2 0 0 2
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
03.01 2. kolo Pohára Banskej Bystrice KBB Šachtička Výsledky
05.01 - 06.01 1. a 2. závod Poháru elity, 1. a 2. závod Žebříčku A a B Česká republika (TJ Lokomotiva Teplice) Nové Město v Krušných horách RozpisVýsledky
05.01 Ko - Ťahanovský novoročný moriak, 2. kolo zimných parkových OB pretekov UKE Košice RebríčekRozpisVýsledky
06.01 BTo - Trojkráľové parkové preteky (3. ročník) SPE Pezinok RebríčekRozpisVýsledkyWWW
12.01 - 13.01 Majstrovstvá SR v šprinte a na krátkej trati (WRE) HUN Galyateto RozpisVýsledkyWWW
20.01 Ko - 3. kolo parkových pretekov zimnej ligy VKE Košice Rebríček
26.01 - 27.01 Majstrovstvá Poľska v šprinte, na klasických tratiach a v štafetách Poľsko Zielenec RozpisWWW
16.02 - 17.02 Slovenský pohár a rebríček Česká republika Svratka
16.02 Ko - Valentínska snežienka, 4. kolo zimných parkových OB pretekov TKE Košice RebríčekRozpisVýsledky
02.03 - 03.03 MSR na klasických tratiach a v štafetách HKE Skalka RozpisVýsledky
09.03 KPo - 1. kolo oblastného rebríčka TKE Anička RebríčekRozpisVýsledky
10.03 KPo - 2. kolo oblastného rebríčka TKE Bankov RebríčekRozpisVýsledky
22.03 BBo - 1. kolo v parkovom OB EBB Banská Bystrica RebríčekVýsledky
23.03 KPo - 3. kolo oblastného rebríčka TKE Bukovec RebríčekRozpisVýsledkyWWW
24.03 BTo - Prvý jarný kufor RBA Rača RebríčekRozpisVýsledkyWWW
24.03 KPo - 4. kolo oblastného rebríčka TKE Bukovec RebríčekRozpisVýsledkyWWW
06.04 BTo - Verejné preteky pri príležitosti 45. výročia založenia školy a 10. výročia založenia ŠŠK VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
07.04 BTo - Jarná cena Rapidu RBA Bratislava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
07.04 BBo - 1. kolo EBB Banská Bystrica RebríčekVýsledky
18.04 BBo - 2. kolo v parkovom OB EBB Banská Bystrica Rebríček
20.04 - 21.04 Majstrovstvá SR na krátkych a dlhých tratiach, 1. a 2. kolo Slovenského pohára CNR Jedliny RozpisVýsledkyWWW
20.04 BBo - 2. kolo EBB Banská Bystrica Rebríček
22.04 BTo - Verejné preteky pri príležitosti 45. výročia založenia školy a 10. výročia založenia ŠŠK VBA Bratislava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
27.04 Majstrovstvá SR na dlhých tratiach, Pohár Jarného blata SPE Dubová RebríčekRozpisVýsledkyWWW
04.05 - 05.05 3. a 4. kolo Slovenského pohára, 1. a 2. kolo Českého pohára Česká republika Luhačovice RozpisVýsledkyWWW
04.05 KPo - 5. kolo oblastného rebríčka UKE Košice RebríčekRozpis
05.05 KPo - 6. kolo oblastného rebríčka UKE Košice RebríčekRozpis
08.05 BTo - Dunajská buzola FBA Bratislava RebríčekRozpisVýsledky
18.05 Majstrovstvá SR na krátkych tratiach - kvalifikácia, Verejné preteky SPE RebríčekRozpisVýsledkyWWW
18.05 - 19.05 1. a 2. kolo Mountainbike Orienteering Austria Cup Rakúsko KREMSMÜNSTER – SIPBACHZELL Rozpis
18.05 Majstrovstvá SR na krátkych tratiach - finále SPE RebríčekRozpisVýsledkyWWW
19.05 Národné rebríčkové preteky na klasických tratiach SPE RebríčekRozpisVýsledkyWWW
24.05 - 26.05 COLEMAN KARPATTREK Horal klub Banská Bystrica, Slávia ŽU Žilina Obec Súľov RozpisVýsledky
25.05 - 26.05 5. a 6. kolo Slovenského pohára, Majstrovstvá Maďarska - krátka a dlhá trať Maďarsko Balatonalmádi RozpisVýsledkyWWW
01.06 KPo - 7. kolo oblastného rebríčka VKE RebríčekRozpisVýsledky
01.06 BBO - 3. kolo EBB RebríčekVýsledky
02.06 KPo - 8. kolo oblastného rebríčka KYS RebríčekRozpisVýsledky
22.06 Národné rebríčkové preteky na krátkych tratiach ZMT Blatnica RebríčekRozpisVýsledkyWWW
23.06 Národné rebríčkové preteky na klasických tratiach ZMT Blatnica RebríčekRozpisVýsledkyWWW
29.06 Majstrovstvá SR na parkových tratiach BBA Vysoké Tatry RebríčekRozpisVýsledky
29.06 Národné rebríčkové preteky na krátkych tratiach BBA Vysoké Tatry RebríčekRozpisVýsledky
30.06 Národné rebríčkové preteky na klasických tratiach BBA Vysoké Tatry RebríčekRozpisVýsledky
05.07 - 07.07 Závora 2002, 3-denné preteky v OB Česká republika Chvaleč RozpisVýsledkyWWW
13.07 Pohár Slovenského krasu - 1. etapa TKE Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.07 Pohár Slovenského krasu - 2. etapa TKE Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
15.07 Pohár Slovenského krasu - 3. etapa TKE Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
16.07 Pohár Slovenského krasu - 4. etapa TKE Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.07 26. Veľká cena Slovenska (Grand Prix Slovakia) - 1. etapa SSN Slovenský raj RebríčekVýsledkyWWW
20.07 26. Veľká cena Slovenska (Grand Prix Slovakia) - 2. etapa SSN Slovenský raj RebríčekVýsledkyWWW
21.07 26. Veľká cena Slovenska (Grand Prix Slovakia) - 3. etapa SSN Slovenský raj RebríčekVýsledkyWWW
11.08 - 17.08 Hungária Kupa 2002 Maďarsko Jonathermál RozpisVýsledkyWWW
24.08 - 25.08 Majstrovstvá SR v scorelaufe, 7. a 8.kolo Slovenského pohára, 9. a 10. kolo Českého pohára, Verejné VBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
31.08 KPo - 9. kolo oblastného rebríčka SSN
01.09 KPo - 10. kolo oblastného rebríčka SSN
07.09 Národné rebríčkové preteky na krátkych tratiach TKE Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.09 Národné rebríčkové preteky na klasických tratiach TKE Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.09 - 15.09 Majstrovstvá SR na klasických tratiach a v štafetách KYS Kysak RebríčekRozpisVýsledkyWWW
27.09 STRED - III. kolo oblastného rebríčka v parkovom OB KBB, EBB Banská Bystrica Rozpis
28.09 BTo - Verejné preteky BBA Bratislava
28.09 KPo - 11. kolo oblastného rebríčka DKE Košice - Bankov RebríčekRozpis
29.09 BTo - Verejné preteky BBA Bratislava
29.09 KPo - 12. kolo oblastného rebríčka DKE Nižný Klatov - Maša RebríčekRozpis
05.10 - 06.10 Majstrovstvá SR na klasických tratiach a v štafetách, 9. kolo Slovenského pohára BBB Banská Bystrica RozpisVýsledky
06.10 BTo - 1000. preteky v OB Jána Mižúra FBA Bratislava RebríčekRozpisVýsledky
12.10 BTo - Verejné preteky VBA Bratislava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
12.10 KPo - 13. kolo oblastného rebríčka KYS RebríčekRozpis
18.10 - 20.10 KARPATTREK - Chočské vrchy HK Tatrín Ružomberok Lúčky Rozpis
19.10 Verejné preteky v orientačnej cyklistike VBA "Trojuholník" na Peknej ceste (Bratislava) RozpisVýsledkyWWW
19.10 39. ročník pretekov mužov o JELENÍ PAROH, 25. ročník pretekov žien o POHÁR REKTORA TU ZVOLEN - 1. de VZV Zvolen RebríčekVýsledky
20.10 39. ročník pretekov mužov o JELENÍ PAROH, 25. ročník pretekov žien o POHÁR REKTORA TU ZVOLEN - 2. de VZV Zvolen RebríčekVýsledky
27.10 BTo - majstrovstvá oblasti na krátkych tratiach BBA RebríčekRozpisVýsledky
23.11 Veľká cena TIKO športu - NOB MZV Zvolen RebríčekRozpis
24.11 Veľká cena TIKO športu MZV Zvolen RebríčekRozpis
21.12 - 22.12 Slovenský rebríček Ekonóm Banská Bystrica Lom nad Rimavicou Rozpis
22.12 Vianočný kapor - 1. kolo Košicko-Kysackej zimnej ligy TKE Košice RebríčekRozpisVýsledkyWWW