2 0 1 1
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 11. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
07.01 - 17.01 Ski-O Tour 2011 Rakúsko - Slovensko St. Johann in Tirol, AUT - Skalka, SVK RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.01 Trojkráľová buzola 2011, preteky v OB KYS Kysak RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
15.01 Majstrovstvá Slovenska v LOB 2011 - krátka trať EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
16.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2011 - šprint EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
22.01 Slovenský rebríček v LOB - krátka trať KYS Kavečany RozpisWWW
23.01 Zimný Sporko - 3. kolo Zimnej ligy v OB 2011 oblasti ZÁPAD BBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.02 - 06.02 Majstrovstvá Európy dorastu v lyžiarskom OB 2011
Juniorské majstrovstvá sveta v LOB 2011
Majstrovstvá Európy dorastu v LOB 2011
Majstrovstvá sveta veteránov v LOB 2011
NOR Lillehammer RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.02 4. kolo Zimnej ligy v OB 2011 oblasti ZÁPAD - 6. YETI ZIMA CUP v OB RBA Bratislava - Rusovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
12.02 - 13.02 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2011 - klasické trate + štafety PEZ Pezinská Baba RozpisWWW
19.02 - 20.02 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2011 - klasické trate + štafety PEZ Pezinská Baba RozpisWWW
19.02 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2011, preteky v OB TKE Košice - Hradová RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
26.02 Slovenský rebríček v LOB - krátka trať KYS Kavečany RozpisWWW
26.02 - 27.02 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2011 - klasické trate + štafety EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.03 5. kolo Zimnej ligy v OB 2011 oblasti ZÁPAD - Zimný elixír - skrátená trať FBA Bratislava - Dlhé Diely RozpisVýsledkyWWW
19.03 Prvý jarný kufor - OR v OB ZÁPAD RBA Bratislava - Pekná cesta RozpisVýsledkyWWW
19.03 1. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 - krátka trať KYS Mirkovce–Niereš RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.03 Jarná cena Rapidu - OR v OB ZÁPAD RBA Bratislava - Kamzík RozpisVýsledkyWWW
20.03 2. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 - klasická trať KYS Mirkovce–Niereš RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.03 - 28.03 Majstrovstvá sveta v LOB 2011 SWE Tänndalen RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
26.03 - 27.03 CESOM 2011 - Slovenský rebríček v OB - krátka trať + šprint + klasická trať BBA Borský Mikuláš RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.04 - 10.04 Postás Cup 2011
Slovenský rebríček v OB
HUN Pilisszentlélek RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
15.04 - 17.04 Slovenský pohár v OC - šprint + stredné + dlhé trate
Svetový pohár MTBO 2011, WRE MTBO, ČP V MTBO
Maďarsko Tapolca RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
16.04 Verejný OB (Objavte les nad svojím sídliskom) ŠK Sandberg RozpisVýsledkyWWW
17.04 ŤAHANOVSKÝ GRAND SLAM, preteky v OB
Verejné orientačné preteky
Union Košice, TKE Košice - Ťahanovce RozpisVýsledky
30.04 4. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 TKE Gombasek RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.05 Pohár Mestských lesov Banská Bystrica - preteky v OB oblasti Stred EBB B. Bystrica, Uhlisko RozpisWWW
01.05 5. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 - skrátená trať KYS Mirkovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
07.05 - 08.05 Slovenský rebríček v OB 2011 - ultrašprint + šprint + skrátená KOB Ružomberok Ružomberok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.05 MA-KA-DO 2011 (7. ročník) - bodovací OC + rogaining VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
15.05 Pohár Mestských lesov Banská Bystrica - preteky v OB oblasti Stred EBB B. Bystrica, Uhlisko RozpisVýsledkyWWW
21.05 - 27.05 Majstrovstvá sveta školskej mládeže ISF v OB 2011 Taliansko Primiero/Trentino RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.05 - 22.05 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2011 + Slovenský pohár v OC – dlhé + stredné trate
AŠK Pezinok Pezinská Baba RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.05 - 22.05 6. a 7. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 SSN Dedinky - hotel Geravy RozpisVýsledky
28.05 - 29.05 Preteky v OB HRČAVSKÝ VLK 2011, oblastný rebríček STRED VZA Hrčava RozpisVýsledkyWWW
04.06 - 05.06 Slovenský rebríček v OB 2011 - krátka + skrátená trať SPE Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
04.06 Majstrovstvá Slovenska v OB 2011 - šprint Sokol Pezinok Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
07.06 - 08.06 Školské majstrovstvá Slovenska v OB 2011 Martin Martin RozpisŠtartová listinaVýsledky
17.06 - 21.06 2. Majstrovstvá sveta veteránov v orientačnej cyklistike 2011
Svetový pohár v OC 2011 (2. séria)
Švédsko Dalarna RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
18.06 - 19.06 Moravský rebríček v OB
Slovenský rebríček v OB - klasická trať + KT
CZE Staré Hamry, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.06 - 26.06 Majstrovstvá Európy dorastu v OB 2011 Česká republika Jindřichův Hradec RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.06 - 26.06 Český pohár MTBO
Slovenský pohár v OC - šprint + VVpKS
CZE Radíkov, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.07 - 09.07 Juniorské majstrovstvá sveta v OB 2011 Poľsko Rumia - Wejherowo RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.07 - 08.07 Veteránske majstrovstvá sveta v OB 2011 Maďarsko Pécs RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
22.07 - 24.07 35. Veľká cena Slovenska v OB 2011 RBA Ladomerská Vieska RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
28.07 - 31.07 8. Pohár Slovenského krasu 2011 TKE Krásnohorské Podhradie RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.08 - 20.08 Majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2011
Svetový pohár v OB (2. séria)
Francúzsko Savoie Grand Revard RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.08 - 14.08 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2011 + Slovenský pohár v OC – stredné trate + VVpKS
ŽU Žilina Bojnice RozpisVýsledkyWWW
20.08 - 28.08 Majstrovstvá sveta v orientačnej cyklistike 2011
Majstrovstvá sveta juniorov v orientačnej cyklistike 2011
Svetový pohár v OC 2011 (3. séria)
Taliansko Vicenza, Veneto RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.08 8. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 TKE Soroška RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
03.09 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB 2011 - klasické trate EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
04.09 Slovenský rebríček v OB 2011 - krátka trať EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
10.09 Majstrovstvá Slovenska v OB 2011 - krátke trate Kobra Bratislava Malinová RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.09 Majstrovstvá Slovenska v OB 2011 - štafety Kobra Bratislava Malinová RozpisVýsledkyWWW
18.09 - 24.09 Majstrovstvá Európy v orientačnej cyklistike 2011
Svetový pohár v OC 2011 (finálová séria)
Rusko Leningrad region RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.09 Dunajská buzola 2011, Majstrovstvá Západnej oblasti v šprinte a v 2-členných štafetách, OR FBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.09 - 25.09 Svetový pohár v OB 2011 (7. a 8. kolo) Česká republika Liberec RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.09 Oblast. rebríček STRED v OB 2011 EBB Banská Bystrica, časť Uhlisko RozpisVýsledkyWWW
30.09 - 30.09 Liga školských družstiev v OB 2011 - 3. a 4. kolo VBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.10 Slovenský rebríček v OB 2011 - krátke trate FBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.10 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v nočnom OB 2011 FBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.10 Slovenský rebríček v OB 2011 - skrátené trate FBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.10 Oblastný rebríček v OB 2011 Západ - Malý Vazkárik VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
21.10 - 21.10 Liga školských družstiev v OB 2011 - finále, 5. kolo EBB Banská Bystrica RozpisVýsledky
22.10 - 23.10 Oblastný rebríček STRED - 48. ročník pretekov mužov o "JELENÍ PAROH", 34. ročníka pretekov žien o "POHÁR REKTORA TU ZVOLEN", 17. ročníka žien o "KRAVSKÝ ROH" VZV+SKS Lutila + chata Bieň, Kováčová RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.11 Jesenná cena Sporka
Majstrovstvá oblasti ZÁPAD na klasickej trati
BBA Bratislava - Dúbravka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.11 November cup 2011 - preteky v OB ATU Košice Košice - Ťahanovce RozpisVýsledkyWWW
19.11 - 20.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2011 - parkový + nočný + denný OB
Pohár dekana EF UMB v OB
trojstretnutie univerzitných miest Banská Bystrica - Budapešť - Zvolen
MZV Zvolen RozpisVýsledky
03.12 Mikulášske preteky (1 .kolo ZL Západ) VBA Bratislava, Zlaté piesky RozpisVýsledkyWWW
04.12 Mikulášska čižma 2011 TKE Košice - Hradová RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.12 - 18.12 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2012 - krátke trate + SRJ v LOB - skrátené trate PEZ Pezinská Baba RozpisWWW
18.12 Vianočný kapor 2011 TKE Košice - areál TU RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW