Rebríček k 31.08.2011
Por. Meno Reg.číslo      1.2.3.4.5.6.7.      Body Por.
M 21-
1.Dávidík MarianBBA 77131168 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)1156 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1097 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1062 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)1057 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)1051 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)985 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)75761.
2.Krajčík MichalTKE 87041149 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1084 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1043 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)1025 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)1011 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)989 1. (Postás Cup - 09.04.2011)989 1. (Postás Cup - 10.04.2011)72902.
3.Bukovac PavolFBA 81021062 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)1043 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)1043 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)1041 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)975 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)940 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)915 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)70193.
4.Piják OndrejBBA 82041051 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)1016 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1007 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)1005 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)985 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)957 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)893 3. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)69144.
.Ringer ŠtefanTKE 89061054 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)1035 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1017 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)994 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)969 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)954 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)891 2. (Postás Cup - 10.04.2011)6914.
6.Barták LukášBBA 83011048 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)1022 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)975 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)951 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)925 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)912 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)878 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)67116.
7.Bukovac MarošFBA 7601953 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)936 4. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)934 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)929 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)895 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)866 2. (Postás Cup - 09.04.2011)820 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)63337.
8.Franko DávidKYS 9301982 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)903 6. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)847 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)831 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)814 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)795 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)592 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)57648.
9.Papuga MiroslavTKE 9002943 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)877 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)797 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)790 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)783 7. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)773 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)726 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)56899.
10.Tysz AdamTKE 8703952 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)881 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)795 6. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)762 4. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)702 4. (Postás Cup - 09.04.2011)680 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)658 9. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)543010.
11.Drenčák TomášTKE 8502864 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)804 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)773 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)757 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)747 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)706 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)704 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)535511.
12.Kollár MiroslavKYS 8801720 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)708 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)704 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)688 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)682 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)679 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)673 1. (Postás Cup - 10.04.2011)485412.
13.Majláth MartinEBB 8902796 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)746 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)709 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)707 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)628 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)610 7. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)609 7. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)480513.
14.Pilát MiroslavEBB 8502751 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)704 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)688 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)681 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)671 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)665 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)638 4. (Postás Cup - 10.04.2011)479814.
15.Szabó RastislavEBB 8704725 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)704 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)702 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)688 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)670 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)661 2. (Postás Cup - 10.04.2011)642 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)479215.
16.Pavlík MichalSSN 9001809 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)702 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)660 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)659 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)654 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)651 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)641 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)477616.
17.Nemec JurajEBB 8901698 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)688 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)683 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)669 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)664 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)653 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)643 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)469817.
18.Glončák PeterFBA 7901836 3. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)704 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)702 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)685 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)653 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)543 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)529 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)465218.
19.Leštinský TomášTKE 7801796 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)774 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)697 7. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)616 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)608 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)528 8. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)450 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)446919.
20.Wallner JozefBBA 6812712 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)706 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)696 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)649 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)580 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)569 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)523 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)443520.
21.Trnovec MatúšVBA 8801874 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)737 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)678 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)660 8. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)598 6. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)463 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)404 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)441421.
22.Hierweg KarolBBA 9201827 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)758 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)645 7. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)624 6. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)624 7. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)461 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)460 11. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)439922.
23.Horniak JurajBBA 8202712 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)671 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)623 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)608 8. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)607 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)593 4. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)581 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)439523.
24.Krajčovič MartinBBA 9101724 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)686 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)659 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)656 6. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)538 8. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)429 8. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)428 9. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)412024.
25.Šurgan ŠtefanEBB 7912938 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)937 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)881 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)830 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)437 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)402325.
26.Novota MikulášTKE 6002671 13. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)633 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)628 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)606 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)514 10. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)473 11. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)464 10. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)398926.
27.Čermák PatrikEBB 7724614 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)600 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)590 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)558 8. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)506 14. (MSR v šprinte - 04.06.2011)494 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)487 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)384927.
28.Beleš MilanSPE 5901618 7. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)583 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)582 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)536 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)524 6. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)502 6. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)482 5. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)382728.
29.Marton RadovanKYS 7802649 3. (Postás Cup - 10.04.2011)619 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)604 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)510 6. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)497 4. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)485 4. (Postás Cup - 09.04.2011)457 13. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)382129.
30.Urzelai Joxeba AgirreEBB 7902681 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)604 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)596 9. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)478 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)467 11. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)462 7. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)456 7. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)374430.
31.Bukovac DušanFBA 7501597 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)566 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)559 5. (Postás Cup - 10.04.2011)547 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)484 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)475 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)421 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)364931.
32.Filó BernátKYS 9005527 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)522 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)500 10. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)460 4. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)441 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)404 11. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)397 12. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)325132.
33.Hríbik MiroslavEBB 8503548 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)539 9. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)453 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)446 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)433 5. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)414 11. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)410 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)324333.
34.Hrnčiar DušanFBA 7703638 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)608 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)554 6. (Postás Cup - 10.04.2011)515 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)452 5. (Postás Cup - 09.04.2011)281 18. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)128 6. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)317634.
35.Mušinský TomášTKE 9301685 6. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)651 9. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)532 5. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)509 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)466 4. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)231 11. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)307435.
36.Sohler ValterRBK 7701537 7. (Postás Cup - 10.04.2011)489 7. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)449 6. (Postás Cup - 09.04.2011)407 1. (Stred - 19.09.2010)402 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)400 8. (Stred - 24.10.2010)372 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)305636.
37.Sokol JurajKYS 9201592 1. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)537 3. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)530 6. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)490 6. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)489 5. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)385 4. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)302337.
38.Borský MartinFBA 7704657 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)500 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)494 11. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)456 10. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)344 10. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)291 22. (MSR v šprinte - 04.06.2011)264 8. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)300638.
39.Tomašovič MichalSPE 8902484 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)478 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)478 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)404 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)372 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)370 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)365 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)295139.
40.Pavelek MichalSPE 7902564 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)510 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)452 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)433 6. (Západ - 15.09.2010)334 7. (Postás Cup - 09.04.2011)334 8. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)313 8. (Postás Cup - 10.04.2011)294040.
41.Lečko MarekRBA 9002641 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)538 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)449 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)425 7. (Západ - 15.09.2010)414 6. (Stred - 24.10.2010)312 7.miesto (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)127 15. (Stred - 23.10.2010)290641.
42.Mižúr PeterFBA 9101724 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)517 9. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)410 2. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)395 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)302 10. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)283 11. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)271 4. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)290242.
43.Onder DominikTKE 9001653 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)419 11. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)416 9. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)390 9. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)347 8. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)305 8. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)301 7. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)283143.
44.Macháček JúliusMZV 8402484 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)458 5. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)415 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)392 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)373 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)337 19. (MSR v šprinte - 04.06.2011)332 13. (Stred - 24.10.2010)279144.
45.Lago MiroslavVBA 7601530 6. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)481 3. (Západ - 15.09.2010)384 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)333 15. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)312 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)263 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)193 10. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)249645.
46.Dikej JakubSPE 9106364 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)363 4. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)358 1. (Postás Cup - 10.04.2011)350 1. (Postás Cup - 09.04.2011)348 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)346 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)329 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)245846.
47.Stasz MichalBBA 8203433 14. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)398 7. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)381 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)328 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)318 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)301 9. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)291 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)245047.
48.Ďuriš MatejMZV 8601510 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)391 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)329 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)328 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)298 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)295 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)270 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)242148.
49.Petrinec RomanRBA 8501540 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)412 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)372 3. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)339 7. (Postás Cup - 10.04.2011)319 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)248 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)143 10. (Postás Cup - 09.04.2011)237349.
50.Furucz PeterFBA 8301447 5. (Postás Cup - 10.04.2011)426 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)423 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)422 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)408 4. (Postás Cup - 09.04.2011)170 16. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)229650.
51.Bohuš PeterFBA 7904614 6.miesto (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)520 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)478 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)405 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)276 13. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)229351.
52.Šmelík MartinRBA 9601536 3. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)517 8. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)511 4. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)438 8. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)268 9. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)227052.
53.Hraboš MatejRBA 9501383 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)361 7. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)360 2. (Stred - 02.10.2010)359 10. (Stred - 24.10.2010)326 14. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)281 10. (Stred - 23.10.2010)187 16. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)225753.
54.Hreus PavolMZV 8501404 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)400 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)375 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)329 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)303 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)260 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)163 7. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)223454.
55.Libant FrantišekBBA 7708937 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)772 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)402 17. (MSR v šprinte - 04.06.2011)211155.
56.Viskup PeterVZA 7400460 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)424 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)394 3. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)388 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)323 3. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)198956.
57.Krnáč PeterMZV 7701384 2. (Stred - 19.09.2010)359 11. (Stred - 24.10.2010)334 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)319 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)288 7. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)232 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)41 18. (Stred - 23.10.2010)195757.
58.Farbiak PavolMZV 8502418 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)411 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)386 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)371 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)355 4. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)0 23. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)194158.
59.Šabo MikulášRBA 7820589 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)472 10. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)461 8. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)371 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)189359.
60.Spišiak MichalFBA 7902534 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)518 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)461 12. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)196 12. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)141 5. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 25. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 disk (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)185060.
61.Petrinec AndrejRBA 8903545 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)516 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)446 9. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)211 7. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)103 15. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0 disk (Postás Cup - 09.04.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)182161.
62.Kučera RomanTKE 8301659 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)627 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)514 9. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)180062.
63.Patráš AndrejEBB 8207427 5. (Stred - 24.10.2010)350 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)304 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)277 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)170863.
64.Haas EmilRBA 9001564 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)495 10. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)451 4. (Západ - 15.09.2010)186 15. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 25.miesto (MSR v šprinte - 04.06.2011)169664.
65.Furucz JánFBA 7201338 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)307 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)263 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)263 10. (Postás Cup - 10.04.2011)261 8. (Postás Cup - 09.04.2011)161 19. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)98 16. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)169165.
66.Lanátor TiborRBA 7903530 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)331 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)316 9. (Západ - 15.09.2010)293 7. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)147066.
67.Lečko LukášRBA 9203374 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)348 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)326 20. (MSR v šprinte - 04.06.2011)231 5. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)125 22. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)140467.
68.Jonáš RadoslavBBA 6912473 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)459 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)445 5. (Západ - 15.09.2010)137768.
69.Priesol JurajRBA 8601548 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)394 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)288 13. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)110 24. (MSR v šprinte - 04.06.2011)134069.
70.Labuda PeterFBA 8103415 10. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)410 12. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)189 12. (Stred - 23.10.2010)161 20. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)130 13. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 disk (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)130570.
71.Müller AdamVBA 8802353 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)300 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)289 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)166 25. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)158 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 10. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)0 20. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)126671.
72.Petrinec MárioRBA 9201597 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)380 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)251 13. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)122872.
73.Lexa MatejFBA 6602580 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)446 3. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)172 11. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)119873.
74.Nemec AndrejEBB 9201477 3. (Postás Cup - 10.04.2011)376 5. (Postás Cup - 09.04.2011)342 18. (MSR v šprinte - 04.06.2011)119574.
75.Košut MartinVZA 9201417 3. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)400 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)336 4. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)115375.
76.Pollák JozefTKE 6001563 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)558 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)112176.
77.Kuriak JakubVZA 9301416 4. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)388 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)290 5. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)109477.
78.Chvojka PeterZMT 8016663 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)426 8. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)108978.
79.Mižúr ŠimonFBA 9401444 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)329 12. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)303 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)107679.
80.Petrinec JurajBBA 6403443 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)340 9.miesto (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)277 12. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)106080.
81.Sýkora DanielTKE 8803399 6. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)353 8. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)299 7. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)105181.
82.Mikluš MariánRBA 7204371 6. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)338 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)317 9. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)102682.
83.Bednárik MartinSSN 7201313 10. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)280 14. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)217 21. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)210 14. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)102083.
84.Pospíšil VítBBA 68141006 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)100684.
85.Šmelík JurajRBA 6603363 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)328 13. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)306 12. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)99785.
86.Chupek JozefVZA 7101524 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)472 4. (Stred - 23.10.2010)99686.
87.Černohous JanEBB 8322521 2. (Postás Cup - 09.04.2011)446 6. (Postás Cup - 10.04.2011)96787.
88.Patráš IgorTKE 7902350 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)299 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)292 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)94188.
89.Kollár DanielKYS 9401322 7. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)249 9. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)133 9. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)126 5. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)83089.
90.Mlynárik PeterVBA 6501494 2. (Západ - 15.09.2010)333 3. (Západ - 17.11.2010)82790.
91.Václavík MartinZMT 6404418 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)394 3. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)81291.
92.Furucz DušanFBA 7101348 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)175 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)172 24. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)73 13. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)76892.
93.Barcík RóbertTKE 9203710 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)71093.
94.Spišiak MarianSPE 7601601 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)0 disk (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)60194.
95.Gulai ImrichEBB 9211205 11. (Postás Cup - 10.04.2011)132 26. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)130 21. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)123 11. (Postás Cup - 09.04.2011)0 17. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)59095.
96.Dudra MilanKYS 7201578 2. (Stred - 24.10.2010)57896.
97.Kebis SamuelSPE 9402320 15. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)180 17. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)50097.
98.Kaprál MatúšTKE 8804237 10. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)117 10. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)109 11. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)46398.
.Šmelík JánRBA 6701463 6. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)463.
100.Sidor RadovanKYS 8202297 12. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)164 9. (Postás Cup - 10.04.2011)0 11. (Postás Cup - 09.04.2011)461100.
101.Papuga FrantišekTKE 6302432 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)432101.
102.Kvaka JánKYS 9002421 6. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)421102.
103.Jánoška JakubRBA 8802415 8. (Západ - 15.09.2010)415103.
104.Kuchta MichalTKE 8701219 9. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)194 8. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)413104.
105.Pilka MatejSPE 8305351 2. (Západ - 17.11.2010)351105.
106.Kuna DanielBBA 6001340 9. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)340106.
107.Piják JaroslavSPE 5801314 16. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)314107.
108.Sokol TomášKYS 9103313 7. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)313108.
109.Fazekaš PavolKYS 8101302 9. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)302109.
110.Mazúr TomášRBA 9101273 19. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)273110.
111.Illés PeterBBA 7601248 4. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)248111.
112.Schenk RóbertRBA 6802173 23. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)64 19. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 18. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)237112.
113.Pavelek MatúšVBA 9201207 22. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 26. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)207113.
114.Jánoška TomášRBA 9301205 15. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)205114.
115.Šillík AndrejEBB 8706170 13. (Stred - 23.10.2010)170115.
116.Mišúr MarcelVZA 6701128 14. (Stred - 23.10.2010)128116.
117.Pompura JánTBB 710177 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 14. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)0 12. (Postás Cup - 09.04.2011)0 12. (Postás Cup - 10.04.2011)0 disk (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)0 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)77117.
118.Pecník IvanEBB 680172 27. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 21. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 8. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 7. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)72118.
119.Kollár MilanKYS 921067 13. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)0 disk (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)0 12. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)67119.
120.Kollár MilanKYS 600123 11. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)23120.
-.Fekiač JozefVBA 91010 8. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 disk (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0-.
-.Hierweg KarolBBA 58010 disk (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
-.Féder MedardPEZ 73030 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0-.
W 21-
1.Ďurčová IvanaTKE 92521014 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)990 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)984 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)943 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)698 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)698 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)577 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)59041.
2.Jablonovská LenkaSPE 9063987 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)963 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)832 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)819 7. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)814 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)752 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)736 5. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)59032.
3.Papugová KatarínaTKE 9255928 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)922 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)908 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)830 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)805 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)790 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)671 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)58543.
4.Macinská JanaTKE 86511033 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1014 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)1002 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)913 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)640 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)634 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)570 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)58064.
5.Ugrayová KristínaTKE 9254974 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)921 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)806 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)778 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)765 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)759 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)741 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)57445.
6.Bukovacová AlenaFBA 74511011 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)934 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)890 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)837 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)755 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)677 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)487 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)55916.
7.Prékopová MartaFBA 8252910 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)824 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)817 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)766 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)754 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)656 5. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)419 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)51467.
8.Vávrová VeronikaRBA 85531121 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1011 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)998 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)988 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)949 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)50678.
9.Farkašová EvaSSN 9053940 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)747 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)727 8. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)695 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)677 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)671 3.miesto (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)587 3. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)50449.
10.Maslenová ZuzanaBBA 8451827 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)813 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)799 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)648 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)608 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)596 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)509 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)480010.
11.Labašová KatarínaTKE 83511118 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1019 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)935 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)855 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)500 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)442711.
12.Rákayová MartinaTKE 7662848 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)565 2. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)560 1. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)558 2. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)525 2. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)396 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)304 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)375612.
13.Barcíková RenátaTKE 8752728 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)583 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)577 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)495 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)475 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)400 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)400 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)365813.
14.Janovcová JanaTKE 9054869 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)604 4. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)565 4. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)514 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)464 4. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)442 4. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)345814.
15.Franková BarboraKYS 9152525 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)500 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)499 6. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)486 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)483 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)450 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)442 5. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)338515.
16.Kršiaková JanaTKE 89511011 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)863 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)813 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)532 3. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)321916.
17.Štefková KatarínaZMT 9051601 6. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)585 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)484 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)480 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)319 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)316917.
18.Hlaváčiková ErikaEBB 8752896 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)695 9. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)576 2. (Stred - 23.10.2010)413 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)300 1. (Stred - 19.09.2010)160 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)61 3. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)310118.
19.Stančíková RiaVZA 8951513 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)504 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)500 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)407 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)355 3. (Stred - 24.10.2010)282 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)262 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)282319.
20.Fedorová KatarínaSPE 74511092 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)574 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)479 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)463 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)260820.
21.Vachová ZoraSPE 8251515 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)513 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)507 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)411 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)354 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)189 5. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)45 7. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)253421.
22.Marková EvaBBA 7651672 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)401 5. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)356 4. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)309 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)285 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)235 8. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)202 10. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)246022.
23.Vachová VeronikaSPE 8551511 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)428 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)422 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)374 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)291 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)261 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)126 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)241323.
24.Jergušová HanaTKE 9154461 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)450 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)348 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)322 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)308 5. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)247 7. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)235 8.miesto (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)237124.
25.Šmelíková HanaRBA 6951482 5. (Stred - 23.10.2010)425 2. (Stred - 24.10.2010)376 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)370 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)341 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)316 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)231025.
26.Hrašnová KatarínaSPE 9351395 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)350 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)337 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)300 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)295 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)202726.
27.Kátlovská ZoraRBA 8056847 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)744 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)387 2. (Západ - 17.11.2010)197827.
28.Šmelíková LuciaRBA 9151479 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)372 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)311 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)300 6. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)235 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)71 4. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)30 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)179828.
29.Petrvalská LíviaTKE 9155508 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)465 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)306 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)266 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)149 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)169429.
30.Sokolová ĽudmilaKYS 9451560 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)553 1. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)513 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)162630.
31.Kopčíková TeréziaSPE 9255350 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)324 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)295 2. (Postás Cup - 09.04.2011)180 3. (Postás Cup - 10.04.2011)138 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)110 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)51 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)144831.
32.Herdová ViktóriaEBB 7852300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)250 1. (Stred - 19.09.2010)215 7. (Stred - 23.10.2010)207 4. (Stred - 24.10.2010)200 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)154 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)114 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)144032.
33.Žitňanová VeronikaVBA 8651365 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)309 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)285 3. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)262 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)214 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)143533.
34.Bednárová DominikaEBB 8953358 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)334 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)260 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)232 3. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)120 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)130434.
35.Štrbová RomanaSPE 9258500 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)368 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)329 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)119735.
36.Schenková KatarínaRBA 7451447 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)376 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)365 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)118836.
37.Furuczová IvonaFBA 7355468 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)336 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)324 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)112837.
38.Šmelíková BarboraVBA 6951315 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)235 7. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)229 4. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)229 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)100838.
39.Šmelíková JanaRBA 6670468 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)425 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)89339.
40.Kasalovská NatáliaVBA 8554468 2. (Západ - 15.09.2010)386 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)85440.
41.Miklušová DagmarRBA 7351344 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)306 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)193 13. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 13. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)84341.
42.Tyszová NatáliaTKE 8851492 3. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)307 7. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)79942.
43.Šimová BronislavaPEZ 6951311 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)293 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)119 11. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)72343.
44.Mihálová DášaEBB 8952350 1. (Postás Cup - 10.04.2011)350 1. (Postás Cup - 09.04.2011)70044.
45.Chupeková SilviaVZA 7250613 1. (Stred - 23.10.2010)61345.
46.Sádecká EmaTKE 9056373 6. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)178 8. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)0 11. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)0 7. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)55146.
47.Křivánková IvetaTKE 8151546 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)54647.
48.Steigrová LuciaEBB 9351545 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)54548.
49.Košková AnnaTKE 9153515 5. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)0 6. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)51549.
50.Bednáriková TáňaSSN 7952233 5. (Západ - 15.09.2010)198 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)27 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)45850.
51.Hlaváčová KatarínaTKE 9156245 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)198 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)44351.
52.Fajtová StanislavaVBA 8454325 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)114 14. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)43952.
53.Vávrová ErikaRBA 7751216 2. (Postás Cup - 10.04.2011)188 3. (Postás Cup - 09.04.2011)40453.
54.Furuczová JelaFBA 7151402 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)40254.
55.Janková AndreaFBA 7851208 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)167 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)37555.
56.Lanátorová KatarínaRBA 7856293 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)0 9. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)29356.
57.Lago OľgaVBA 7452275 10. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)13 6. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 14. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 10. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)28857.
58.Ježeková MiriamVBA 9253148 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)119 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 4. (Postás Cup - 09.04.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)0 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)26758.
59.Cully KatharinaVBA 9251254 12. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)25459.
60.Mlynáriková MáriaVBA 715149 12. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 15. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 11. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)4960.
-.Johansen KatarínaTKE 76510 disk (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)0-.
-.Cori AdelaBBA 95510 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0-.
M -12
1.Dubovský AndrejPEZ 9901450 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)450 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)450 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)450 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)413 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)31131.
2.Porubský PeterCNR 0001450 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)450 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)450 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)450 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)400 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)339 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)29892.
3.Schenk JakubRBA 0001476 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)450 1. (Postás Cup - 09.04.2011)450 1. (Postás Cup - 10.04.2011)439 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)408 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)371 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)313 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)29073.
4.Chupek JakubVZA 9901682 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)428 1. (Stred - 23.10.2010)212 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)13224.
5.Navrátil AdamVBA 9901318 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)289 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)224 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)222 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)87 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)35 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)11755.
6.Juraško TimotejTKE 0001354 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)300 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)267 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)61 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 disk (Postás Cup - 09.04.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)9826.
7.Kiss PéterFBA 9901388 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)366 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)0 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)7547.
8.Féder MedardPEZ 0102400 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)4008.
9.Ďurčo DaliborTKE 9901300 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)3009.
10.Jedinák MichalZMT 9901287 3. (Stred - 23.10.2010)28710.
M -14
1.Sláma DušanTKE 9801829 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)829 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)829 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)819 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)819 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)819 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)814 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)57581.
2.Franko StanislavKYS 9802829 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)819 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)819 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)819 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)777 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)737 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)705 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)55052.
3.Šoltés FrantišekSSN 9801819 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)741 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)718 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)716 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)659 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)603 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)524 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)47803.
4.Dečo JakubTKE 9802748 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)723 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)718 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)690 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)546 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)543 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)484 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)44524.
5.Dudra ŠimonKYS 9801755 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)721 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)681 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)595 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)544 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)505 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)458 5. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)42595.
6.Maliar MatúšTKE 9803722 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)643 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)641 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)472 4. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)411 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)369 7. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)354 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)36126.
7.Chupek JakubVZA 9901693 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)558 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)457 7. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)388 6. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)239 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)201 5. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)28367.
8.Václavík OndrejZMT 9801645 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)602 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)411 8. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)394 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)168 3. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)35 7. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)4 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)22598.
9.Janovec JozefTKE 9702829 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)528 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)446 9. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)81 7. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)0 8. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)18849.
10.Schenk JakubRBA 0001300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)300 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)250 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)250 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)140010.
11.Takáč DanielEBB 9801403 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)349 8. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)230 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)157 5. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)143 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)33 4. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)0 disk (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)131511.
12.Kršačok JozefEBB 9701443 4. (Stred - 23.10.2010)44312.
13.Ďurčo DaliborTKE 9901281 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)125 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)40613.
14.Féder MedardPEZ 0102337 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)33714.
15.Navrátil AdamVBA 990170 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)7015.
-.Furucz Dušan ml.FBA 97020 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)0-.
M -16
1.Šmelík MartinRBA 96011082 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)1078 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1027 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)924 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)894 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)869 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)869 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)67431.
2.Hraboš MatejRBA 95011056 3. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)924 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)869 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)808 2. (Postás Cup - 10.04.2011)796 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)775 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)767 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)59952.
3.Jonáš MartinBBA 96011012 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)853 6. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)820 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)820 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)813 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)811 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)811 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)59403.
4.Klabouch MartinVZA 9602973 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)834 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)832 7. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)813 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)792 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)784 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)773 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)58014.
5.Müller MatejVBA 9601854 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)818 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)779 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)769 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)753 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)700 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)573 6. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)52465.
6.Kajúch JakubEBB 9603814 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)650 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)626 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)607 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)605 5. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)590 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)556 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)44486.
7.Král AdamVZA 9601780 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)722 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)698 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)577 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)562 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)528 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)523 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)43907.
8.Glanc DanielRBA 9502845 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)650 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)600 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)549 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)460 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)457 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)279 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)38408.
9.Šoltés JakubSSN 9601706 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)699 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)583 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)517 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)439 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)428 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)405 7. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)37779.
10.Snopko ErikEBB 9601623 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)473 6. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)453 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)421 8. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)413 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)387 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)381 4. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)315110.
11.Takáč TeodorEBB 9602567 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)545 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)477 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)406 9. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)386 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)328 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)290 1. (Stred - 02.10.2010)299911.
12.Nosko MarekTKE 9603578 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)483 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)342 10. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)314 5. (Postás Cup - 09.04.2011)300 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)300 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)261 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)257812.
13.Furucz MarcelFBA 9501610 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)595 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)568 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)358 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)213 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)234413.
14.Kopčík MatejSPE 9601995 4. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)708 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)179 9. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)0 7. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)188214.
15.Cully AndrejVBA 9501802 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)626 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)238 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 disk (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)166615.
16.Kertés DanielTKE 9602622 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)437 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)344 10. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)140316.
17.Karabaš DávidTKE 9601354 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)347 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)300 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)300 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)0 15. (MSR v šprinte - 04.06.2011)130117.
18.Sláma DušanTKE 9801515 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)51518.
19.Chupek JakubVZA 9901463 4. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)46319.
20.Šoltés FrantišekSSN 9801428 13. (MSR v šprinte - 04.06.2011)42820.
21.Furucz Dušan ml.FBA 9702410 14. (MSR v šprinte - 04.06.2011)41021.
-.Šudák JánTKE 95010 7. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)0-.
M -18
1.Franko DávidKYS 93011090 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)930 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)930 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)930 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)930 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)926 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)902 1. (Postás Cup - 10.04.2011)66381.
2.Mušinský TomášTKE 93011013 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)930 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)929 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)907 3. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)897 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)897 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)897 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)64702.
3.Mižúr ŠimonFBA 9401929 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)902 1. (Postás Cup - 09.04.2011)816 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)816 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)783 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)756 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)751 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)57533.
4.Jánoška TomášRBA 9301844 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)786 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)779 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)766 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)730 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)701 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)693 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)52994.
5.Kebis SamuelSPE 9402841 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)806 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)751 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)726 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)707 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)699 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)675 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)52055.
6.Tauber MiroslavSSN 9301823 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)765 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)742 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)612 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)599 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)552 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)541 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)46346.
7.Šmelík MartinRBA 9601862 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)789 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)742 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)588 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)567 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)542 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)510 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)46007.
8.Kuriak JakubVZA 9301714 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)711 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)536 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)491 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)458 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)372 4. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)35828.
9.Kollár DanielKYS 9401670 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)602 3. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)563 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)453 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)371 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)319 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)319 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)32979.
10.Šebo MarekRBA 9302385 10. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)383 3. (Západ - 17.11.2010)369 4. (Západ - 15.09.2010)304 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)226 9. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)190 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)185710.
11.Moravčík ŠtefanRBA 9401630 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)573 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)241 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)62 9. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)150611.
12.Jonáš MartinBBA 9601464 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)449 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)250 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)168 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)133112.
13.Masaryk MartinTKE 9401533 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)106 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)63913.
14.Hraboš MatejRBA 9501333 5. (Západ - 15.09.2010)300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)63314.
15.Glanc DanielRBA 9502417 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)205 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)62215.
16.Šofranko OndrejTKE 9302530 8. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)53016.
17.Furucz MarcelFBA 9501246 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)81 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)32717.
18.Müller MatejVBA 9601306 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)30618.
19.Klabouch MartinVZA 9602300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)30019.
20.Cully AndrejVBA 9501286 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 disk (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)28620.
-.Stubna PhilipRBA 93040 disk (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)0-.
M -20
1.Mižúr PeterFBA 91011011 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)978 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)892 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)861 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)859 1. (Postás Cup - 09.04.2011)859 1. (Postás Cup - 10.04.2011)831 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)62911.
2.Hierweg KarolBBA 92011000 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)787 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)774 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)747 2. (Postás Cup - 09.04.2011)736 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)684 3. (Postás Cup - 10.04.2011)529 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)52572.
3.Nemec AndrejEBB 9201830 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)775 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)734 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)732 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)698 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)670 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)666 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)51053.
4.Sokol JurajKYS 9201808 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)785 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)779 2. (Postás Cup - 10.04.2011)742 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)673 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)655 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)626 4. (Postás Cup - 09.04.2011)50684.
5.Košut MartinVZA 9201820 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)796 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)708 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)705 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)678 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)484 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)46415.
6.Lečko LukášRBA 9203776 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)740 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)722 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)700 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)684 3. (Postás Cup - 09.04.2011)505 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)496 4. (Postás Cup - 10.04.2011)46236.
7.Hraboš MatejRBA 9501501 1. (Stred - 23.10.2010)467 2. (Stred - 24.10.2010)457 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)452 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)441 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)430 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)280 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)30287.
8.Mazúr TomášRBA 9101672 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)591 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)526 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)414 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)328 6. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)0 disk (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)25318.
9.Franko DávidKYS 9301607 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)592 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)570 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)486 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)245 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)25009.
10.Kollár MilanKYS 9210590 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)536 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)434 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)334 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)222 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)213 5. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)169 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)249810.
11.Šmelík MartinRBA 9601613 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)600 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)554 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)371 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)350 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)248811.
12.Petrinec MárioRBA 9201896 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)475 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)467 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 disk (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)183812.
13.Krajčovič MartinBBA 9101955 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)835 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)0 disk (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)179013.
14.Mušinský TomášTKE 9301613 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)613 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)506 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)173214.
15.Fekiač JozefVBA 9101494 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)447 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)336 3. (Západ - 17.11.2010)246 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)85 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)44 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)165215.
16.Gulai ImrichEBB 9211445 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)423 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)391 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)303 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)156216.
17.Mižúr ŠimonFBA 9401511 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)494 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)459 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)146417.
18.Kollár DanielKYS 9401371 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)345 2. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)276 2. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)226 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)121818.
19.Kebis SamuelSPE 9402452 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)425 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)87719.
20.Kuriak JakubVZA 9301300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)299 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)236 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)83520.
21.Dikej JakubSPE 9106443 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)338 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)26 3. (Západ - 15.09.2010)80721.
22.Pavelek MatúšVBA 9201362 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)190 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)55222.
23.Jánoška TomášRBA 9301442 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)44223.
24.Sokol TomášKYS 9103313 5. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)31324.
M 35-
1.Dudra MilanKYS 7201929 4. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)865 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)865 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)833 1. (Postás Cup - 09.04.2011)833 1. (Postás Cup - 10.04.2011)833 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)802 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)59601.
2.Porubský JúliusCNR 7301911 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)833 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)833 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)830 2. (Postás Cup - 09.04.2011)824 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)823 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)815 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)58692.
3.Miček RóbertSSN 7101858 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)858 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)853 7. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)824 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)805 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)783 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)643 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)56243.
4.Porubčan IgorKYS 7101842 3.miesto (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)824 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)812 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)798 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)784 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)783 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)777 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)56204.
5.Mikluš MariánRBA 7204880 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)814 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)791 3. (Postás Cup - 09.04.2011)765 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)764 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)741 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)733 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)54885.
6.Vandlíček PeterVZA 7300865 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)842 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)776 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)754 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)716 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)610 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)594 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)51576.
7.Lago MiroslavVBA 7601899 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)819 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)807 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)784 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)741 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)544 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)436 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)50307.
8.Jonáš RadoslavBBA 69121064 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)954 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)856 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)689 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)575 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)481 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)46198.
9.Viskup PeterVZA 7400796 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)764 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)679 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)671 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)581 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)484 6. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)471 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)44469.
10.Papuga FrantišekTKE 6302883 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)722 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)716 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)515 3. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)513 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)505 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)486 2. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)434010.
11.Bednárik MartinSSN 7201943 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)812 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)703 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)609 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)484 1. (Západ - 15.09.2010)412 6. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)362 1. (Západ - 17.11.2010)432511.
12.Roháč ZdenkoTKE 7301794 8. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)649 6. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)641 6. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)596 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)471 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)439 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)412 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)400212.
13.Pollák JozefTKE 60011112 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)1027 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)584 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)571 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)560 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)385413.
14.Chupek JozefVZA 71011111 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1073 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)868 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)373 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)342514.
15.Wallner JozefBBA 6812959 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)951 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)880 5. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)426 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)321615.
16.Orlický MartinRBA 7203567 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)564 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)444 8. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)412 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)411 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)409 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)385 6. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)319216.
17.Furucz JánFBA 7201495 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)484 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)469 7. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)444 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)415 9. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)236 15. (MSR v šprinte - 04.06.2011)234 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)277717.
18.Franko ValérKYS 6601959 3. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)913 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)404 5. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)227618.
19.Šmelík JurajRBA 6603852 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)434 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)392 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)390 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)53 10. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)212119.
20.Fatin CyrilRBK 6701438 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)358 5. (Stred - 23.10.2010)323 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)320 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)318 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)279 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)203620.
21.Schenk RóbertRBA 6802400 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)400 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)371 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)272 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)229 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 8. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)202221.
22.Šmelík JánRBA 6701915 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)556 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)512 2. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)198322.
23.Král JozefVZA 6801552 1. (Stred - 24.10.2010)493 7. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)343 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)328 6. (Stred - 23.10.2010)243 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)195923.
24.Poštulka KarelVZA 7102936 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)763 9. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)169924.
25.Sláma PeterTKE 6401372 6. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)362 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)353 7. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)347 4. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)241 7. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)167525.
26.Šoltés PavolSSN 6402510 4. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)489 3. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)418 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)141726.
27.Petrinec JurajBBA 6403463 3.miesto (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)457 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)329 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)124927.
28.Féder MedardPEZ 7303418 3. (Západ - 15.09.2010)261 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)245 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)229 16. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)115328.
29.Šoltés FrantišekSSN 6202417 5. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)355 6. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)289 7. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)106129.
30.Jerguš MartinTKE 6702357 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)260 8. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)150 4. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)123 8. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)117 5. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)0 disk (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)100730.
31.Franko StanislavKYS 6401543 2. (Stred - 24.10.2010)397 2. (Stred - 23.10.2010)94031.
32.Kollár JaroslavKYS 6102542 3. (Stred - 24.10.2010)376 4. (Stred - 23.10.2010)91832.
33.Bukovac MarošFBA 7601472 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)418 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)89033.
34.Sudovský MilanCNR 6902400 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)384 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)78434.
35.Ženiš JozefSPE 7301765 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)76535.
36.Bukovac DušanFBA 7501369 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)339 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)70836.
37.Ďurčo DaliborTKE 6501508 5. (Stred - 24.10.2010)193 7. (Stred - 23.10.2010)70137.
38.Pompura LadislavTBB 6301500 6. (Stred - 24.10.2010)177 8. (Stred - 23.10.2010)67738.
39.Furucz DušanFBA 7101377 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)271 10. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)64839.
40.Kazík MarianCBA 6601477 2. (Západ - 15.09.2010)47740.
41.Kuna DanielBBA 6001463 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)46341.
42.Pecník IvanEBB 6801194 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)108 3. (Západ - 17.11.2010)77 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)20 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 9. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)39942.
43.Kopaničák VladimírTKE 5201382 3. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)38243.
.Piják JaroslavSPE 5801382 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)382.
45.Kuchta JánTKE 5701340 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)34045.
46.Štefko IgorZMT 6808296 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)29646.
47.Illés PeterBBA 7601295 2. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)29547.
48.Kollár MilanKYS 6001192 5. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)85 8. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)27748.
49.Eliáš MichalRBA 6604270 5. (Západ - 15.09.2010)27049.
50.Boycuk VasilSPE 6602147 6. (Západ - 15.09.2010)14750.
51.Václavík MartinZMT 640433 9. (Stred - 23.10.2010)3351.
-.Hierweg KarolBBA 58010 disk (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
-.Hošek JánVZA 69010 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)0-.
M 40-
1.Pollák JozefTKE 60011096 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1086 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)1027 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)909 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)906 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)68421.
2.Chupek JozefVZA 71011111 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)909 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)909 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)887 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)887 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)65212.
3.Franko ValérKYS 6601966 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)936 3. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)913 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)896 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)842 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)836 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)810 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)61993.
4.Šmelík JánRBA 67011025 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)915 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)810 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)793 4.miesto (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)770 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)764 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)761 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)58384.
5.Poštulka KarelVZA 7102936 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)842 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)829 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)817 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)790 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)763 3. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)707 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)56845.
6.Šmelík JurajRBA 6603852 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)850 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)793 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)791 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)780 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)757 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)750 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)55736.
7.Papuga FrantišekTKE 6302883 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)848 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)791 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)740 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)740 7. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)710 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)700 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)54127.
8.Šoltés PavolSSN 6402833 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)766 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)698 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)691 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)623 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)593 6. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)529 3. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)47338.
9.Král JozefVZA 6801678 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)607 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)586 3. (Postás Cup - 10.04.2011)564 5. (Postás Cup - 09.04.2011)544 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)532 1. (Stred - 24.10.2010)483 4. (Stred - 23.10.2010)39949.
10.Štefko IgorZMT 6808729 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)696 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)663 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)633 6. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)629 5. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)383 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)373310.
11.Jonáš RadoslavBBA 69121038 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)954 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)575 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)481 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)304811.
12.Schenk RóbertRBA 6802540 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)529 9. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)443 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)323 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)255 10. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)229 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)212 3. (Západ - 17.11.2010)253112.
13.Wallner JozefBBA 6812951 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)860 4. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)426 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)223713.
14.Jerguš MartinTKE 6702430 7. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)357 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)316 6. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)302 7. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)261 11. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)250 4. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)161 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)207714.
15.Navrátil RostislavVBA 6601533 9. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)482 8. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)270 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)188515.
16.Sláma PeterTKE 6401404 5. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)390 3. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)362 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)353 6. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)241 6. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)175016.
17.Hierweg KarolBBA 5801906 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)692 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)0 disk (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)159817.
18.Porubčan IgorKYS 7101704 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)387 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)350 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)144118.
19.Boycuk VasilSPE 6602839 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)408 10. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)98 3. (Západ - 15.09.2010)0 14. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)134519.
20.Petrinec JurajBBA 6403463 2.miesto (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)405 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)329 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)119720.
21.Šoltés FrantišekSSN 6202417 5. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)355 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)328 6. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)110021.
22.Franko StanislavKYS 6401532 1. (Stred - 23.10.2010)523 2. (Stred - 24.10.2010)105522.
23.Kuna DanielBBA 6001585 8. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)463 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)104823.
24.Kollár JaroslavKYS 6102522 3. (Stred - 24.10.2010)517 2. (Stred - 23.10.2010)103924.
25.Barč MartinSSN 6801536 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)398 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)93425.
26.Brídzik RudolfFBA 7001500 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)407 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)90726.
27.Fatin CyrilRBK 6701505 3. (Stred - 23.10.2010)400 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)90527.
28.Ďurčo DaliborTKE 6501489 4. (Stred - 24.10.2010)390 5. (Stred - 23.10.2010)87928.
29.Pecník IvanEBB 6801300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)264 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 6. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)86429.
30.Pompura LadislavTBB 6301482 5. (Stred - 24.10.2010)378 6. (Stred - 23.10.2010)86030.
31.Hošek JánVZA 6901579 6. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)250 1. (Stred - 02.10.2010)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)82931.
32.Košut JánVZA 6301300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)269 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)255 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)82432.
33.Kazík MarianCBA 6601482 10. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)300 1. (Západ - 15.09.2010)78233.
34.Lexa MatejFBA 6602602 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)60234.
35.Kopaničák VladimírTKE 5201411 2. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)41135.
36.Piják JaroslavSPE 5801405 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)40536.
37.Eliáš MichalRBA 6604205 12. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)174 2. (Západ - 15.09.2010)37937.
38.Furucz DušanFBA 7101322 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)32238.
39.Kuchta JánTKE 5701300 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)30039.
40.Václavík MartinZMT 6404278 7. (Stred - 23.10.2010)27840.
41.Kollár MilanKYS 6001192 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)85 7. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)27741.
42.Pecha PeterBBA 7001252 2. (Západ - 17.11.2010)25242.
43.Mišúr MarcelVZA 670158 10. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)0 disk (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)5843.
M 45-
1.Prill LászlóFBA 63011119 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1110 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)908 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)908 1. (Postás Cup - 09.04.2011)908 1. (Postás Cup - 10.04.2011)858 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)778 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)65891.
2.Petrinec JurajBBA 64031082 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1053 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)908 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)894 2. (Postás Cup - 10.04.2011)891 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)887 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)868 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)65832.
3.Franko StanislavKYS 64011087 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)934 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)929 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)891 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)891 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)883 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)868 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)64833.
4.Takács CsabaTKE 62051089 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)975 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)883 2. (Postás Cup - 09.04.2011)873 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)867 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)854 9. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)837 4. (Postás Cup - 10.04.2011)63784.
5.Sláma PeterTKE 64011025 4. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)995 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)865 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)859 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)834 3. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)821 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)794 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)61935.
6.Filö GyörgyKYS 6302976 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)934 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)905 7. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)879 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)841 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)839 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)767 5. (Postás Cup - 09.04.2011)61416.
7.Šoltés FrantišekSSN 6202921 7. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)834 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)817 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)811 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)809 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)792 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)785 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)57697.
8.Košut JánVZA 6301908 8. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)879 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)862 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)816 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)799 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)752 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)721 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)57378.
9.Lexa MatejFBA 6602852 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)833 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)824 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)819 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)797 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)758 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)724 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)56079.
10.Mazúr MilanRBA 6201867 8. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)824 4. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)788 14. (MSR v šprinte - 04.06.2011)685 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)668 10. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)639 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)604 8. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)507510.
11.Kollár JaroslavKYS 61021078 3. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)787 15. (MSR v šprinte - 04.06.2011)771 6. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)569 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)530 2. (Stred - 24.10.2010)517 2. (Stred - 23.10.2010)514 3. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)476611.
12.Pompura LadislavTBB 6301796 9. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)730 7. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)680 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)676 7. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)644 14. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)586 6. (Postás Cup - 10.04.2011)580 10. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)469212.
13.Tysz VladimírTKE 6202713 6. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)665 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)612 9. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)610 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)568 11. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)557 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)532 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)425713.
14.Navrátil RostislavVBA 6601801 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)767 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)755 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)662 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)654 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)423914.
15.Jarný MartinKYS 6104746 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)668 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)659 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)646 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)645 13. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)415 7. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)412 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)419115.
16.Petrinec MilanRBA 5802935 6. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)819 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)524 1. (Západ - 15.09.2010)492 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)475 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)470 1. (Západ - 17.11.2010)452 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)416716.
17.Mlynárik PeterVBA 6501879 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)879 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)828 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)605 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)500 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)447 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)413817.
18.Eliáš MichalRBA 6604666 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)619 8. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)579 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)526 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)484 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)469 19. (MSR v šprinte - 04.06.2011)467 12. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)381018.
19.Václavík MartinZMT 6404671 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)619 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)610 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)537 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)484 11. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)436 1. (Stred - 19.09.2010)422 7.miesto (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)377919.
20.Kuchta JánTKE 5701855 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)583 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)535 1. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)529 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)477 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)440 11. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)300 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)371920.
21.Šoltés PavolSSN 64021014 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)711 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)701 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)699 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)351 11. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)7 13. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)348321.
22.Ščehovič RomanEBB 6401697 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)605 16. (MSR v šprinte - 04.06.2011)514 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)456 9. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)396 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)356 3. (Stred - 19.09.2010)302422.
23.Ďurčo BorisTKE 6301554 10. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)505 18. (MSR v šprinte - 04.06.2011)470 12. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)414 11. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)352 10. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)328 6. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)326 10. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)294923.
24.Paulo MilošSPE 6301448 15. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)410 14. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)402 11. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)370 10. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)306 12. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)289 15. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)258 3. (Západ - 17.11.2010)248324.
25.Nosko MarekTKE 6201713 6. (Postás Cup - 09.04.2011)655 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)505 8. (Postás Cup - 10.04.2011)328 15. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)236 4. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)243725.
26.Ďurčo DaliborTKE 6501642 8. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)498 3. (Stred - 24.10.2010)390 3. (Stred - 23.10.2010)387 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)296 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)171 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)238426.
27.Piják JaroslavSPE 5801875 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)560 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)416 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)302 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)215327.
28.Palička MiroslavSSN 5902583 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)537 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)490 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)207 5. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)198 22. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 disk (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)201528.
29.Boycuk VasilSPE 6602727 5. (Postás Cup - 10.04.2011)480 10. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)385 9. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)321 12. (Postás Cup - 09.04.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)191329.
30.Franko ValérKYS 6601864 3. (Postás Cup - 09.04.2011)856 3. (Postás Cup - 10.04.2011)172030.
31.Jánoška JozefRBA 5902461 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)438 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)380 2. (Západ - 15.09.2010)224 11. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)193 23. (MSR v šprinte - 04.06.2011)169631.
32.Roháč IgorTKE 4301544 4. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)430 6. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)369 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)351 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)169432.
33.Kazík MarianCBA 6601931 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)762 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)0 disk (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)169333.
34.Formanko DušanRBA 5801446 20. (MSR v šprinte - 04.06.2011)389 12. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)367 3. (Západ - 15.09.2010)299 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)150 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)165134.
35.Korim JurajTKE 6003546 3. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)538 1. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)416 2. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)150035.
36.Kebis PavolSPE 6004463 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)359 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)295 9. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)231 21. (MSR v šprinte - 04.06.2011)134836.
.Fedor JozefSPE 5701501 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)499 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)348 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)1348.
38.Nemec JurajEBB 60011015 5. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)332 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)134738.
39.Kollár MilanKYS 6001377 8. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)339 5. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)307 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)275 4. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)129839.
40.Piják VladislavSPE 5201466 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)389 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)351 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)120640.
41.Šmelík ĽudovítRBA 4301479 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)315 7. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)307 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)110141.
42.Papuga FrantišekTKE 63021085 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)108542.
43.Štubňa JánRBA 5803795 13. (MSR v šprinte - 04.06.2011)279 4. (Západ - 15.09.2010)107443.
44.Gajdoš StanislavKYS 6103527 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)486 2. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)101344.
45.Priesol FrantišekRBA 5901582 17. (MSR v šprinte - 04.06.2011)292 10. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)87445.
46.Karcol MiroslavRZZ 5701772 10. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)77246.
47.Sýkora JozefTKE 6204510 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)203 5. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)0 6. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)71347.
48.Kopaničák VladimírTKE 5201416 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)294 7. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)0 disk (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)71048.
49.Oravec IvanSPE 5502428 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)166 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)59449.
50.Fekiač JozefVBA 5801375 13. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)175 2. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)38 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 15. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)58850.
51.Kollár JozefDKE 5501514 6. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)51451.
52.Mikluš ViktorFBA 5201364 14. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)97 8. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)23 12. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)48452.
53.Onder AntonTKE 5401362 4. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)36253.
54.Vávra ViktorRBA 5001333 15. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)33354.
55.Poláček PavolSPE 5501185 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)122 12. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)30755.
56.Máj ŠtefanBBA 5201302 10. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)30256.
57.Maliar KarolTKE 6601296 5. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)0 6. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)29657.
58.Bednár PavolEBB 610167 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)6758.
59.Grauzel VladimírFBA 51018 9. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)859.
-.Baran DeziderFBA 45010 14. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
-.Féder MedardPEZ 50010 14. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 13. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
M 50-
1.Piják JaroslavSPE 58011093 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1077 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)897 1. (Postás Cup - 10.04.2011)897 1. (Postás Cup - 09.04.2011)897 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)897 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)897 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)66551.
2.Fedor JozefSPE 5701897 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)897 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)887 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)878 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)859 2. (Postás Cup - 10.04.2011)854 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)854 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)61262.
3.Petrinec MilanRBA 58021033 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1000 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)848 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)827 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)782 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)766 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)733 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)59893.
4.Štubňa JánRBA 58031014 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)864 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)852 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)834 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)781 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)764 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)742 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)58514.
5.Kuchta JánTKE 57011061 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)958 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)887 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)885 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)789 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)722 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)540 4. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)58425.
6.Kollár JaroslavKYS 61021007 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)878 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)822 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)813 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)787 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)752 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)743 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)58026.
7.Nemec JurajEBB 60011074 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)843 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)774 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)773 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)752 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)633 6. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)632 10. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)54817.
8.Palička MiroslavSSN 5902833 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)751 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)734 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)731 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)692 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)652 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)629 2.miesto (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)50228.
9.Kebis PavolSPE 6004744 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)733 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)722 5. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)675 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)661 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)636 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)592 7. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)47639.
10.Kollár MilanKYS 6001777 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)652 5. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)650 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)648 6. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)643 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)642 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)640 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)465210.
11.Gajdoš StanislavKYS 6103764 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)747 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)738 3. (Postás Cup - 09.04.2011)606 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)559 6. (Postás Cup - 10.04.2011)526 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)354 2. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)429411.
12.Mitelman MilanVZA 5800727 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)695 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)669 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)624 11. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)602 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)440 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)433 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)419012.
13.Jánoška JozefRBA 5902698 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)686 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)575 6. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)547 12. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)538 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)521 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)467 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)403213.
14.Formanko DušanRBA 5801738 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)651 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)600 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)521 8. (Postás Cup - 09.04.2011)491 5. (Stred - 23.10.2010)484 10. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)483 7. (Postás Cup - 10.04.2011)396814.
15.Priesol FrantišekRBA 5901845 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)564 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)546 13. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)498 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)493 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)472 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)357 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)377515.
16.Fekiač JozefVBA 5801614 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)515 7. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)482 11. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)454 5. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)435 8. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)395 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)382 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)327716.
17.Zacharovský IvanZMT 5201567 1. (Stred - 24.10.2010)557 2. (Stred - 23.10.2010)431 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)415 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)305 3. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - 19.09.2010)257517.
18.Roháč IgorTKE 4301536 4. (Stred - 23.10.2010)479 3. (Stred - 24.10.2010)465 3. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)421 4. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)368 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)256 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)252518.
19.Bednár PavolEBB 6101778 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)474 8. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)410 7. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)305 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)196719.
20.Kopaničák VladimírTKE 5201567 1. (Stred - 23.10.2010)394 3. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)382 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)343 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)254 4. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)0 disk (Stred - 24.10.2010)0 disk (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)194020.
21.Korim JurajTKE 6003590 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)466 2. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)465 1. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)343 2. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)186421.
22.Stančík StanislavMZV 5801749 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)636 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 disk (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)138522.
23.Piják VladislavSPE 5201473 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)447 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)349 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)126923.
24.Onder AntonTKE 5401487 6. (Stred - 23.10.2010)456 4. (Stred - 24.10.2010)313 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)125624.
25.Šmelík ĽudovítRBA 4301485 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)378 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)306 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)116925.
26.Kuna DanielBBA 60011033 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)103326.
27.Karcol MiroslavRZZ 5701848 3. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)0 11. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)84827.
28.Jarný MartinKYS 6104407 5. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)221 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)62828.
29.Oravec IvanSPE 5502434 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)166 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)60029.
30.Mikluš ViktorFBA 5201371 10. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)97 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)23 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)49130.
31.Kollár JozefDKE 5501439 4. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)43931.
32.Poláček PavolSPE 5501199 10. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)185 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)38432.
33.Vávra ViktorRBA 5001341 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)34133.
34.Prékop JurajMZV 4701158 4. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)155 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)8 4. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)32134.
35.Máj ŠtefanBBA 5201300 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)30035.
36.Féder MedardPEZ 500177 11. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)7736.
37.Grauzel VladimírFBA 51018 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)837.
38.Meriač MilanZMT 42052 5. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)0 6. (Stred - 24.10.2010)0 4. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)0 5. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)0 7. (Stred - 23.10.2010)238.
-.Baran DeziderFBA 45010 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
-.Žilinčík SlávkoTKE 56020 10. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)0-.
M 55-
1.Polakovič PeterVZA 55011110 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1080 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1070 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)917 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)908 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)908 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)899 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)68921.
2.Mižúr JánFBA 55011099 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)899 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)895 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)895 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)880 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)859 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)851 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)63782.
3.Oravec IvanSPE 55021081 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)895 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)875 1. (Postás Cup - 09.04.2011)869 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)856 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)856 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)845 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)62773.
4.Onder AntonTKE 5401984 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)908 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)895 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)875 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)806 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)799 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)746 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)60134.
5.Piják VladislavSPE 52011016 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)895 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)880 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)837 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)770 3. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)755 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)752 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)59055.
6.Zacharovský IvanZMT 52011129 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)808 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)803 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)793 2. (Postás Cup - 09.04.2011)776 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)758 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)744 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)58116.
7.Šmelík ĽudovítRBA 43011117 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)991 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)545 1. (Západ - 17.11.2010)527 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)518 1. (Západ - 15.09.2010)505 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)451 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)46547.
8.Poláček PavolSPE 5501671 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)655 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)650 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)614 4. (Postás Cup - 09.04.2011)529 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)519 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)516 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)41548.
9.Kopaničák VladimírTKE 5201567 1. (Stred - 23.10.2010)484 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)463 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)457 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)415 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)403 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)381 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)31709.
10.Mikluš ViktorFBA 5201552 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)453 7. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)396 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)352 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)312 7. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)240 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)158 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)246310.
11.Roháč IgorTKE 4301902 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)536 3. (Stred - 23.10.2010)479 2. (Stred - 24.10.2010)300 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)221711.
12.Žilinčík SlávkoTKE 5602526 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)428 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)406 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)324 8. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)276 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)196012.
13.Vincze IstvánTKE 4901750 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)727 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)147713.
14.Sleziak WilfriedDKE 4201662 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)314 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)300 1. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)127614.
15.Féder MedardPEZ 5001389 3. (Západ - 15.09.2010)299 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)299 13. (MSR v šprinte - 04.06.2011)192 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)117915.
16.Vávra ViktorRBA 5001661 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)366 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)103 4. (Západ - 15.09.2010)113016.
17.Prékop JurajMZV 4701447 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)224 3. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)159 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)13 3. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)84317.
18.Šimonovič BohušPEZ 5601345 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)236 14. (MSR v šprinte - 04.06.2011)232 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)81318.
19.Grauzel VladimírFBA 5101308 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)224 4. (Západ - 17.11.2010)139 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 disk (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)67119.
20.Kutarňa KamilFBA 5102341 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)176 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)39 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)21 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)5 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)0 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)58220.
21.Kollár ŠtefanDKE 5202300 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)152 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)45221.
22.Máj ŠtefanBBA 5201447 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)44722.
23.Kollár JozefDKE 5501285 2. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)28523.
24.Baran DeziderFBA 4501122 15. (MSR v šprinte - 04.06.2011)121 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)24324.
25.Gajdošík JozefVZA 520080 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)41 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)18 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)0 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)13925.
26.Meriač MilanZMT 420590 4. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)0 16. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 4. (Stred - 24.10.2010)0 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)0 4. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)0 5. (Stred - 23.10.2010)9026.
M 60-
1.Šmelík ĽudovítRBA 43011109 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1023 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)867 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)867 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)848 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)846 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)846 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)64061.
2.Roháč IgorTKE 43011089 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1031 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)851 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)846 1. (Postás Cup - 10.04.2011)794 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)733 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)710 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)60542.
3.Vávra ViktorRBA 5001857 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)820 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)682 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)672 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)668 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)647 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)615 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)49613.
4.Prékop JurajMZV 4701718 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)681 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)633 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)600 2. (Postás Cup - 10.04.2011)595 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)564 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)559 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)43504.
5.Féder MedardPEZ 5001639 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)520 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)512 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)512 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)512 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)502 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)501 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)36985.
6.Sleziak WilfriedDKE 4201821 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)577 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)492 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)422 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)300 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)300 1. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)67 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)29796.
7.Grauzel VladimírFBA 5101604 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 disk (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)9047.
8.Vincze IstvánTKE 4901898 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)8988.
9.Meriač MilanZMT 4205287 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)234 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)201 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)14 2. (Stred - 23.10.2010)0 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 2. (Stred - 24.10.2010)0 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)7369.
10.Baran DeziderFBA 4501348 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)145 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)49310.
-.Kutarňa KamilFBA 51020 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0-.
M 65-
1.Šmelík ĽudovítRBA 43011089 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1023 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)748 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)748 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)748 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)737 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)665 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)57581.
2.Roháč IgorTKE 43011089 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1013 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)656 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)300 1. (Stred - 24.10.2010)300 1. (Stred - 23.10.2010)300 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)36582.
3.Sleziak WilfriedDKE 4201806 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)593 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)431 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)422 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)407 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)347 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)34563.
4.Baran DeziderFBA 4501491 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)491 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)450 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)450 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)427 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)346 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)342 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)29974.
5.Meriač MilanZMT 4205450 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)433 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)287 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)236 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)23065.
W -12
1.Šmelíková TerezaRBA 9951743 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)737 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)588 1. (Postás Cup - 10.04.2011)588 1. (Postás Cup - 09.04.2011)588 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)588 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)588 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)44201.
2.Miklušová TerezaRBA 9952754 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)666 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)588 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)588 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)588 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)588 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)588 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)43602.
3.Hrabošová MagdalénaRBA 00511037 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)636 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)549 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)537 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)489 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)41483.
4.Klabouchová VeronikaVZA 0151400 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)400 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)271 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)69 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)20404.
5.Miklušová TamaraRBA 0252450 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)450 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)388 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)0 2. (Západ - 15.09.2010)12885.
6.Šmelíková DorotaRBA 0251396 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)336 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)11 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)7436.
7.Roháčová ViktóriaTKE 00516007.
W -14
1.Papugová AndreaTKE 9751784 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)784 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)784 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)784 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)774 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)772 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)755 2. (Postás Cup - 09.04.2011)54371.
2.Hrabošová MagdalénaRBA 0051830 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)784 1. (Postás Cup - 09.04.2011)784 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)784 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)758 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)743 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)697 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)53802.
3.Košutová KatarínaVZA 97511075 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)784 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)771 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)768 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)723 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)723 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)350 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)51943.
4.Šmelíková TerezaRBA 9951849 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)743 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)689 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)689 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)608 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)566 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)504 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)46484.
5.Miklušová TerezaRBA 9952849 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)754 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)754 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)660 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)533 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)472 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)472 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)44945.
6.Schenková TerezaRBA 9751613 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)583 3. (Postás Cup - 09.04.2011)559 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)523 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)521 1. (Západ - 15.09.2010)516 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)451 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)37666.
7.Ďurčo DominikTKE 9701557 1. (Postás Cup - 10.04.2011)5577.
W -16
1.Hošeková VandaVZA 96511054 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)869 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)868 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)860 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)860 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)860 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)860 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)62311.
2.Lamanecová RadkaSSN 96511027 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)869 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)868 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)849 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)849 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)844 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)819 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)61252.
3.Steigrová GabrielaEBB 95521081 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)860 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)849 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)849 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)792 1. (Postás Cup - 09.04.2011)790 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)754 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)59753.
4.Papugová MartinaTKE 9551849 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)792 1. (Postás Cup - 10.04.2011)789 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)780 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)765 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)730 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)704 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)54094.
5.Franková DominikaKYS 9553921 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)849 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)777 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)751 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)749 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)697 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)650 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)53945.
6.Papugová AndreaTKE 9751983 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)754 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)743 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)679 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)675 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)545 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)531 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)49106.
7.Snopková DajanaEBB 9551773 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)767 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)714 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)657 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)646 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)622 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)609 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)47887.
8.Cori AdelaBBA 9551765 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)722 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)699 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)664 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)592 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)471 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)467 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)43808.
9.Lipnická AndreaEBB 9553484 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)461 3. (Stred - 23.10.2010)460 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)436 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)430 3. (Stred - 24.10.2010)425 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)424 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)31209.
10.Košutová KatarínaVZA 9751886 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)733 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)541 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)346 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)310610.
11.Miklušová TerezaRBA 9952938 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)93811.
12.Hrabošová MagdalénaRBA 0051716 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)71612.
13.Šmelíková TerezaRBA 9951567 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)56713.
14.Schenková TerezaRBA 9751424 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)42414.
15.Filová MichaelaCBA 9551250 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)25015.
W -18
1.Sokolová ĽudmilaKYS 94511100 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1033 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)909 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)900 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)900 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)900 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)894 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)66361.
2.Steigrová LuciaEBB 93511034 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)1002 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)956 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)900 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)823 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)764 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)759 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)62382.
3.Pijáková BarboraSPE 94511026 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)811 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)750 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)735 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)721 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)685 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)659 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)53873.
4.Štefková AndreaZMT 9351900 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)867 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)820 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)796 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)698 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)679 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)47604.
5.Koľveková VeronikaTKE 93511000 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)630 6. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)629 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)604 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)591 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)574 5. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)567 6. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)45955.
6.Kevická LuciaRBA 9351955 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)617 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)554 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)516 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)455 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)332 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)37296.
7.Nosková ErikaTKE 9452873 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)581 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)476 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)470 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)467 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)394 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)393 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)36547.
8.Hrašnová KatarínaSPE 9351976 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)641 5. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)300 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)19178.
9.Steigrová GabrielaEBB 9552766 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)359 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)342 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)268 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)0 disk (Západ - 17.11.2010)0 2. (Západ - 15.09.2010)0 disk (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)17359.
10.Cori AdelaBBA 9551300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)299 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)282 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)250 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)113110.
11.Lamanecová RadkaSSN 9651648 5. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)64811.
12.Papugová MartinaTKE 9551392 8. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)0 5. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)39212.
13.Franková DominikaKYS 9553296 9. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)29613.
14.Filová MichaelaCBA 9551250 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)25014.
W 35-
1.Chupeková SilviaVZA 7250971 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)906 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)879 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)879 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)866 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)795 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)795 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)60911.
2.Slámová JanaTKE 72521128 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)879 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)867 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)797 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)771 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)756 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)741 3. (Postás Cup - 10.04.2011)59392.
3.Schenková KatarínaRBA 7451807 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)757 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)741 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)719 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)717 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)717 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)710 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)51683.
4.Papugová ElenaTKE 65521096 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)617 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)598 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)598 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)598 1. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)530 3. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)527 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)45644.
5.Šmelíková HanaRBA 6951875 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)777 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)584 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)550 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)545 1. (Západ - 15.09.2010)498 2. (Západ - 17.11.2010)440 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)42695.
6.Miklušová DagmarRBA 7351838 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)685 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)615 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)608 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)535 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)528 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)450 3. (Západ - 17.11.2010)42596.
7.Mušinská EvaTKE 64511056 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)598 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)584 2. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)561 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)554 2. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)424 4. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)421 2. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)41987.
8.Fedorová KatarínaSPE 7451834 1. (Postás Cup - 10.04.2011)616 3. (Postás Cup - 09.04.2011)574 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)544 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)479 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)449 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)420 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)39168.
9.Šmelíková JanaRBA 66701116 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)578 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)518 3. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)516 3. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)443 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)436 5. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)36079.
10.Šmelíková BarboraVBA 6951858 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)400 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)330 4. (Západ - 15.09.2010)300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)235 6. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)222 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)264510.
11.Lago OľgaVBA 7452541 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)497 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)450 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)400 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)275 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)236 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)222 5. (Západ - 15.09.2010)262111.
12.Bukovacová AlenaFBA 7451834 1. (Postás Cup - 09.04.2011)813 2. (Postás Cup - 10.04.2011)412 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)354 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 disk (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)241312.
13.Stančíková IngridVZA 6851440 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)428 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)364 1. (Stred - 23.10.2010)364 1. (Stred - 24.10.2010)301 4. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)189713.
14.Furuczová JelaFBA 7151746 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)604 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)402 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)175214.
15.Šimová BronislavaPEZ 6951936 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)295 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)293 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)115 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)163915.
16.Barillová AlenaSSN 6951518 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)467 4. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)307 4. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)281 4. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)157316.
17.Králová MiriamVZA 6951414 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)411 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)410 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)277 3. (Stred - 24.10.2010)0 disk (Stred - 23.10.2010)151217.
18.Furuczová IvonaFBA 7355444 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)326 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)324 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)109418.
19.Olešová SlávkaRZZ 7251503 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)456 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)95919.
20.Marková EvaBBA 7651245 2. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)199 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)196 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)64020.
21.Knorová MartinaZMT 7151443 3. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)44321.
22.Roháčová IngridTKE 7051339 3. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)33922.
23.Franková JanaKYS 6651202 5. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)20223.
24.Maľarová AngelaTKE 575149 4. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)4924.
25.Mlynáriková MáriaVBA 715148 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)4825.
-.Putnovská IvetaTKE 56510 5. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)0-.
W 40-
1.Papugová ElenaTKE 65521128 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)1108 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)922 1. (Postás Cup - 10.04.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)914 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)904 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)890 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)67881.
2.Mušinská EvaTKE 64511068 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)922 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)922 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)922 1. (Postás Cup - 09.04.2011)66002.
3.Šmelíková JanaRBA 66701128 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)990 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)922 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)908 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)896 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)801 3. (Postás Cup - 10.04.2011)780 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)64253.
4.Šmelíková HanaRBA 69511118 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)889 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)839 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)812 3. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)796 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)790 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)782 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)60264.
5.Šimová BronislavaPEZ 6951949 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)852 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)837 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)798 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)733 4. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)661 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)617 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)54475.
6.Barillová AlenaSSN 6951866 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)802 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)608 7. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)579 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)570 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)545 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)539 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)45096.
7.Šmelíková BarboraVBA 6951872 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)766 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)738 6. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)629 6. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)503 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)479 5. (Postás Cup - 10.04.2011)457 5. (Postás Cup - 09.04.2011)44447.
8.Stančíková IngridVZA 6851877 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)753 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)727 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)382 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)371 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)300 1. (Stred - 24.10.2010)300 1. (Stred - 23.10.2010)37108.
9.Poštulková ZuzanaVZA 7051900 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)820 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)706 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)625 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)30519.
10.Králová MiriamVZA 6951578 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)554 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)549 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)359 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)357 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)356 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)228 2. (Stred - 24.10.2010)298110.
11.Majtánová IvetaSPE 6251617 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)512 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)478 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)160711.
12.Furuczová JelaFBA 7151621 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)304 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)92512.
13.Franková JanaKYS 6651654 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)202 5. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)85613.
14.Roháčová IngridTKE 7051501 9. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)339 3. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)0 disk (Postás Cup - 09.04.2011)84014.
15.Paulová IvetaSPE 6751384 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)169 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)146 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)107 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)0 6. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)80615.
16.Barčová DanaSSN 7152466 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)305 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)0 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)77116.
17.Mlynáriková MáriaVBA 7151190 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)65 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)52 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)30717.
18.Maľarová AngelaTKE 5751300 3. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)30018.
-.Putnovská IvetaTKE 56510 4. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)0-.
W 45-
1.Kumová IvaRBA 62521046 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)875 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)823 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)823 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)809 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)803 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)733 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)59121.
2.Majtánová IvetaSPE 6251901 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)830 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)830 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)830 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)830 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)830 1. (Postás Cup - 09.04.2011)830 1. (Postás Cup - 10.04.2011)58812.
3.Mazúrová SoňaRBA 65511030 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)835 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)823 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)819 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)792 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)713 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)661 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)56733.
4.Franková JanaKYS 66511014 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)810 2. (Postás Cup - 10.04.2011)794 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)779 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)754 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)742 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)640 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)55334.
5.Masaryková ZlaticaTKE 6652776 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)653 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)620 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)611 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)531 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)520 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)483 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)41945.
6.Mižúrová JanaFBA 6351586 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)560 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)554 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)550 2. (Západ - 17.11.2010)487 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)463 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)450 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)36506.
7.Sádecká JuditaTKE 6253875 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)587 4. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)531 1. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)531 1. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)531 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)247 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)143 3. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)34457.
8.Baričková JarmilaTKE 6452629 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)540 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)515 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)503 3. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)429 2. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)279 3. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)257 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)31528.
9.Putnovská IvetaTKE 5651529 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)487 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)486 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)388 3. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)344 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)344 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)296 2. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)28749.
10.Filová ĽubicaCBA 6251763 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)608 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)507 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)461 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)331 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)108 5. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 disk (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)277810.
11.Vávrová BeataRBA 5651599 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)436 3. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)300 1. (Západ - 15.09.2010)235 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)228 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 disk (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)179811.
12.Mušinská EvaTKE 64511081 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)588 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)166912.
13.Polakovičová ElenaVZA 5850846 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)729 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)157513.
14.Maľarová AngelaTKE 5751471 4. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)382 4. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)328 2. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)300 3. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)148114.
15.Pijáková EvaSPE 5751920 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)442 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)136215.
16.Fekiačová MáriaVBA 5851378 7. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)343 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)294 4. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)194 4. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)120916.
17.Karovičová MáriaSPE 58511086 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)108617.
18.Kavecká SoňaSPE 4851591 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)478 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)106918.
19.Papugová ElenaTKE 6552490 2. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)79019.
20.Králová EvaVBA 4751467 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)283 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)75020.
21.Belicová ElenaTKE 6251334 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)254 5. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)58821.
22.Jurašková EmaTKE 6453307 2. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)273 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)58022.
23.Májová PaulínaBBA 5351500 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)50023.
24.Poláčková DarinaSPE 5852209 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)200 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 disk (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)40924.
25.Trnovcová AlenaVBA 6451355 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 disk (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)35525.
26.Nosková ĽubicaTKE 6551344 1. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)34426.
27.Brzová MartaSPE 5351252 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)25227.
28.Hlaváčiková KatarínaEBB 6152250 1. (Stred - 19.09.2010)25028.
29.Jergušová Anna MáriaTKE 665198 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)0 5. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)0 6. (Postás Cup - 10.04.2011)0 6. (Postás Cup - 09.04.2011)0 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)9829.
-.Prékopová JanaMZV 60510 disk (MSR v šprinte - 04.06.2011)0-.
-.Šofranková MáriaTKE 63510 5. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)0 4. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)0-.
W 50-
1.Vávrová BeataRBA 5651975 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)885 1. (Postás Cup - 09.04.2011)885 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)878 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)878 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)843 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)843 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)61871.
2.Putnovská IvetaTKE 5651888 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)885 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)872 2. (Postás Cup - 09.04.2011)847 2. (Postás Cup - 10.04.2011)836 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)830 3. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)793 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)59512.
3.Pijáková EvaSPE 57511086 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)861 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)853 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)832 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)779 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)759 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)751 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)59213.
4.Polakovičová ElenaVZA 5850866 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)864 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)832 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)805 4. (Postás Cup - 09.04.2011)792 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)778 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)771 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)57084.
5.Prékopová JanaMZV 6051800 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)767 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)739 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)716 4. (Postás Cup - 10.04.2011)700 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)688 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)680 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)50905.
6.Fekiačová MáriaVBA 5851843 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)746 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)741 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)714 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)693 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)602 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)538 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)48776.
7.Poláčková DarinaSPE 5852720 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)713 3. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)675 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)591 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)581 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)551 5. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)544 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)43757.
8.Karovičová MáriaSPE 58511016 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)885 1. (Postás Cup - 10.04.2011)848 3. (Postás Cup - 09.04.2011)771 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)702 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)42228.
9.Polónyiová DarinaVZA 4850602 1. (Stred - 23.10.2010)602 1. (Stred - 24.10.2010)422 2. (Západ - 17.11.2010)405 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)338 1. (Stred - 02.10.2010)300 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)300 1. (Stred - 19.09.2010)29699.
10.Králová EvaVBA 4751588 2. (Stred - 23.10.2010)428 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)357 5. (Stred - 24.10.2010)324 4. (Západ - 17.11.2010)200 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)189710.
11.Maľarová AngelaTKE 5751301 1. (Východ - 6. kolo - 25.09.2010)301 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)298 2. (Východ - 5. kolo - 05.09.2010)268 2. (Východ - 4. kolo - 04.09.2010)116811.
12.Kavecká SoňaSPE 4851553 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)438 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)99112.
13.Athanasová HelenaTKE 5951695 4. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)69513.
14.Májová PaulínaBBA 5351354 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)35414.
15.Brzová MartaSPE 5351247 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)24715.
W 55-
1.Kavecká SoňaSPE 4851825 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)460 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)443 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)423 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)35011.
2.Májová PaulínaBBA 53511069 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)875 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)697 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)450 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)354 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)34452.
3.Putnovská IvetaTKE 56511028 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)590 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)540 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)300 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)300 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)300 1. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)300 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)33583.
4.Vávrová BeataRBA 56511093 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)590 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)484 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)429 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)203 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)167 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)29664.
5.Brzová MartaSPE 5351450 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)450 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)450 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)450 1. (Postás Cup - 09.04.2011)450 1. (Postás Cup - 10.04.2011)352 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)288 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)28905.
6.Polónyiová DarinaVZA 4850727 3. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)573 2. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)327 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)300 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)300 1. (Stred - 19.09.2010)300 1. (Stred - 23.10.2010)300 1. (Stred - 24.10.2010)28276.
7.Králová EvaVBA 4751372 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)293 2. (Stred - 23.10.2010)254 2. (Západ - 17.11.2010)200 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)178 2. (Stred - 24.10.2010)12977.
8.Fraňová MarieSPE 5051450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)448 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)252 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)11508.
W 60-
1.Kavecká SoňaSPE 4851755 1. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)617 1. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)617 1. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)617 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)617 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)617 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)617 1. (Postás Cup - 09.04.2011)44571.
2.Polónyiová DarinaVZA 4850698 2. (MSR na klasických tratiach - 09.10.2010)601 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)550 1. (MSR v nočnom OB - 10.09.2010)487 2. (Národné rebríčkové preteky - 10.10.2010)433 2. (Národné rebríčkové preteky - 11.09.2010)426 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)420 2. (Postás Cup - 09.04.2011)36152.
3.Fraňová MarieSPE 5051550 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)252 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)12523.
4.Králová EvaVBA 4751293 2. (Stred - 23.10.2010)254 2. (Západ - 17.11.2010)250 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)244 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)178 2. (Stred - 24.10.2010)12194.