2 0 0 1
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 - 07.01 Majstrovstvá SR (šprint, krátka trať) ŠK Panda Topoľčianky Skalka Výsledky
06.01 Trojkráľové parkové preteky SPE Pezinok VýsledkyWWW
03.02 - 04.02 Majstrovstvá SR (klasická trať a štafety) Ekonóm Banská Bystrica Šachtičky Výsledky
11.02 Biela stopa SNP Výsledky
17.02 Zimné mestské parkové preteky SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
18.02 Verejné preteky v parkovom OB - Cena Sporka BBA Rusovce RozpisVýsledky
10.03 1. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti UKE Ťahanovce RozpisVýsledkyWWW
11.03 2. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti UKE Furča RozpisVýsledkyWWW
24.03 - 25.03 3. a 4. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti TKE Silická planina RozpisVýsledkyWWW
25.03 1. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Prvý jarný kufor) RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
01.04 2. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Pohár jarného blata) SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
07.04 5. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti DKE Kavečany RozpisVýsledkyWWW
07.04 Verejné preteky v orientačnej cyklistike VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
08.04 6. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti KYS Kavečany RozpisVýsledkyWWW
11.04 Verejné parkové preteky VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
21.04 Majstrovstvá SR (dlhá trať), 7. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti ATU Košice Drieňovec RozpisVýsledkyWWW
28.04 - 29.04 Slovenský pohár - 1. a 2. kolo Sokol Pezinok Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.05 3. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Jarná cena Rapidu) RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
12.05 - 13.05 8. a 9. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti SNV RozpisVýsledkyWWW
13.05 4. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti BBA Bratislava RozpisVýsledky
19.05 - 20.05 SP v OC - 3. a 4. kolo ŠK PRV Banská Bystrica + ŠK Biko Banská Bystrica Hrochoť RozpisVýsledky
20.05 5. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Dunajská buzola) FBA Bratislava RozpisVýsledky
26.05 - 27.05 Slovenský pohár elity - 1. a 2. kolo (krátka trať, klasická trať) ATU Košice Bukovec RozpisŠtartová listinaVýsledky
03.06 6. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti BBA Svätý Jur RozpisVýsledky
16.06 Majstrovstvá SR (krátka trať) VTJ Žižka Malacky Malacky VýsledkyWWW
17.06 Slovenský rebríček štafiet - 1. kolo VTJ Žižka Malacky Malacky Výsledky
23.06 - 24.06 Slovenský pohár elity - 3. a 4. kolo (krátka trať, klasická trať) Žilina RozpisŠtartová listinaVýsledky
01.07 7. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti (Prírodovedecká veterná ružica) PBA Bratislava
20.07 - 22.07 Veľká cena Slovenska (25. ročník), Slovenský pohár elity - 5. a 6. kolo Sokol Pezinok Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
18.08 - 19.08 Majstrovstvá SR (krátka trať, dlhá trať), Slovenský pohár - 5. a 6. kolo VBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.08 - 26.08 Majstrovstvá SR (klasická trať, štafety), Slovenský pohár - 7. kolo Farmaceut Bratislava Bratislava RozpisVýsledky
29.08 Majstrovstvá oblasti v parkovom OB, 10. kolo rebríčka Košicko-Prešovskej oblasti VKE Nad jazerom VýsledkyWWW
29.08 Majstrovstvá Bratislavsko-Trnavskej oblasti v parkovom OB BBA Bratislava RozpisVýsledky
02.09 Majstrovstvá Bratislavsko-Trnavskej oblasti na klasických tratiach PEZ Bratislava
08.09 - 09.09 Majstrovstvá SR (nočná trať), Slovenský rebríček štafiet - 3. kolo Ekonóm Banská Bystrica Banská Bystrica RozpisVýsledky
14.09 - 16.09 Majstrovstvá SR (parková trať, klasická trať, štafety), Slovenský rebríček štafiet - 2. kolo Kobra Bratislava Žiar nad Hronom RozpisVýsledky
22.09 - 23.09 Slovenský pohár elity - 7. a 8. kolo (krátka trať, klasická trať) Rapid Bratislava Stupava, Marianka RozpisVýsledkyWWW
29.09 - 30.09 Slovenský pohár - 8. a 9. kolo HSC Košice Košice RozpisVýsledky
29.09 - 30.09 11. a 12. kolo OR Košicko-Prešovskej oblasti SNV VýsledkyWWW
13.10 - 14.10 Majstrovstvá Košicko-Prešovskej oblasti v OB na klasických tratiach, 13. kolo rebríčka Košicko-Prešo KYS RozpisWWW
14.10 8. kolo OR Bratislavsko-Trnavskej oblasti VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
20.10 - 21.10 38. ročník pretekov mužov o JELENÍ PAROH, 24. ročník pretekov žien o POHÁR REKTORA TU ZVOLEN, 7. roč VZV Dubová, Stráž RozpisVýsledky
17.11 - 18.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2001, preteky v nočnom a dennom OB TJ Mladosť Domino CVČ Zvolen Zvolen RozpisVýsledky
16.12 Vianočný pohár 2001, Pohár predsedu SZOŠ, 1. kolo Pohára Banskej Bystrice KBB Lom nad Rimavicou RozpisVýsledky