1 9 9 9
Dátum Názov Organizátor Miesto Odkazy
09.01 M SR - krátka trať Ekonóm Banská Bystrica Šachtička Výsledky
10.01 Slovenský pohár - skrátená trať Ekonóm Banská Bystrica Šachtička Výsledky
14.01 - 17.01 Medzinárodné stretnutie juniorov Ukrajina Vorochta
23.01 - 26.01 Svetový pohár - dlhá, krátka trať Švajčiarsko Olivone Valle di Blenio Výsledky
27.01 - 29.01 Svetový pohár - krátka trať, štafety Taliansko Madonna di Campiglio Výsledky
12.02 - 16.02 Svetový pohár - dlhá, krátka trať, štafety Fínsko Keuruu VýsledkyWWW
13.02 M SR - klasická trať AŠK Pezinok Baba
14.02 M SR - štafety AŠK Pezinok Baba
17.02 - 20.02 Svetový pohár - dlhá trať, štafety Estónsko Otepää VýsledkyWWW
01.03 - 07.03 MS juniorov Bulharsko Belmeken VýsledkyWWW
02.03 - 06.03 Svetový pohár - dlhá, krátka trať, štafety Bulharsko Batak VýsledkyWWW
13.03 1. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - krátka trať FBA Bratislava, Partizánska lúka RozpisVýsledky
20.03 M BTO na dlhých tratiach - 2. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - dlhá trať OBA Borinka Výsledky
21.03 3. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - skrátená trať SPE Pezinok Výsledky
26.03 Svetová parková séria - 1. kolo Dánsko Farum/Copenhagen VýsledkyWWW
27.03 4. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - klasická trať RBA Bratislava, Pekná cesta RozpisVýsledky
28.03 5. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - skrátená trať RBA Bratislava, Pekná cesta RozpisVýsledky
17.04 M SR - dlhá trať Kobra Bratislava Pečenice RozpisVýsledky
23.04 Svetová parková séria - 2. kolo Švédsko Skansen/Stockholm VýsledkyWWW
24.04 1. kolo Slovenského pohára - krátka trať PRV Banská Bystrica RozpisVýsledky
25.04 2. kolo Slovenského pohára - klasická trať PRV Banská Bystrica RozpisVýsledky
01.05 - 02.05 KarpatTrek 99 I. HORAL KLUB Banská Bystrica Veľká Fatra RozpisVýsledkyWWW
01.05 M BTO na krátkych tratiach - 6. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - krátka tra BBA Bratislava
08.05 M SR - krátka trať Farmaceut Bratislava Bratislava RozpisVýsledky
09.05 1. kolo SR - štafety Pucov ŠK Bratislava Bratislava RozpisVýsledky
15.05 1. kolo SPE, SRJ - krátka trať TU Košice Košice Výsledky
16.05 2. kolo SPE, SRJ - klasická trať TU Košice Košice Výsledky
22.05 M BTO na klasických tratiach - 7. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - klasická FBA Bratislava RozpisVýsledky
29.05 Nominačné pretky - 3. kolo Kozel Cup Česká republika Bukovinka VýsledkyWWW
30.05 Nominačné pretky - 4. kolo Kozel Cup Česká republika Bukovinka VýsledkyWWW
11.06 Svetová parková séria - 3. kolo Fínsko Turku VýsledkyWWW
12.06 3. kolo SPE, SRJ - krátka trať SSN Spišská Nová Ves VýsledkyWWW
13.06 4. kolo SPE, SRJ - klasická trať SSN Spišská Nová Ves VýsledkyWWW
15.06 Svetová parková séria - 4. kolo Veľká Británia Glasgow VýsledkyWWW
19.06 3. kolo Slovenského pohára - krátka trať OrientKlub Bratislava Výsledky
20.06 4. kolo Slovenského pohára - klasická trať OrientKlub Bratislava Výsledky
25.06 - 27.06 Medzinárodné stretnutie dorasteneckých družstiev Nemecko Lipsko VýsledkyWWW
03.07 M SR - 5. kolo Slovenského pohára - klasická trať Pucov ŠK Bratislava RozpisVýsledky
04.07 M SR - štafety Pucov ŠK Bratislava RozpisVýsledky
05.07 - 11.07 MS juniorov Bulharsko Varna VýsledkyWWW
18.07 - 23.07 MS veteránov Dánsko Aarhus VýsledkyWWW
24.07 M SR - klasická trať, veteráni Sokol Pezinok RozpisVýsledky
25.07 M SR - 2. kolo SR - štafety Sokol Pezinok RozpisVýsledky
01.08 - 08.08 MS Škótsko Inverness VýsledkyWWW
09.08 - 15.08 6. ME lesníkov Slovensko Silická planina RozpisWWW
12.08 Svetová parková séria - 5. kolo Nórsko Oslo VýsledkyWWW
27.08 - 29.08 Veľká cena Slovenska - 5. a 6. kolo SPE, SRJ Ekonóm Banská Bystrica Ružiná RozpisVýsledky
28.08 - 29.08 KarpatTrek 99 II. HORAL KLUB Banská Bystrica Muránska Planina RozpisVýsledkyWWW
04.09 7. kolo SPE, SRJ - krátka trať Česká republika Březůvky RozpisVýsledkyWWW
05.09 8. kolo SPE, SRJ - klasická trať Česká republika Březůvky RozpisVýsledkyWWW
08.09 Majstrovstvá Košicko-Prešovskej oblasti v parkovom orientačnom behu. TKE Výsledky
11.09 6. kolo Slovenského pohára - krátka trať Panda Topoľčianky Výsledky
11.09 M BTO v parkovom OB - 10. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - parková trať PBA Bratislava
12.09 7. kolo Slovenského pohára - klasická trať Panda Topoľčianky Výsledky
12.09 11. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - parková trať FBA Bratislava RozpisVýsledky
18.09 M SR - parková trať a Pohár predsedu SZOŠ Kobra Bratislava Trenčianske Teplice Výsledky
18.09 M SR - nočná trať Farmaceut Bratislava Bratislava RozpisVýsledky
25.09 M SR - 8. kolo Slovenského pohára - krátka trať Sokol Pezinok RozpisVýsledkyWWW
26.09 M SR - 9. kolo Slovenského pohára - dlhá trať Sokol Pezinok RozpisVýsledkyWWW
02.10 - 03.10 KarpatTrek 99 III. HORAL KLUB Banská Bystrica Nízke Tatry RozpisVýsledkyWWW
02.10 12. kolo oblastného rebríčka Bratislavsko-Trnavskej oblasti - klasická trať PEZ Pezinok
09.10 - 10.10 Jelení paroh, Pohár rektora T- Zvolen, Kravský roh T- Zvolen Zvolen Rozpis
11.10 Svetová parková séria - 6. kolo Japonsko Tokyo WWW
12.10 1. kolo Svetového pohára - klasická trať Rakúsko Klagenfurt
15.10 - 17.10 2.-4. kolo Svetového pohára - krátka, klasická trať a štafety Česká republika Brno RozpisVýsledkyWWW
15.10 Svetová parková séria - 7. kolo Lína Hangzhou WWW
17.10 Svetová parková séria - 8. kolo Lína Shanghai WWW
30.10 - 01.11 2.-4. kolo Svetového pohára - scorelauf, klasická trať a štafety Španielsko Barcelona WWW
30.10 M BTO v horskom OB OBA Bratislava
13.11 9. ročník Verejných cykloorientačných pretekov Klub OB Topoľčianky Topoľčianky RozpisVýsledky
20.11 - 21.11 Veľká cena TIKO ŠPORTU TJ Mladosť Zvolen Kováčová, Sliač