2 0 1 0
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
02.01 Trojkráľová buzola 2010, preteky v OB KYS Kysak RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.01 10. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
09.01 - 10.01 Slovenský rebríček v LOB - krátka trať + dlhá trať
ČESKÝ POHÁR v LOB 2010
SK Chrast u Chrudimi, CZE Tři Studně, CZE RozpisWWW
16.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - klasická trať EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - ŠTAFETY EBB Skalka RozpisVýsledkyWWW
23.01 Zimný Sporko - 4. kolo Zimnej ligy v OB 2010 oblasti ZÁPAD BBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.02 Zimný elixír - 6. kolo Zimnej ligy v OB Západnej oblasti 2010 FBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - krátka trať KYS Kavečany RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.02 - 15.02 Majstrovstvá Európy v lyžiarskom OB 2010
Svetový pohár v LOB (3.séria)
Juniorské majstrovstvá sveta v LOB 2010
ME dorastu v LOB 2010
Majstrovstvá sveta veteránov v LOB 2010
Rumunsko Miercurea Ciuc RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.02 8. kolo Zimnej ligy v OB 2010 oblasti ZÁPAD - YETI ZIMA CUP v OB RBA Bratislava - Ružinov RozpisVýsledkyWWW
21.02 Slovenský rebríček v LOB - krátka trať
- dvojboj: hladký beh na lyžiach + LOB
PEZ Pezinok - Baba RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.03 37. Prvý jarný kufor - oblast. rebríček v OB ZÁPAD RBA Bratislava - Kamzík RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.03 ŤAHANOVSKÝ GRAND SLAM, preteky v OB
Verejné orientačné preteky
Union Košice, TKE Košice - Ťahanovce RozpisVýsledky
21.03 Jarná cena Rapidu - oblast. rebríček v OB ZÁPAD RBA Devínske Jazero RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.03 2. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2009 KYS Mirkovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.03 - 28.03 CESOM 2010 - Slovenský rebríček v OB - krátka trať + šprint + klasická trať BBA Lakšárska Nová Ves RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
10.04 Oblastný rebríček v OB 2010 Západ - Malý Vazkárik VBA Bratislava - Kamzík RozpisVýsledkyWWW
10.04 3. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2010 DKE Lemešany RozpisVýsledkyWWW
17.04 - 18.04 Postás Cup 2010
Slovenský rebríček v OB
HUN HUN RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.04 - 25.04 Slovenský pohár v OC - šprint + stredné + dlhé trate
Svetový pohár MTBO 2010, WRE MTBO, ČP V MTBO
Maďarsko Balatonfüred RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.04 Objavte les nad svojím sídliskom ŠK Sandberg Dúbravka RozpisVýsledky
01.05 Majstrovstvá Slovenska v OB 2010 - krátke trate / Akademické MSR v OB 2010
+ verejné preteky v OB šprinte
TKE Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.05 Slovenský rebríček v OB 2010 - skrátené trate TKE Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.05 - 09.05 Český pohár MTBO
Slovenský pohár v OC - ultradlhá + stredná trať
CZE Blansko RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.05 Preteky v OB a plavenie dreva EBB Rakytovo, Laskomerská dolina RozpisVýsledkyWWW
15.05 - 16.05 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2010 + Slovenský pohár v OC – VVpKS + šprint
BBB Banská Bystrica - Podlavice RozpisŠtartová listinaVýsledky
23.05 52. Pohár oslobodenia mesta Pezinok v OB
Oblastný rebríček v OB 2010 Západ
SPE Pezinok - Grinava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.05 - 06.06 Majstrovstvá Európy v orientačnom behu 2010
Svetový pohár v OB (1. séria)
Bulharsko Primorsko RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.05 Majstrovstvá Slovenska v OB 2010 - šprint KOBRA Bratislava Sliač RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.05 Slovenský rebríček v OB 2010 - skrátené trate KOBRA Bratislava Lutila RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
03.06 - 06.06 1. Majstrovstvá sveta veteránov v orientačnej cyklistike 2010
Svetový pohár v OC 2010 (2. séria)
Poľsko Gdansk RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.06 - 09.06 Školské majstrovstvá Slovenska v OB 2010 Nitra Nitra RozpisVýsledkyWWW
12.06 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2010 + Slovenský pohár v OC – stredné trate
Košice Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.06 Slovenský pohár v OC – VVpKS
Košice Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.06 preteky v OB oblasti STRED EBB B. Bystrica - Suchý vrch RozpisVýsledkyWWW
19.06 - 20.06 Moravský rebríček v OB
Slovenský rebríček v OB - klasická trať + KT
CZE Veverské Knínice, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.07 - 04.07 Majstrovstvá Európy dorastu v OB 2010 Španielsko Soria RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
04.07 - 11.07 Juniorské majstrovstvá sveta v OB 2010 Dánsko Aalborg RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.07 - 17.07 Majstrovstvá sveta v orientačnej cyklistike 2010
3. majstrovstvá sveta juniorov v orientačnej cyklistike 2010
Svetový pohár v OC 2010 (3.kolo)
Portugalsko Montalegre RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
18.07 - 24.07 Akademické majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2010 Švédsko Borlänge RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
31.07 - 07.08 Veteránske majstrovstvá sveta v OB 2010 Švajčiarsko Le Pays de Neuchâtel RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
07.08 - 15.08 Majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2010
Svetový pohár v OB (3. séria)
Nórsko Trondheim RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.08 - 22.08 34. Veľká cena Slovenska v OB 2010
7. Pohár Slovenského krasu 2010
TKE + SSN Dedinky - 2x Slovenský raj / 2x Slovenský kras RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
04.09 4. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2010 TKE Tepličany RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.09 5. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2010 KYS Mirkovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
10.09 Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB 2010 ZMT Mošovce RozpisŠtartová listinaVýsledky
11.09 Slovenský rebríček v OB 2010 - skrátené trate ZMT Mošovce RozpisŠtartová listinaVýsledky
12.09 Majstrovstvá Slovenska v OB 2010 - štafety EBB Banská Bystrica RozpisVýsledkyWWW
15.09 Dunajská buzola 2010, 5. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti, Majstrovstvá Západnej oblasti v 2-členných štafetách FBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
18.09 - 19.09 MA-KA-DO 2010
Slovenský pohár v OC - bodovacie preteky + šprint
VBA Borinka, Bratislava - Petržalka RozpisVýsledkyWWW
19.09 3. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2010 EBB Banská Bystrica, časť Uhlisko RozpisVýsledkyWWW
25.09 6. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2010 TKE Bukovec RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.10 4. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2010 RBK Ružomberok - Klačno RozpisVýsledkyWWW
09.10 Majstrovstvá Slovenska v OB na klasických tratiach 2010 FBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
10.10 Slovenský rebríček v OB 2010 - skrátené trate FBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.10 - 24.10 Oblastný rebríček STRED - 47. ročník pretekov mužov o "JELENÍ PAROH", 33. ročníka pretekov žien o "POHÁR REKTORA TU ZVOLEN", 16. ročníka žien o "KRAVSKÝ ROH" VZV Kováčová RozpisVýsledky
17.11 Jesenná cena Sporka
majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB 2010 na klasickej trati
BBA Bratislava - Pekná cesta RozpisŠtartová listinaVýsledky
20.11 - 21.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2010 - parkový + nočný + denný OB
Pohár dekana EF UMB v OB
trojstretnutie univerzitných miest Banská Bystrica - Budapešť - Zvolen
MZV Zvolen RozpisVýsledky
05.12 MIKULÁŠSKE PRETEKY v OB - 1. kolo Zimnej ligy Západnej oblasti VBA Bratislava, kúpalisko Rosnička, Dúbravka RozpisVýsledkyWWW
05.12 Mikulášska čižma 2010 TKE Košice, bistro Bankov RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.12 Vianočný kapor 2010 TKE Košice - areál TU RozpisVýsledkyWWW