT Martin RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
26.06 4. kolo OR - Stred EBB B. Bystrica - Sásová RebríčekRozpisVýsledky
11.07 - 16.07 Juniorské majstrovstvá sveta v OB 2005 SUI Tenero - Švajčiarsko RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.07 - 18.07 Svetové hry 2005 GER Duisburg - Nemecko RozpisVýsledkyWWW
22.07 - 31.07 Veteránske majstrovstvá sveta v OB CAN Edmonton, Alberta, Canada RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.07 Medzinárodné M SR v OB na klasických tratiach, 29. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2005 - 1. etapa ATU Košice Gombasek, Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.07 29. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2005 - 2. etapa ATU Košice Gombasek, Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
31.07 29. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2005 - 3. etapa ATU Košice Gombasek, Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.08 - 15.08 Majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2005 JAP Aichi - Japonsko RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.08 - 28.08 Slovenský pohár v OC, WRE - krátka + dlhá trať Bruntál, ČR Zlaté Hory RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
03.09 9. kolo OR - Východ - klasická trať SSN Spišská Nová Ves RebríčekRozpisVýsledky
03.09 - 04.09 Medzinárodné M SR, Slovenský pohár v OC, - klasická trať + VVpKS TPA Kremnica RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.09 - 11.09 Majstrovstvá sveta v orientačnej cyklistike 2005 SVK Banska Bystrica RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.10 - 09.10 Európsky pohár juniorov 2005 v OB AUT Graz RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.10 Oblastné preteky v OB Západ VBA Bratislava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
15.10 11. kolo OR - Východ - skrátené trate KYS Lemešany RebríčekRozpis
15.10 Memoriál Ondríka Papánka - Verejné preteky v OC VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
16.10 12. kolo OR - Východ - scorelauf KYS Kysak Rozpis
22.10 - 23.10 JELENÍ PAROH, 5. a 6. kolo OR - Stred VZV Lutila + Bacúrovo RozpisVýsledky
29.10 Majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB na krátkych tratiach SPE Grinava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
30.10 4-stretnutie žúp Bratislava-Burgenland-Vás-Györ v OB SPE Dubová RebríčekRozpisVýsledkyWWW
12.11 BIKO ADNATURA 05 - preteky v OC BBB Králiky RozpisVýsledky
12.11 Pohár TIKO ŠPORTu, 9. kolo OR - Stred / nočné MZV Zvolen RebríčekRozpisVýsledky
13.11 Pohár TIKO ŠPORTu, 10. kolo OR - Stred MZV Zvolen RebríčekRozpisVýsledky
03.12 1. kolo Zimnej ligy v OB - Mikulášske preteky VBA Bratislava - Vrakuňa RozpisVýsledkyWWW
18.12 Vianočný kapor 2005 TKE Košice RozpisVýsledkyWWW