2 0 0 8
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
05.01 WIENER LINIEN Winter OL Sprintcup 2008, 3. kolo ZL Západ OLG Viedeň Viedeň Výsledky
06.01 8. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 4. kolo ZL Západ SPE Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.01 Trojkráľová buzola 2008, preteky v OB KYS Kysak RozpisVýsledkyWWW
26.01 - 27.01 Slovenský rebríček v LOB - stredná trať + šprint UKR Volovec, UKR RozpisWWW
26.01 - 27.01 Slovenský rebríček v LOB - klasická + krátka trať SK Severka Šumperk, CZE Branná, CZE RozpisWWW
27.01 5. kolo Zimnej ligy v OB 2008 oblasti ZÁPAD - YETI ZIMA CUP v OB RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
02.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - krátka trať PEZ Pezinok - Baba RozpisWWW
03.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - štafety PEZ Pezinok - Baba RozpisWWW
16.02 Slovenský rebríček v LOB - krátke trate KYS Kavečany RozpisWWW
17.02 7. kolo Zimnej ligy v OB 2008 oblasti ZÁPAD BBA Rusovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.02 Košická 40-ka, vytrvalostný beh na lyžiach - SRJ v LOB KYS Kavečany RozpisWWW
23.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - krátka trať EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB - štafety EBB Skalka RozpisVýsledkyWWW
24.02 Košická 40-ka, vytrvalostný beh na lyžiach - SRJ v LOB KYS Kojšovská hoľa RozpisVýsledkyWWW
29.02 - 02.03 Slovenský rebríček v LOB - stredná trať + šprint Volovec, UKR Volovec, UKR RozpisWWW
15.03 ŤAHANOVSKÝ GRAND SLAM, preteky v OB Union Košice Košice- Ťahanovce RozpisVýsledky
29.03 35. Prvý jarný kufor - oblast. rebríček v OB ZÁPAD RBA Devínske jazero RozpisVýsledkyWWW
29.03 1. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 VKE+DKE Košice - Bankov RozpisVýsledky
30.03 Jarná cena Rapidu 2008 - oblast. rebríček v OB ZÁPAD RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
30.03 2. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 TKE Košice - Čermeľ RozpisVýsledkyWWW
05.04 - 06.04 CESOM 2008 - Slovenský rebríček v OB - stredná trať + skrátená trať BBA Šaštín-Stráže RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
12.04 - 13.04 Postás Cup 2008
Slovenský rebríček v OB - 2x klasika
HUN Táborfalva, HUN RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.04 Objavte les nad svojím sídliskom! ŠK Sandberg Dlhé Diely RozpisVýsledkyWWW
20.04 Jarný elixír, 4. kolo OR Západ FBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
01.05 3. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 TKE Košice - Čermeľ RozpisVýsledkyWWW
01.05 1. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 EBB Banská Bystrica - Laskomerské údolie RozpisVýsledkyWWW
16.05 - 18.05 LIMANOWA CUP 2008
Slovenský rebríček v OB - šprint, 2x klasika, OB z kopca
POL Mlynne, POL RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.05 - 25.05 Český pohár MTBO
Slovenský pohár v OC - ultradlhá trať + stredná
CZE Svratka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.05 2. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 EBB Hrochoť RozpisVýsledkyWWW
27.05 - 28.05 Školské majstrovstvá Slovenska v OB 2008 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves RozpisVýsledky
31.05 Moravský rebríček v OB
Slovenský rebríček v OB - klasická trať
CZE Čeladenka, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
31.05 - 01.06 Medzinárodné M SR 2008, Slovenský pohár v OC - VVpKS + dlhé trate TKE Košice RozpisVýsledkyWWW
01.06 Moravský rebríček v OB
Slovenský rebríček v OB - krátka trať
CZE Čeladenka, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.06 - 15.06 Český pohár MTBO
Slovenský pohár v OC - VVpKS + dlhá trať
CZE Boskovice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.06 - 22.06 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OC 2008 + Slovenský pohár v OC – dlhé trate + šprint VBA Bratislava + Rusovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.06 - 22.06 4. a 5. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 KYS Lemešany RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
31.07 - 03.08 32. Veľká cena Slovenska v OB 2008 SPE Častá RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.08 - 24.08 Pohár Slovenského krasu 2008 ATU Košice Krásnohorská Dlhá Lúka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.09 3. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 EBB Banská Bystrica - Sásová RozpisVýsledkyWWW
06.09 - 07.09 6. a 7. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 KYS Lemešany + Kysak RozpisVýsledkyWWW
13.09 Majstrovstvá Slovenska v OB 2008 - šprint Farmaceut Bratislava Bratislava - Petržalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.09 Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB 2008 Rapid Bratislava Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.09 TRAIL-O - verejné preteky Farmaceut Bratislava Bratislava - Petržalka RozpisVýsledky
14.09 Majstrovstvá Slovenska v OB 2008 - krátke trate Rapid Bratislava Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
15.09 Slovenský rebríček v OB 2008 - klasické trate Rapid Bratislava Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.09 4. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 - City orienteering challenge RBK Ružomberok RozpisVýsledkyWWW
27.09 8. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2008 TKE Tepličany RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
28.09 5. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 RBK Lazisko pri Svätom Kríži RozpisVýsledkyWWW
04.10 MAKADO 2008 - bodovacie preteky v OC VBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
11.10 6. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 ZMT Blatnica RozpisVýsledky
12.10 Jesenná cena Sporka, 11. kolo OR Západ, MO - klasické trate BBA Svätý Jur RozpisVýsledkyWWW
12.10 7. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2008 EBB Banská Bystrica - Uhlisko RozpisVýsledkyWWW
18.10 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB na klasických tratiach 2008 TKE Plešivecká planina RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.10 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OB 2008 - štafety TKE Plešivecká planina RozpisVýsledkyWWW
24.10 Bükkfennsík Cup 2008
Slovenský rebríček v OB 2008 - skrátené trate
HUN Miskolc, HUN RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.10 Bükkfennsík Cup 2008
Slovenský rebríček v OB 2008 - klasické trate
HUN Miskolc, HUN RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
26.10 Bükkfennsík Cup 2008
Slovenský rebríček v OB 2008 - skrátené trate
HUN Miskolc, HUN RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.11 Štvorstretnutie Bratislavskej župy, Burgenlandu, žúp VAS a Sopron-Gyor, OR Západ, - skrátené trate SPE Zochova chata RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
04.11 Oblastný rebríček STRED - majstrovstvá lesníkov v orientácii MZV Stráže nad Zvolenom RozpisVýsledky
08.11 - 09.11 Oblastný rebríček STRED - 45. ročník pretekov mužov o "JELENÍ PAROH", 31. ročníka pretekov žien o "POHÁR REKTORA TU ZVOLEN", 14. ročníka žien o "KRAVSKÝ ROH" VZV Zvolen RozpisVýsledky
15.11 - 16.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2008 - parkový + denný OB
Pohár dekana EF UMB v OB
M SR lesníkov v OB 2008
MZV Kováčová, Stráže nad Zvolenom RozpisVýsledky
07.12 1. kolo Zimnej ligy 2009 Západnej oblasti SZOŠ VBA Bratislava, Pošeň RozpisVýsledkyWWW
20.12 Vianočný kapor 2008 TKE Košice RozpisVýsledkyWWW