2 0 1 2
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 Trojkráľový OB, 1. kolo ZL STRED HBB Banská Bystrica - Uhlisko RozpisVýsledkyWWW
06.01 13. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ SPE Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
07.01 Trojkráľová buzola 2012, preteky v OB KYS Kysak RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2012 - šprint KYS Kavečany/Kysak RozpisWWW
15.01 Slovenský rebríček v LOB - krátka trať KYS Kavečany/Kysak RozpisWWW
29.01 3. kolo Zimnej ligy v OB 2012 oblasti ZÁPAD - 7. YETI ZIMA CUP v OB RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
29.01 2. kolo Zimnej ligy STRED VZA Žilina RozpisVýsledkyWWW
04.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2012 - klasická trať EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.02 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2012 - štafety EBB Skalka RozpisVýsledkyWWW
11.02 4. kolo Zimnej ligy v OB 2012 oblasti ZÁPAD SPE Limbach RozpisWWW
11.02 - 12.02 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2012 - krátke trate + SRJ v LOB - skrátené trate PEZ Pezinská Baba RozpisWWW
11.02 - 12.02 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2012 - šprint + SRJ v LOB - skrátené trate KYS Kysak RozpisVýsledkyWWW
18.02 3. kolo Zimnej ligy STRED MZV Kováčová RozpisVýsledky
19.02 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2012, preteky v OB TKE Košice WWW
20.02 - 26.02 Majstrovstvá Európy dorastu v lyžiarskom OB 2012
Juniorské majstrovstvá sveta v LOB 2012
Majstrovstvá Európy dorastu v LOB 2012
Majstrovstvá sveta veteránov v LOB 2012
UKR Sumy RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.02 4. kolo Zimnej ligy STRED EBB Banská Bystrica WWW
25.02 Zimný Sporko - 5. kolo Zimnej ligy v OB 2012 oblasti ZÁPAD BBA Bratislava - Karlova Ves RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.02 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2012, preteky v OB TKE Košice - Terasa RozpisVýsledkyWWW
03.03 - 04.03 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2012 - krátke trate + SRJ v LOB - skrátené trate PEZ Pezinská Baba RozpisWWW
10.03 4. kolo Zimnej ligy STRED EBB Banská Bystrica RozpisVýsledkyWWW
24.03 - 25.03 1. a 2. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 - stredná + dlhá trať KYS Lemešany a Mirkovce–Niereše RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.03 Prvý jarný kufor - OR v OB ZÁPAD RBA Bratislava - Kamzík RozpisVýsledkyWWW
31.03 - 01.04 CESOM 2012 - Slovenský rebríček v OB - stredná trať (WRE) + šprint + dlhá trať BBA Borský Mikuláš RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
31.03 WRE, CESOM 2012 - 1. etapa (Slovenský rebríček v OB - stredná trať) BBA Borský Mikuláš RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.04 - 15.04 Postás Cup 2012
Slovenský rebríček v OB
HUN HUN RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
22.04 Pohár Jarného blata - OR v OB ZÁPAD Sokol Pezinok Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
28.04 Verejný OB (Objavte les nad svojím sídliskom) ŠK Sandberg Bratislava - Dlhé Diely RozpisVýsledkyWWW
28.04 - 29.04 Majstrovstvá SR v OC, Slovenský pohár v OC - stredné + dlhé trate
WRE MTBO, Český a Maďarský pohár MTBO
VBA Šaštín - Stráže RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.05 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB 2012 - stredné trate ŽU Žilina Hrčava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.05 - 07.05 Svetový pohár MTBO 2012 (1. séria) - dlhá, stredná, MIX štafety Česká republika Řitka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.05 Slovenský rebríček v OB 2012 - dlhá trať ŽU Žilina Hrčava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
12.05 - 13.05 4. a 5. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2011 - stredná + dlhá SSN Dedinky - hotel Geravy RozpisVýsledky
12.05 1. kolo Pohára Mestských lesov B. Bystrica - preteky v OB oblasti Stred EBB Banská Bystrica - Laskomerská dolina RozpisVýsledkyWWW
14.05 - 20.05 Majstrovstvá Európy v orientačnom behu 2012
Svetový pohár v OB (1. séria)
Švédsko Falun & Mora RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.05 - 20.05 Slovenský rebríček v OB 2012 - stredná + dlhá trať Kobra Bratislava Malinová RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
26.05 6. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 - stredná TKE Košice - Ťahanovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.05 7. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 - dlhá TKE Silica RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.05 Jarná cena Rapidu - OR v OB ZÁPAD RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
02.06 Slovenský rebríček v OB 2012 - stredná trať + šprint Sokol Pezinok Častá RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
03.06 Slovenský rebríček v OB 2012 - dlhá trať Sokol Pezinok Častá RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.06 - 06.06 Školské majstrovstvá Slovenska v OB 2012 B. Bystrica Skalka RozpisVýsledky
06.06 - 09.06 Majstrovstvá sveta v TRAIL-O 2012 Škótsko Dundee RozpisVýsledkyWWW
16.06 - 17.06 Český pohár MTBO
Slovenský pohár v OC - dlhá + stredná trať
CZE Blansko, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.06 Oblastný rebríček v OB 2012 Západ - Malý Vazkárik VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
29.06 - 01.07 Majstrovstvá Európy dorastu v OB 2012 Francúzsko Bugeat RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.06 - 07.07 Akademické majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2012 Španielsko Alicante RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.06 Oblastný rebríček STRED v OB - šprint HBB Banská Bystrica RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.07 - 07.07 Veteránske majstrovstvá sveta v OB 2012 Nemecko Bad Harzburg RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.07 Oblastný rebríček STRED v OB - stredná trať HBB Vlkanová RozpisVýsledkyWWW
07.07 - 14.07 Juniorské majstrovstvá sveta v OB 2012 Slovensko Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
12.07 - 15.07 36. Veľká cena Slovenska v OB 2012
9. Pohár Slovenského krasu 2012
KYS + TKE Slovenský kras + Jahodná RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.07 - 21.07 Majstrovstvá sveta v orientačnom behu 2012
Svetový pohár v OB (3. séria)
Švajčiarsko Lausanne RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.07 - 22.07 Slovenský pohár v OC - stredná trať + šprint + dlhá trať Maďarsko Zebegény, HUN RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.08 - 25.08 Majstrovstvá sveta v orientačnej cyklistike 2012
Majstrovstvá sveta juniorov v orientačnej cyklistike 2012
Svetový pohár v OC 2012 (3. séria)
Maďarsko Veszprém RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.09 8. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 TKE Borda RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.09 9. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2012 TKE Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.09 Oblast. rebríček STRED v OB 2012 EBB Banská Bystrica, časť Uhlisko RozpisVýsledkyWWW
08.09 MA-KA-DO 2012 (8. ročník) - bodovací OC + rogaining VBA Bratislava WWW
14.09 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v nočnom OB 2012 ZMT Mošovce RozpisŠtartová listinaVýsledky
15.09 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB 2012 - šprint ZMT Martin RozpisŠtartová listinaVýsledky
22.09 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB 2012 - dlhá trať AŠK Pezinok Pezinok - Baba RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.09 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB 2012 - štafety AŠK Pezinok Pezinok - Baba RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
29.09 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2012 - šprint + Slovenský pohár v OC – voľný výber poradia KS Biko B. Bystrica Donovaly RozpisVýsledky
30.09 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2012 - štafety Biko B. Bystrica Donovaly RozpisVýsledky
06.10 Jesenná cena Sporka 2012 (presunuté)
Majstrovstvá oblasti ZÁPAD na dlhej trati
BBA Bratislava WWW
07.10 MA-KA-DO 2012 (8. ročník) - bodovací OC + rogaining VBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.10 Dunajská buzola 2012 (šprint + šprintové dvojčlenné štafety) (Micro-Orienteering) FBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
19.10 - 19.10 Liga školských družstiev v OB 2012 - 3. a 4. kolo TJ Mladosť Domino Zvolen Zvolen / Kováčová RozpisŠtartová listinaVýsledky
20.10 - 21.10 Slovenský rebríček v OB 2012 - 2x stredná trať ŠK Sandberg + TU Zvolen Žiar nad Hronom, chata Bieň RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.10 - 21.10 Kvalifikácia na školské majstrovstvá sveta ISF 2013 v orientačnom behu ŠK Sandberg + TU Zvolen Žiar nad Hronom, chata Bieň RozpisVýsledky
28.10 Oblast. rebríček STRED v OB 2012
Otvorenie permanentných orientačných tratí
RBK Vlkolínec RozpisVýsledkyWWW
03.11 Jesenná cena Sporka 2012
Majstrovstvá oblasti ZÁPAD na dlhej trati
BBA Lakšárska Nová Ves RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.11 - 25.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2012 - 2nočný + denný OB
trojstretnutie univerzitných miest Banská Bystrica - Budapešť - Zvolen
MZV Sliač + Kováčová RozpisVýsledky
08.12 Mikulášske preteky (1 .kolo ZL Stred 2013) MZV Kováčová Rozpis
09.12 Mikulášska čižma 2012 - stredná trať TKE Košice - Anička RozpisVýsledkyWWW
09.12 Mikulášske preteky (1. kolo ZL Západ 2013) VBA Bratislava, Trávniky RozpisVýsledkyWWW
22.12 Vianočný kapor 2012 - šprint TKE Košice - Terasa RozpisVýsledkyWWW