2 0 1 3
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
06.01 Trojkráľový OB, 1. kolo ZL STRED 2013 HBB Banská Bystrica RozpisVýsledkyWWW
06.01 14. Trojkráľové mestské orientačné preteky, 2. kolo ZL Západ SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
06.01 Trojkráľová buzola 2013, preteky v OB KYS Kysak RozpisVýsledkyWWW
19.01 - 20.01 SRJ krátka a klasická trať (Usmernenie) VRB Vrbno pod Pradědem RozpisWWW
20.01 8. ročník YETI ZIMA CUP, 3. kolo ZL Západ RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
02.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - krátka trať PEZ Častá - hrad Červený Kameň RozpisWWW
03.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - štafety PEZ Častá - hrad Červený Kameň RozpisWWW
09.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - šprint KYS Košice-Kavečany (lyžiarske stredisko) RozpisWWW
10.02 Valentínsky Sporko, 4. kolo ZL Západ BBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
16.02 Šenkvický Valentín, 5. kolo Zimnej ligy v OB 2013 oblasti ZÁPAD SPE Šenkvice RozpisVýsledkyWWW
16.02 2. kolo ZL STRED 2013 MZV Kováčová pri Zvolene Rozpis
17.02 VALENTÍNSKA SNEŽIENKA 2013, preteky v OB TKE Košice - Hradová RozpisVýsledkyWWW
23.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - krátka trať PEZ Častá - hrad Červený Kameň RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.02 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - štafety PEZ Častá - hrad Červený Kameň RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.03 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - klasická trať EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
03.03 Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v LOB 2013 - šprint EBB Skalka RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
16.03 JOZEFOVSKÝ MOTÝLIK, 6. kolo Zimnej ligy v OB 2013 oblasti ZÁPAD AŠK Pezinok Pezinok RozpisVýsledkyWWW
17.03 1. kolo Pohára Mestských lesov B. Bystrica - preteky v OB oblasti Stred EBB Banská Bystrica RozpisVýsledkyWWW
23.03 - 24.03 1. a 2. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2013 - stredná + dlhá trať KYS Herľany a Mirkovce–Niereše RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
24.03 Prvý jarný kufor - OR v OB ZÁPAD RBA Bratislava RozpisVýsledkyWWW
06.04 3. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2013 - dlhá TKE Silica RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
13.04 - 14.04 CESOM 2013 - Slovenský rebríček v OB - šprint + dlhé trate BBA/SKS Bratislava + Šajdíkove Humence RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
20.04 - 21.04 Postás Kupa (Slovenský rebríček) Postás SE Dabas, Maďarsko RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
27.04 Slovenský pohár v OC - šprint Rakúsko Wiener Neustadt RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
28.04 Slovenský pohár v OC - dlhá trať Rakúsko Wiener Neustadt RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.05 ŤAHANOVSKÝ GRAND SLAM, preteky v OB
Verejné orientačné preteky
Union Košice, TKE Košice - Ťahanovce RozpisVýsledky
08.05 56. ročník Pohára oslobodenia mesta Pezinok - OR v OB ZÁPAD SPE Pezinok RozpisVýsledkyWWW
11.05 - 12.05 Slovenský rebríček - dlhé a stredné trate RBA WWW
11.05 Slovenský pohár v OC - stredná trať ATU Košice Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
12.05 Slovenský pohár v OC - dlhá trať ATU Košice Košice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
18.05 Jarný elixír - OR v OB ZÁPAD FBA Bratislava, Kačín RozpisVýsledkyWWW
18.05 - 19.05 5. a 6. kolo oblast. rebríčka Východ v OB 2013 SSN Dedinky - hotel Geravy RozpisVýsledky
25.05 - 26.05 Slovenský rebríček - stredné a dlhé trate (Orava Orienteering Weekend 2013) RBK Chatová oblasť Brestová RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.06 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 - stredné trate HADVEO Banská Bystrica Ortúty RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
01.06 Otvorené preteky v OB v šprinte HADVEO Banská Bystrica Banská Bystrica RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
02.06 Slovenský rebríček - stredné trate HADVEO Banská Bystrica Ortúty RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
05.06 - 06.06 Školské majstrovstvá Slovenska v OB 2013 Sokol Pezinok Budmerice RozpisVýsledkyWWW
08.06 - 09.06 Slovenský rebríček - dlhé a stredné trate VZA Hrčava RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
08.06 Slovenský pohár v OC - šprint CZE Rudice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
09.06 Slovenský pohár v OC - VVpKS CZE Rudice RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
16.06 4. ročník OB pri príležitosti Dňa Otcov: Klbkovský lesný beh SKS Bratislava, Líščie údolie RozpisVýsledkyWWW
23.06 Malý Vazkárik 2013 - 3. kolo oblastného rebríčka západ v OB 2013 VBA Bratislava, Kamzík, bufety nad cvičnou lúkou RozpisVýsledkyWWW
29.06 Slovenský pohár v OC - stredná trať Maďarsko Káld RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
30.06 Slovenský pohár v OC - dlhá trať Maďarsko Káld RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
11.07 - 14.07 37. Veľká cena Slovenska v OB 2013
10. Pohár Slovenského krasu 2013
ZMT + TKE Mošovce, Veľká Fatra RozpisŠtartová listinaVýsledkyWWW
04.08 MA-KA-DO 2013 (9. ročník) - bodovací OC + rogaining VBA Bratislava RozpisWWW
07.09 Slovenský pohár v OC - stredná trať CZE Vilémov RozpisWWW
08.09 Slovenský pohár v OC - dlhá trať CZE Vilémov RozpisWWW
13.09 Majstrovstvá Slovenska v nočnom OB 2013 TKE Silická planina WWW
14.09 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 - šprint TKE Silická planina WWW
14.09 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 - šprintové štafety TKE Silická planina WWW
15.09 Slovenský rebríček TKE Silická planina WWW
22.09 Oblast. rebríček STRED v OB 2013 EBB Poniky/Môlča RozpisWWW
22.09 V. ročník Beh dolinou Túfna EBB Dolina Túfna RozpisWWW
28.09 Majstrovstvá SR v OC, Slovenský pohár v OC - šprint
VBA Gazárka, Šaštín - Stráže WWW
29.09 Majstrovstvá SR v OC, Slovenský pohár v OC - VVpKS
VBA Gazárka, Šaštín - Stráže WWW
05.10 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 na dlhých tratiach SPE WWW
06.10 Majstrovstvá Slovenska v OB 2013 - štafety SPE WWW
19.10 - 20.10 Slovenský rebríček v OB 2013 - 2x stredná trať ŠK Sandberg + TU Zvolen Ladomerská Vieska, Chvojnica RozpisWWW
26.10 MA-KA-DO 2013 (9. ročník) - bodovací OC + rogaining VBA Bratislava RozpisWWW
08.11 - 09.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU 2013 - nočný + denný OB
trojstretnutie univerzitných miest Banská Bystrica - Budapešť - Zvolen
MZV Sliač + Kováčová Rozpis
07.12 Mikulášske preteky (1. kolo ZL Západ 2013) VBA Bratislava RozpisWWW