2 0 0 6
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 6. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ SPE Pezinok RebríčekRozpisVýsledkyWWW
07.01 Trojkráľové preteky, 1. kolo - Stred MZV Zvolen Rebríček
15.01 Trojkráľová buzola, preteky v OB KYS Kysak RozpisVýsledky
21.01 - 22.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - krátka + klasická trať EBB Tajov RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
28.01 - 29.01 Slovenský rebríček v LOB - klasická + krátka trať SK ALteam (ASU) Šumperk, CZE Nová Ves u Rýmařova, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.01 Zimná liga oblasti Západ -3. kolo RBA Bratislava - Petržalka RebríčekRozpisVýsledky
01.02 - 06.02 Majstrovstvá sveta veteránov v LOB 2006 LAT Madona RozpisVýsledkyWWW
04.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - šprint + štafety TKE+KYS Kavečany RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.02 Košická 40-ka, vytrvalostný beh na lyžiach - SRJ v LOB TKE+KYS Kavečany RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.02 - 27.02 Majstrovstvá Európy v LOB 2006
Juniorské majstrovstvá sveta v LOB 2006
Majstrovstvá Európy dorastu v lyžiarskom OB 2006
RUS Ivanovo RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
26.02 Západ - 4. kolo ZL BBA Rusovce Rebríček
04.03 Západ - 5. kolo ZL FBA Petržalka Výsledky
25.03 Západ - 2. kolo - Cena sporky BBA Bratislava Rebríček
08.04 Oblastný rebríček Stred v OB VZA Žilina a Turie RebríčekRozpisVýsledky
09.04 Oblastný rebríček Stred v OB VZA Žilina a Turie RebríčekRozpisVýsledky
22.04 - 23.04 Medzinárodné M SR, Slovenský pohár v OC - šprint + VVpKS (DT) BBB Banska Bystrica RozpisVýsledky
23.04 - 29.04 Majstrovstvá školskej mládeže ISF v OB 2006 SVK Modra/Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.04 Slovenský rebríček v OB - šprint Luhačovice Luhačovice, Česká republika RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.04 Slovenský rebríček v OB - krátka trať Luhačovice Všemina, Česká republika RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.05 MA-KA-DO (bodovacia jazda v štýle Bike Adventure) VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
01.05 Slovenský rebríček v OB - klasická trať Luhačovice Všemina, Česká republika RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.05 - 14.05 Majstrovstvá Európy v orientačnom behu 2006
Svetový pohár v OB
EST Otepää RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.05 3.kolo Oblastného rebríčka VÝCHOD - stredné trate TKE Košice RebríčekRozpisVýsledkyWWW
13.05 - 14.05 Slovenský pohár v OC - stredná + dlhá trať HUN Budapest RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.05 4. kolo Oblastného rebríčka VÝCHOD - skrátené trate SSN Hnilčík RebríčekRozpisVýsledky
14.05 5.kolo Oblastného rebríčka VÝCHOD - skrátené trate SSN Hnilčík RebríčekRozpisVýsledky
27.05 Akademické M SR v OB
Slovenský rebríček v OB - klasická
Klub OB Sokol Kysak Kysak RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
28.05 Slovenský rebríček v OB - skrátená trať Klub OB Sokol Kysak Kysak RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.06 - 07.06 Majstrovstvá SR školskej mládeže v OB - jednotlivci + štafety SAŠŠ, Klub OB Martin Mošovce RozpisVýsledky
10.06 Medzinárodné M SR, Slovenský pohár v OC - stredné trate TKE Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.06 Slovenský pohár v OC - šprint TKE Kosice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
18.06 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB - štafety EBB Suchy vrch RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.06 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v nočnom OB TJ Rapid Bratislava Smolenice RebríčekRozpisVýsledkyWWW
24.06 Slovenský rebríček v OB - klasická Rapid Bratislava Smolenice RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.06 Slovenský rebríček v OB - skrátená trať Rapid Bratislava Smolenice RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.07 - 08.07 Veteránske majstrovstvá sveta v OB 2006 AUT Wiener Neustadt RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.07 - 09.07 Juniorské majstrovstvá sveta v OB 2006 LTU Druskininkai RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.07 - 14.07 Majstrovstvá sveta v orientačnej cyklistike 2006 FIN Joensuu RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.07 - 13.07 Majstrovstvá sveta Trail Orienteering 2006 FIN Joensuu RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.07 Verejné preteky v OB VBA Hotel Sales, Dúbravka RozpisVýsledkyWWW
01.08 - 05.08 Majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2006
Svetový pohár v OB
DEN Aarhus - Dánsko RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.08 - 20.08 Akademické majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2006 SVK Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
16.08 30. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2006
Pohár Slovenského krasu 2006 - 1. etapa
ATU Košice Gombasek, Silická planina, Plešivecká planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.08 30. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2006
Pohár Slovenského krasu 2006 - 2. etapa
ATU Košice Gombasek, Silická planina, Plešivecká planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
18.08 30. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2006
Pohár Slovenského krasu 2006 - šprint
ATU Košice Gombasek, Silická planina, Plešivecká planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.08 30. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2006
Pohár Slovenského krasu 2006 - 3. etapa
ATU Košice Gombasek, Silická planina, Plešivecká planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.08 30. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2006
Pohár Slovenského krasu 2006 - 4. etapa
ATU Košice Gombasek, Silická planina, Plešivecká planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
26.08 - 27.08 Slovenský pohár v OC, WRE - šprint + dlhá trať CZE Brno RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.08 - 03.09 Majstrovstvá Európy v orientačnej cyklistike 2006 POL Varsava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.09 Slovenský rebríček v OB - skrátená trať Sokol Pezinok Pezinok RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
03.09 Slovenský rebríček v OB - skrátená trať Sokol Pezinok Pezinok RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
15.09 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB - šprint TJ Farmaceut Bratislava Bratislava RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
16.09 Majstrovstvá Slovenska v OB - klasická trať Kobra Bratislava Svätý Jur RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.09 Slovenský rebríček v OB - krátka trať Kobra Bratislava Svätý Jur RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.09 Oblastný rebríček VÝCHOD - skrátené trate KYS Trebejov, Lemesany RebríčekRozpisVýsledkyWWW
24.09 Oblastný rebríček VÝCHOD - skrátené trate KYS Trebejov, Lemesany RebríčekRozpisVýsledkyWWW
30.09 Slovenský pohár v OC - krátke trate VBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.09 Oblastný rebríček STRED - skrátené trate MZV Sliač RebríčekRozpisVýsledky
01.10 Slovenský pohár v OC - dlhé trate AUT Hainburg RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.10 - 08.10 Finálová séria Svetového pohára v OB 2006 FRA Auvergne RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.10 - 08.10 Európsky pohár juniorov 2006 v OB SUI Spiez RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
07.10 - 08.10 Oblastný rebríček VÝCHOD - skrátené trate + 2-členné štafety TKE Kavečany, Čermeľ RozpisVýsledkyWWW
08.10 Oblastný rebríček STRED - krátke trate MZV Kováčová RebríčekRozpisVýsledky
15.10 Jesenná cena Rapidu, oblastný rebríček ZÁPAD v OB TJ Rapid Bratislava Bratislava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
22.10 Majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB - klasické trate Vazka Bratislava Bratislava RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
28.10 BIKO ADNATURA 06 - preteky v OC BBB Králiky RozpisVýsledky
28.10 - 29.10 Oblastný rebríček STRED - 43. ročník pretekov mužov o "JELENÍ PAROH", 29. ročníka pretekov žien o "POHÁR REKTORA TU ZVOLEN", 12. ročníka žien o "KRAVSKÝ ROH" VZV Stará Kremnička, Dubové RozpisVýsledky
09.11 - 15.11 39. armádne majstrovstvá sveta (CISM) 2007 BRA Guarapuava/Pinhão RozpisVýsledkyWWW
18.11 - 19.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2006 - parkový + nočný + denný OB MZV Kováčová, Sliač, Zvolen RozpisVýsledky
09.12 Mikulášske preteky v OB - Bratislavská zimná liga VBA Bratislava - Knižkova dolina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.12 Vianočný kapor 2006 TKE Košice RozpisVýsledkyWWW