2 0 0 9
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 9. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
10.01 Trojkráľová buzola 2009, preteky v OB KYS Kysak RozpisVýsledkyWWW
17.01 - 18.01 Medzinárodné majstrovstvá SR v LOB 2009 PEZ Pezinská Baba RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.01 3. kolo ZL Západnej oblasti - AUT AUT AUT RozpisVýsledkyWWW
25.01 Zimný elixír 2009, 4. kolo ZL Západnej oblasti FBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
31.01 - 01.02 SRJ v LOB - krátka + dlhá trať HUN Mátraszentimre RozpisWWW
01.02 5. kolo Zimnej ligy v OB 2009 oblasti ZÁPAD - YETI ZIMA CUP v OB RBA Bratislava - Petržalka RozpisVýsledkyWWW
07.02 6. kolo ZL Západnej oblasti - AUT AUT AUT RozpisVýsledkyWWW
14.02 Majstrovstvá Slovenska v LOB 2009- klasické trate
medzinárodné majstrovstvá lesníkov v LOB 2009
EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.02 7. kolo Zimnej ligy v OB 2009 oblasti ZÁPAD BBA Rusovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
15.02 Slovenský rebríček v LOB - klasické trate EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
21.02 SRJ v LOB - krátka trať KYS Kavečany RozpisWWW
22.02 Košická 40-ka, vytrvalostný beh na lyžiach - SRJ v LOB TKE Kavečany RozpisVýsledkyWWW
28.02 - 01.03 SRJ v LOB - krátka + dlhá trať HUN Mátraszentimre RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
07.03 8. kolo ZL Západnej oblasti - AUT AUT AUT RozpisVýsledkyWWW
21.03 36. Prvý jarný kufor - oblast. rebríček v OB ZÁPAD RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
21.03 ŤAHANOVSKÝ GRAND SLAM, preteky v OB
Verejný OB
Union Košice, TKE Košice - Ťahanovce RozpisVýsledky
22.03 Jarná cena Rapidu - oblast. rebríček v OB ZÁPAD RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
22.03 2. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2009 TKE Košice - Ťahanovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
04.04 - 05.04 CESOM 2009 - Slovenský rebríček v OB - krátka trať + šprint + skrátená trať BBA Šaštín-Stráže RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.04 - 13.04 Postás Cup 2009
Slovenský rebríček v OB - 2x klasika
Postás Cup 2009 - štafety
HUN Bükkszentkereszt RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
19.04 Oblastný rebríček v OB 2009 Západ VBA Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.04 - 26.04 Slovenský pohár v OC - stredné + dlhé trate Maďarsko Veszprém RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.04 3. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2009 DKE + VKE Košice - Horný Bankov RozpisVýsledkyWWW
25.04 Orientačný pochod obyvateľov Bratislavy ŠK Sandberg Kameňolom Srdce v Devínskej Novej Vsi RozpisVýsledky
26.04 4. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2009 TKE Herľany RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.05 - 03.05 Český pohár MTBO
Slovenský pohár v OC - ultradlhá + stredná trať
CZE Zlín RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.05 - 10.05 Slovenský rebríček v OB 2009 - krátke + skrátené trate EBB Banská Bystrica RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
17.05 52. ročník "Pohára oslobodenia mesta Pezinok"
- oblastný rebríček ZÁPAD 2009 v OB
SPE Pezinok - Grinava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
23.05 - 24.05 5. a 6. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2009 KYS Lemešany RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.05 - 31.05 Ukrajinský pohár MTBO
Slovenský pohár v OC - šprint + ultradlhá trať
UKR Mukačevo RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.05 Moravský rebríček v OB
Slovenský rebríček v OB - klasická trať
CZE Kamínka, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
31.05 Moravský rebríček v OB
Slovenský rebríček v OB - krátka trať
CZE Kamínka, CZE RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.06 - 10.06 Školské majstrovstvá Slovenska v OB 2009 Bratislava Bratislava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.06 Majstrovstvá Slovenska v OB 2009 - šprint Ružomberok Ružomberok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
14.06 Slovenský rebríček v OB 2009 - skrátené trate Ružomberok Ružomberok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.06 2. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2009 EBB Hrochoť RozpisVýsledkyWWW
30.07 - 02.08 33. Veľká cena Slovenska v OB 2009
Pohár Slovenského krasu 2009
SSN + TKE Dedinky - 2x Slovenský raj / 2x Slovenský kras RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.09 - 06.09 Majstrovstvá Slovenska + Slovenský pohár v OC + Český pohár v MTBO – stredné + dlhé trate SPE Pezinok RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
12.09 - 13.09 7. a 8. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2009 SSN Ferčekovce + Hnilčík RozpisVýsledky
13.09 3. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2009 RBK Ružomberok, Čutkovská dolina RozpisVýsledkyWWW
19.09 MAKADO 2009 - bodovacie preteky v OC VBA Marianka RozpisVýsledkyWWW
19.09 4. kolo oblast. rebríčka STRED v OB 2009 EBB Banská Bystrica, časť Uhlisko RozpisVýsledkyWWW
20.09 verejné preteky v OC - šprint VBA Rusovce RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.09 Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB 2009 Kysak Kysak RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
25.09 Liga školských družstiev v OB 2009, 3.- 4. kolo TKE Košice RozpisVýsledkyWWW
26.09 Majstrovstvá Slovenska v OB 2009 - krátke trate Kysak Kysak RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.09 Slovenský rebríček v OB 2009 - skrátené trate Kysak Kysak RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.10 Liga školských družstiev v OB 2009, 5. kolo - finále ZMT Mošovce Rozpis
10.10 Majstrovstvá Slovenska v OB na klasických tratiach 2009 ZMT Rakša RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.10 Majstrovstvá Slovenska v OB 2009 - štafety ZMT Mošovce RozpisVýsledkyWWW
17.10 - 18.10 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska 2009 + Slovenský pohár v OC – VVpKS + šprint
BIKO ADNATURA ´09
BBB Banská Bystrica - Podlavice RozpisWWW
18.10 Dunajská buzola 2009, Majstrovstvá Západnej oblasti oblasti v šprinte, 10. kolo oblastného rebríčka Západnej oblasti, Majstrovstvá Západnej oblasti v štafetách FBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
24.10 - 25.10 Oblastný rebríček STRED - 46. ročník pretekov mužov o "JELENÍ PAROH", 32. ročníka pretekov žien o "POHÁR REKTORA TU ZVOLEN", 15. ročníka žien o "KRAVSKÝ ROH" VZV Lutila + Kováčová RozpisVýsledky
17.11 Jesenná cena Sporka
majstrovstvá oblasti ZÁPAD v OB na klasickej trati
BBA Bratislava - Pekná cesta RozpisVýsledkyWWW
21.11 - 22.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2009 - nočný + denný OB
Pohár dekana EF UMB v OB
trojstretnutie univerzitných miest Banská Bystrica - Budapešť - Zvolen
MZV Kováčová, Zvolen Rozpis
06.12 MIKULÁŠSKE PRETEKY v OB - 1. kolo Zimnej ligy oblasti ZÁPAD 2010 VBA Bratislava, Železná studnička RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
06.12 Mikulášska čižma 2009 TKE Košice, bistro Bankov RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.12 Vianočný kapor 2009 TKE Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW