2 0 0 5
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 6. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo Bzl SPE Pezinok RebríčekRozpisVýsledkyWWW
06.01 Trojkráľové preteky MZV Kovacova RebríčekRozpisVýsledky
08.01 Trojkráľová buzola, 2. kolo KKzl KYS Kysak RebríčekRozpisVýsledky
29.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - šprint TKE + KYS + EBB + TPA Skalka RozpisVýsledky
30.01 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - krátke trate TKE + KYS + EBB + TPA Skalka RozpisVýsledky
12.02 3. kolo KKzl, šprint VKE+DKE Košice RebríčekRozpisWWW
19.02 - 20.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - klasické trate + štafety SPE Peziská Baba RozpisVýsledkyWWW
27.02 3. kolo Bzl, šprint BBA Bratislava - Petržalka RebríčekRozpisWWW
06.03 Zimný OB - Ťahanovská snežienka TKE Košice - Ťahanovce RebríčekRozpisVýsledkyWWW
13.03 Zimný OB - VVpKS RBA Bratislava - Petržalka RebríčekRozpisVýsledky
19.03 Prvý jarný kufor, 1. kolo OR - Východ RBA, TKE Košice - Ťahanovce RebríčekRozpisVýsledky
19.03 Cena jarného blata SPE Pezinok - Grinava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
20.03 2. kolo OR - Východ TKE Košice - Ťahanovce RebríčekRozpisVýsledky
02.04 Prvý Jarný Kufor RBA Bratislava - Záhorská Bystrica RebríčekRozpisVýsledky
03.04 Jarná Cena Rapidu RBA Bratislava - Rača RebríčekRozpisVýsledky
09.04 3. kolo OR - Východ - skrátená KYS Kysak RebríčekRozpisVýsledky
09.04 OR - Západ FBA Bratislava - Karlova Ves RebríčekRozpisVýsledky
28.05 - 29.05 KarpatTrek - horský OB dvojíc KarpatTrek Bratislava Plavecký Mikuláš RozpisVýsledkyWWW
08.06 - 09.06 Majstrovstvá SR školskej mládeže v OB - jednotlivci + štafety SAŠŠ, Sokol Pezinok Dubová RozpisVýsledky
11.06 7. kolo OR - Východ VKE Košice
11.06 Majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB na krátkych tratiach SPE Pezinok RozpisWWW
12.06 8. kolo OR - Východ VKE Košice RebríčekRozpisVýsledkyWWW
18.06 Slovenský rebríček v OB - skrátená trať Rapid Bratislava Smolenice RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.06 Slovenský rebríček v OB - skrátená trať Rapid Bratislava Smolenice RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
26.06 4. kolo OR - Stred EBB B. Bystrica - Sásová RebríčekRozpisVýsledky
29.07 Medzinárodné M SR v OB na klasických tratiach, 29. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2005 - 1. etapa ATU Košice Gombasek, Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.07 29. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2005 - 2. etapa ATU Košice Gombasek, Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
31.07 29. Veľká cena Slovenska v orientačnom behu 2005 - 3. etapa ATU Košice Gombasek, Silická planina RebríčekRozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
03.09 9. kolo OR - Východ - klasická trať SSN Spišská Nová Ves RebríčekRozpisVýsledky
03.09 - 04.09 Medzinárodné M SR, Slovenský pohár v OC, - klasická trať + VVpKS TPA Kremnica RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.10 Oblastné preteky v OB Západ VBA Bratislava RebríčekRozpisVýsledkyWWW
15.10 11. kolo OR - Východ - skrátené trate KYS Lemešany RebríčekRozpis
15.10 Memoriál Ondríka Papánka - Verejné preteky v OC VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
16.10 12. kolo OR - Východ - scorelauf KYS Kysak Rozpis
22.10 - 23.10 JELENÍ PAROH, 5. a 6. kolo OR - Stred VZV Lutila + Bacúrovo RozpisVýsledky
12.11 BIKO ADNATURA 05 - preteky v OC BBB Králiky RozpisVýsledky
12.11 Pohár TIKO ŠPORTu, 9. kolo OR - Stred / nočné MZV Zvolen RebríčekRozpisVýsledky
13.11 Pohár TIKO ŠPORTu, 10. kolo OR - Stred MZV Zvolen RebríčekRozpisVýsledky
03.12 1. kolo Zimnej ligy v OB - Mikulášske preteky VBA Bratislava - Vrakuňa RozpisVýsledkyWWW
18.12 Vianočný kapor 2005 TKE Košice RozpisVýsledkyWWW