Rebríček k 31.10.2011
Por. Meno Reg.číslo      1.2.3.4.5.6.7.      Body Por.
M 21-
1.Krajčík MichalTKE 87041149 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1147 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1099 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1043 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)1025 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)1001 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)989 1. (Postás Cup - 09.04.2011)74531.
2.Piják OndrejBBA 82041093 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)1051 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)1016 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1007 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)1005 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)996 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)985 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)71532.
3.Bukovac PavolFBA 81021062 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)1043 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)1043 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)1041 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)998 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)975 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)940 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)71023.
4.Barták LukášBBA 83011048 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)1022 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)975 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)951 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)925 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)912 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)878 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)67114.
.Ringer ŠtefanTKE 89061035 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1017 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)994 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)969 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)954 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)891 2. (Postás Cup - 10.04.2011)851 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)6711.
6.Dávidík MarianBBA 77131156 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1062 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)1051 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)956 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)952 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)748 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)637 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)65626.
7.Bukovac MarošFBA 76011003 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)953 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)934 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)929 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)895 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)866 2. (Postás Cup - 09.04.2011)820 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)64007.
8.Šurgan ŠtefanEBB 7912979 3. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)938 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)937 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)881 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)873 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)869 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)830 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)63078.
9.Franko DávidKYS 93011041 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)982 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)903 6. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)861 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)847 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)831 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)814 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)62799.
10.Papuga MiroslavTKE 9002943 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)877 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)797 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)790 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)783 7. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)773 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)736 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)569910.
11.Tysz AdamTKE 8703952 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)881 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)824 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)702 4. (Postás Cup - 09.04.2011)681 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)612 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)611 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)526311.
12.Glončák PeterFBA 7901815 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)791 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)738 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)723 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)704 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)702 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)685 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)515812.
13.Szabó RastislavEBB 8704726 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)725 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)704 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)702 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)688 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)670 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)661 2. (Postás Cup - 10.04.2011)487613.
14.Kollár MiroslavKYS 8801720 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)708 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)704 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)688 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)682 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)679 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)673 1. (Postás Cup - 10.04.2011)485414.
15.Pilát MiroslavEBB 8502751 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)704 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)688 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)681 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)671 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)665 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)638 4. (Postás Cup - 10.04.2011)479815.
16.Pavlík MichalSSN 9001809 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)702 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)660 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)659 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)654 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)651 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)641 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)477616.
17.Mušinský TomášTKE 9301853 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)815 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)685 6. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)660 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)651 9. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)532 5. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)509 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)470517.
18.Nemec JurajEBB 8901698 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)688 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)683 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)669 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)664 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)653 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)643 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)469818.
19.Leštinský TomášTKE 7801796 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)774 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)687 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)683 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)616 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)538 6. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)528 8. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)462219.
20.Wallner JozefBBA 6812712 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)706 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)696 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)681 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)580 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)569 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)530 7. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)447420.
21.Hierweg KarolBBA 9201827 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)758 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)645 7. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)624 6. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)624 7. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)461 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)460 11. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)439921.
22.Drenčák TomášTKE 8502864 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)773 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)757 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)747 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)702 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)535 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)437822.
23.Horniak JurajBBA 8202712 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)671 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)623 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)608 8. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)607 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)581 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)556 1. (Postás Cup - 09.04.2011)435823.
24.Novota MikulášTKE 6002671 13. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)656 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)633 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)628 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)606 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)514 10. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)473 11. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)418124.
25.Krajčovič MartinBBA 9101724 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)686 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)659 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)583 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)546 5. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)429 8. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)428 9. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)405525.
26.Trnovec MatúšVBA 8801874 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)737 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)678 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)463 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)404 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)361 1. (Západ - 17.11.2010)345 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)386226.
.Marton RadovanKYS 7802649 3. (Postás Cup - 10.04.2011)619 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)604 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)538 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)510 6. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)485 4. (Postás Cup - 09.04.2011)457 13. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)3862.
28.Čermák PatrikEBB 7724614 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)600 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)590 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)558 8. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)506 14. (MSR v šprinte - 04.06.2011)494 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)487 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)384928.
29.Spišiak MarianSPE 7601725 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)627 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)601 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)565 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)516 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)390 4. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)374 16. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)379829.
30.Beleš MilanSPE 5901618 7. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)583 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)582 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)536 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)524 6. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)482 5. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)472 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)379730.
31.Majláth MartinEBB 8902796 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)709 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)707 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)628 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)516 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)394 6. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)375031.
32.Urzelai Joxeba AgirreEBB 7902681 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)604 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)596 9. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)478 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)467 11. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)462 7. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)456 7. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)374432.
33.Bukovac DušanFBA 7501597 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)566 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)559 5. (Postás Cup - 10.04.2011)547 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)484 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)475 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)421 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)364933.
34.Bohuš PeterFBA 7904614 6.miesto (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)559 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)520 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)478 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)468 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)405 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)276 13. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)332034.
35.Filó BernátKYS 9005527 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)522 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)500 10. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)460 4. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)441 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)404 11. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)397 12. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)325135.
36.Lečko MarekRBA 9002641 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)538 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)538 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)449 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)427 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)328 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)312 7.miesto (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)323336.
37.Hrnčiar DušanFBA 7703638 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)608 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)554 6. (Postás Cup - 10.04.2011)515 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)452 5. (Postás Cup - 09.04.2011)281 18. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)128 6. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)317637.
38.Kučera RomanTKE 8301662 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)659 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)627 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)612 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)556 9. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)311638.
39.Hríbik MiroslavEBB 8503539 9. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)453 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)446 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)433 5. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)414 11. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)410 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)371 7. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)306639.
40.Mižúr PeterFBA 9101724 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)517 9. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)425 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)410 2. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)395 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)302 10. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)283 11. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)305640.
41.Petrinec AndrejRBA 8903556 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)528 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)516 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)476 4. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)446 9. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)397 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)103 15. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)302241.
42.Jonáš RadoslavBBA 6912745 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)729 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)577 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)473 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)459 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)298342.
43.Borský MartinFBA 7704657 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)500 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)494 11. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)456 10. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)344 10. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)291 22. (MSR v šprinte - 04.06.2011)230 10. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)297243.
44.Tomašovič MichalSPE 8902484 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)478 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)478 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)404 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)372 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)370 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)365 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)295144.
45.Pavelek MichalSPE 7902564 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)510 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)452 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)346 15. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)334 7. (Postás Cup - 09.04.2011)334 8. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)317 13. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)285745.
46.Macháček JúliusMZV 8402484 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)458 5. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)415 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)392 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)373 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)337 19. (MSR v šprinte - 04.06.2011)320 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)277946.
47.Sohler ValterRBK 7701537 7. (Postás Cup - 10.04.2011)449 6. (Postás Cup - 09.04.2011)402 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)372 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)333 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)316 8. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)266 8. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)267547.
48.Haas EmilRBA 9001588 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)564 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)495 10. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)494 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)339 12. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)186 15. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 25.miesto (MSR v šprinte - 04.06.2011)266648.
49.Dikej JakubSPE 9106390 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)364 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)363 4. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)358 1. (Postás Cup - 10.04.2011)350 1. (Postás Cup - 09.04.2011)348 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)346 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)251949.
50.Lečko LukášRBA 9203434 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)388 3. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)374 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)359 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)348 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)326 20. (MSR v šprinte - 04.06.2011)231 5. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)246050.
51.Onder DominikTKE 9001653 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)419 11. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)416 9. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)390 9. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)301 7. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)226 10. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)240551.
52.Stasz MichalBBA 8203433 14. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)398 7. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)381 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)318 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)301 9. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)291 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)271 8. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)239352.
53.Hraboš MatejRBA 9501441 9. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)383 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)361 7. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)347 11. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)334 5. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)326 14. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)187 16. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)237953.
54.Furucz PeterFBA 8301447 5. (Postás Cup - 10.04.2011)426 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)423 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)422 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)408 4. (Postás Cup - 09.04.2011)170 16. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)229654.
55.Ďuriš MatejMZV 8601391 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)329 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)328 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)298 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)295 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)270 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)254 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)216555.
56.Libant FrantišekBBA 7708937 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)772 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)402 17. (MSR v šprinte - 04.06.2011)211156.
57.Patráš IgorTKE 7902494 10. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)404 10. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)350 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)299 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)292 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)264 13. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)210357.
58.Petrinec JurajBBA 6403554 5. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)468 5. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)443 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)340 9.miesto (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)277 12. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)208258.
59.Hreus PavolMZV 8501404 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)375 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)329 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)303 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)260 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)183 20. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)163 7. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)201759.
60.Mikluš MariánRBA 7204468 5.miesto (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)371 6. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)338 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)317 9. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)303 7. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)218 17. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)201560.
61.Viskup PeterVZA 7400460 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)424 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)394 3. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)388 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)323 3. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)198961.
62.Krnáč PeterMZV 7701342 16. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)334 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)319 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)300 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)232 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)188 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)186 5. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)190162.
63.Sokol JurajKYS 9201530 6. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)490 6. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)478 11. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)385 4. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)188363.
64.Patráš AndrejEBB 8207574 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)350 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)304 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)277 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)185564.
65.Spišiak MichalFBA 7902534 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)518 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)461 12. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)196 12. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)141 5. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 disk (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 25. (MSR v šprinte - 04.06.2011)185065.
66.Petrinec MárioRBA 9201597 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)579 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)380 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)251 13. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)180766.
67.Šmelík MartinRBA 9601517 8. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)511 4. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)438 8. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)268 9. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)173467.
68.Furucz JánFBA 7201338 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)307 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)263 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)263 10. (Postás Cup - 10.04.2011)261 8. (Postás Cup - 09.04.2011)161 19. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)98 16. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)169168.
69.Farbiak PavolMZV 8502418 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)411 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)386 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)371 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)0 23. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)158669.
70.Petrinec RomanRBA 8501407 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)339 7. (Postás Cup - 10.04.2011)319 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)248 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)143 10. (Postás Cup - 09.04.2011)1 13. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)145770.
71.Müller AdamVBA 8802353 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)300 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)289 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)166 25. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)158 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)123 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)138971.
72.Nemec AndrejEBB 9201477 3. (Postás Cup - 10.04.2011)376 5. (Postás Cup - 09.04.2011)342 18. (MSR v šprinte - 04.06.2011)168 21. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)136372.
73.Lanátor TiborRBA 7903331 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)252 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)243 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)235 8. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)213 15. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)127473.
74.Lago MiroslavVBA 7601384 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)312 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)263 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)154 17. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)154 16. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)126774.
75.Košut MartinVZA 9201417 3. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)400 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)336 4. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)115375.
76.Pollák JozefTKE 6001563 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)558 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)112176.
77.Labuda PeterFBA 8103415 10. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)410 12. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)161 20. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)130 13. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 disk (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)111677.
78.Kuriak JakubVZA 9301416 4. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)388 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)290 5. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)109478.
79.Chvojka PeterZMT 8016663 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)426 8. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)108979.
80.Mižúr ŠimonFBA 9401444 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)329 12. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)303 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)107680.
81.Bednárik MartinSSN 7201313 10. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)280 14. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)217 21. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)210 14. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)42 10. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)106281.
82.Sýkora DanielTKE 8803399 6. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)353 8. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)299 7. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)105182.
83.Lexa MatejFBA 6602580 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)446 3. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)102683.
84.Chupek JozefVZA 7101524 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)491 5. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)101584.
85.Šmelík JurajRBA 6603363 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)328 13. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)306 12. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 disk (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)99785.
86.Černohous JanEBB 8322521 2. (Postás Cup - 09.04.2011)446 6. (Postás Cup - 10.04.2011)96786.
87.Priesol JurajRBA 8601548 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)288 13. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)110 24. (MSR v šprinte - 04.06.2011)94687.
88.Kollár DanielKYS 9401322 7. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)249 9. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)133 9. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)126 5. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)83088.
89.Václavík MartinZMT 6404418 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)394 3. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)81289.
90.Mlynárik PeterVBA 6501456 9. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)333 3. (Západ - 17.11.2010)78990.
91.Furucz DušanFBA 7101348 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)175 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)172 24. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)73 13. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)76891.
92.Barcík RóbertTKE 9203710 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)71092.
93.Illés PeterBBA 7601404 10.miesto (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)248 4. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)65293.
94.Gulai ImrichEBB 9211205 11. (Postás Cup - 10.04.2011)132 26. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)130 21. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)123 11. (Postás Cup - 09.04.2011)0 17. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0 31. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)59094.
95.Kaprál MatúšTKE 8804281 8. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)142 10. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)117 10. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)0 27. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)54095.
96.Kebis SamuelSPE 9402320 15. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)180 17. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)50096.
97.Kuchta MichalTKE 8701294 12. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)194 8. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)48897.
98.Schenk RóbertRBA 6802235 14. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)173 23. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)64 19. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 18. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0 11. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)47298.
99.Jonáš MartinBBA 9601462 8. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)46299.
100.Sidor RadovanKYS 8202297 12. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)164 9. (Postás Cup - 10.04.2011)0 11. (Postás Cup - 09.04.2011)461100.
101.Papuga FrantišekTKE 6302432 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)432101.
102.Šabo MikulášRBA 7820371 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)371102.
103.Klabouch MartinVZA 9602352 10. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)352103.
104.Pilka MatejSPE 8305351 2. (Západ - 17.11.2010)351104.
105.Kuna DanielBBA 6001340 9. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)340105.
106.Piják JaroslavSPE 5801314 16. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)314106.
107.Mazúr TomášRBA 9101273 19. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)273107.
108.Pavelek MatúšVBA 9201207 22. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 26. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)207108.
109.Jánoška TomášRBA 9301205 15. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)205109.
110.Holíček PeterSPE 9107202 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)202110.
111.Vandlíček PeterVZA 7300155 22. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)155111.
112.Mišúr MarcelVZA 670186 24. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)86112.
113.Pompura JánTBB 710177 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 14. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)0 12. (Postás Cup - 09.04.2011)0 12. (Postás Cup - 10.04.2011)0 disk (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)0 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)77113.
114.Pecník IvanEBB 680172 27. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 21. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 8. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 7. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)72114.
115.Kollár MilanKYS 921067 13. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)0 disk (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)0 12. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)0 26. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)67115.
116.Kollár MilanKYS 600123 11. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)23116.
-.Fekiač JozefVBA 91010 8. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 12. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)0 disk (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0-.
-.Féder MedardPEZ 73030 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0-.
-.Hierweg KarolBBA 58010 disk (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
-.Gatiaľ TomášMZV 91040 28. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)0-.
W 21-
1.Ďurčová IvanaTKE 92521112 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1014 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)990 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)984 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)943 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)909 4. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)848 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)68001.
2.Papugová KatarínaTKE 92551057 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1048 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)937 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)928 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)922 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)908 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)830 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)66302.
3.Macinská JanaTKE 86511107 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)1105 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1014 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)1002 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)994 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)753 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)640 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)66153.
4.Vávrová VeronikaRBA 85531080 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1031 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)1011 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)998 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)988 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)783 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)692 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)65834.
5.Ugrayová KristínaTKE 9254974 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)921 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)846 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)839 6. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)806 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)778 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)765 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)59295.
6.Bukovacová AlenaFBA 74511011 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)934 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)890 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)837 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)755 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)677 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)665 13. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)57696.
7.Jablonovská LenkaSPE 9063987 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)963 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)832 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)752 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)736 5. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)727 10. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)682 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)56797.
8.Prékopová MartaFBA 8252910 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)824 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)817 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)766 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)754 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)684 12. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)656 5. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)54118.
9.Farkašová EvaSSN 9053940 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)695 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)695 11. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)677 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)671 3.miesto (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)583 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)583 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)48449.
10.Maslenová ZuzanaBBA 8451827 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)813 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)799 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)648 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)608 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)596 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)509 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)480010.
11.Kršiaková JanaTKE 89511083 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1011 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)863 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)813 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)532 3. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)430211.
12.Barcíková RenátaTKE 8752908 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)728 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)583 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)577 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)495 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)475 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)400 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)416612.
13.Rákayová MartinaTKE 76621060 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)911 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)867 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)565 2. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)396 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)304 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)410313.
14.Hlaváčiková ErikaEBB 8752896 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)844 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)591 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)431 5. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)413 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)367 17. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)348 6. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)389014.
15.Franková BarboraKYS 9152525 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)500 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)486 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)483 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)450 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)444 16. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)437 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)332515.
16.Štefková KatarínaZMT 9051601 6. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)585 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)484 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)480 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)319 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)316916.
17.Vachová ZoraSPE 8251515 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)513 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)507 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)411 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)400 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)400 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)400 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)314617.
18.Šmelíková HanaRBA 6951532 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)498 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)376 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)370 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)364 5. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)355 6. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)341 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)283618.
19.Vachová VeronikaSPE 8551511 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)504 15. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)428 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)422 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)374 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)291 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)261 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)279119.
20.Kátlovská ZoraRBA 8056779 9. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)744 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)563 5. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)387 2. (Západ - 17.11.2010)247320.
21.Stančíková RiaVZA 8951513 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)504 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)500 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)407 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)282 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)262 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)246821.
22.Labašová KatarínaTKE 8351935 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)855 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)500 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)229022.
23.Schenková KatarínaRBA 7451532 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)449 2. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)447 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)376 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)365 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)216923.
24.Hrašnová KatarínaSPE 9351395 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)350 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)337 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)300 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)295 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)202724.
25.Žitňanová VeronikaVBA 8651478 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)365 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)309 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)285 3. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)262 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)214 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)191325.
26.Kopčíková TeréziaSPE 9255350 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)324 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)300 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)295 2. (Postás Cup - 09.04.2011)267 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)180 3. (Postás Cup - 10.04.2011)138 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)185426.
27.Šmelíková LuciaRBA 9151479 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)372 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)321 18. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)300 6. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)235 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)30 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)26 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)176327.
28.Petrvalská LíviaTKE 9155508 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)465 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)266 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)232 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)90 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)0 disk (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)156128.
29.Fedorová KatarínaSPE 7451574 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)479 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)463 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)151629.
30.Sokolová ĽudmilaKYS 9451951 3. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)553 1. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)150430.
31.Štrbová RomanaSPE 9258500 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)368 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)329 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)291 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)148831.
32.Herdová ViktóriaEBB 7852300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)254 7. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)206 7. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)200 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)154 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)114 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)89 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)131732.
33.Bednárová DominikaEBB 8953358 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)334 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)260 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)232 3. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)120 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)130433.
34.Jergušová HanaTKE 9154461 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)450 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)322 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)123334.
35.Miklušová DagmarRBA 7351344 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)306 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)299 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)193 13. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)41 6. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0 13. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)118335.
36.Steigrová LuciaEBB 9351572 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)556 2. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)112836.
.Furuczová IvonaFBA 7355468 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)336 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)324 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)1128.
38.Šmelíková BarboraVBA 6951315 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)235 7. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)229 4. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)229 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)100838.
39.Šmelíková JanaRBA 6670468 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)425 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)89339.
40.Styková JanaFBA 8051839 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)83940.
41.Lanátorová KatarínaRBA 7856321 5. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)293 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)153 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)0 vzdal (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)0 9. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)76741.
42.Marková EvaBBA 7651285 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)202 10. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)140 4. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)119 5. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)74642.
43.Šimová BronislavaPEZ 6951311 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)293 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)119 11. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)72343.
44.Mihálová DášaEBB 8952350 1. (Postás Cup - 09.04.2011)350 1. (Postás Cup - 10.04.2011)70044.
45.Ježeková MiriamVBA 9253384 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)148 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)119 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 disk (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)0 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)0 4. (Postás Cup - 09.04.2011)65145.
46.Janotová ZuzanaFBA 8251300 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)291 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)59146.
47.Hlaváčová KatarínaTKE 9156245 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)198 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)44347.
48.Fajtová StanislavaVBA 8454325 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)114 14. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)43948.
49.Vávrová ErikaRBA 7751216 2. (Postás Cup - 10.04.2011)188 3. (Postás Cup - 09.04.2011)40449.
50.Furuczová JelaFBA 7151402 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)40250.
51.Kasalovská NatáliaVBA 8554386 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)38651.
52.Janková AndreaFBA 7851208 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)167 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)37552.
53.Lago OľgaVBA 7452275 10. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)13 6. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 14. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 10. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)28853.
54.Cully KatharinaVBA 9251254 12. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)25454.
55.Mlynáriková MáriaVBA 715149 12. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 15. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 11. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)4955.
-.Johansen KatarínaTKE 76510 disk (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)0-.
-.Koľveková VeronikaTKE 93510 disk (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)0-.
-.Cori AdelaBBA 95510 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0-.
M -12
1.Dubovský AndrejPEZ 9901450 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)450 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)450 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)450 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)31501.
2.Porubský PeterCNR 0001450 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)450 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)450 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)450 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)400 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)400 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)30502.
3.Schenk JakubRBA 0001450 1. (Postás Cup - 09.04.2011)450 1. (Postás Cup - 10.04.2011)439 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)408 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)371 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)313 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)309 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)27403.
4.Féder MedardPEZ 0102450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)400 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)300 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)300 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)276 2. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)213 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)23 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)19624.
5.Navrátil AdamVBA 9901318 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)289 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)248 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)224 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)222 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)87 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)35 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)14235.
6.Juraško TimotejTKE 0001354 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)337 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)300 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)267 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)61 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 disk (Postás Cup - 09.04.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)13196.
7.Kiss PéterFBA 9901388 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)366 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)327 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)0 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)10817.
8.Ondrejka TomášVZA 0001237 3. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)181 3. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)4188.
9.Ďurčo DaliborTKE 9901300 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)3009.
10.Chupek JakubVZA 9901212 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)21210.
M -14
1.Sláma DušanTKE 9801930 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)829 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)829 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)829 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)819 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)819 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)819 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)58741.
2.Franko StanislavKYS 9802829 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)819 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)819 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)819 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)777 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)737 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)705 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)55052.
3.Šoltés FrantišekSSN 9801819 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)741 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)718 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)716 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)659 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)603 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)524 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)47803.
4.Dečo JakubTKE 9802748 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)723 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)718 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)690 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)546 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)543 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)484 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)44524.
5.Dudra ŠimonKYS 9801755 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)721 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)681 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)595 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)544 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)505 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)458 5. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)42595.
6.Maliar MatúšTKE 9803722 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)707 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)643 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)641 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)530 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)472 4. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)411 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)41266.
7.Janovec JozefTKE 9702829 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)529 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)528 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)526 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)452 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)400 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)0 8. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)32647.
8.Václavík OndrejZMT 9801645 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)602 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)487 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)411 8. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)408 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)394 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)300 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)32478.
9.Chupek JakubVZA 9901703 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)693 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)457 7. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)388 6. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)308 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)293 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)31429.
10.Schenk JakubRBA 0001300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)300 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)250 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)250 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)195 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)0 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)159510.
11.Takáč DanielEBB 9801403 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)349 8. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)230 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)157 5. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)143 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)33 4. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)0 disk (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)131511.
12.Féder MedardPEZ 0102337 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)300 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)300 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)93712.
13.Ďurčo DaliborTKE 9901281 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)125 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)40613.
14.Navrátil AdamVBA 990170 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)7014.
-.Dubovský AndrejPEZ 99010 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0-.
-.Furucz Dušan ml.FBA 97020 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)0-.
M -16
1.Šmelík MartinRBA 96011078 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1063 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1052 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1026 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)869 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)869 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)869 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)68261.
2.Jonáš MartinBBA 96011012 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)993 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)981 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)976 3. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)833 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)820 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)820 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)64352.
3.Hraboš MatejRBA 95011063 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1063 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)888 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)869 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)869 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)808 2. (Postás Cup - 10.04.2011)808 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)63683.
4.Müller MatejVBA 96011034 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)854 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)833 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)818 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)797 5. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)779 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)769 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)58844.
5.Klabouch MartinVZA 9602973 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)893 4. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)834 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)813 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)792 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)784 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)773 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)58625.
6.Král AdamVZA 9601800 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)780 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)722 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)698 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)658 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)577 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)562 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)47976.
7.Kajúch JakubEBB 9603894 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)814 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)650 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)626 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)607 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)605 5. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)590 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)47867.
8.Šoltés JakubSSN 9601706 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)699 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)583 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)517 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)439 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)428 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)405 7. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)37778.
9.Glanc DanielRBA 9502845 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)650 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)600 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)549 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)457 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)279 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)205 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)35859.
10.Takáč TeodorEBB 9602725 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)567 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)545 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)477 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)406 9. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)395 7. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)386 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)350110.
11.Snopko ErikEBB 9601676 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)623 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)473 6. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)453 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)421 8. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)413 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)387 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)344611.
12.Nosko MarekTKE 9603578 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)483 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)342 10. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)314 5. (Postás Cup - 09.04.2011)300 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)300 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)261 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)257812.
13.Furucz MarcelFBA 9501610 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)595 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)568 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)358 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)213 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)234413.
14.Cully AndrejVBA 9501802 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)626 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)556 11. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)238 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 disk (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)222214.
15.Kertés DanielTKE 9602622 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)437 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)344 10. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)140315.
16.Kopčík MatejSPE 9601708 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)333 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)179 9. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)128 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)0 7. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)134816.
17.Karabaš DávidTKE 9601354 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)347 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)300 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)300 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)0 15. (MSR v šprinte - 04.06.2011)130117.
18.Chupek JakubVZA 9901628 9. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)463 4. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)109118.
19.Šoltés FrantišekSSN 9801428 13. (MSR v šprinte - 04.06.2011)324 12. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)75219.
20.Janovec JozefTKE 9702605 6. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)60520.
21.Sláma DušanTKE 9801515 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)51521.
22.Furucz Dušan ml.FBA 9702410 14. (MSR v šprinte - 04.06.2011)41022.
M -18
1.Mušinský TomášTKE 93011037 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1021 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)963 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)930 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)929 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)897 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)897 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)66741.
2.Franko DávidKYS 9301930 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)930 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)930 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)930 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)926 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)902 1. (Postás Cup - 10.04.2011)901 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)64492.
3.Kebis SamuelSPE 9402982 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)894 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)842 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)841 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)816 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)806 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)751 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)59323.
4.Mižúr ŠimonFBA 9401929 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)902 1. (Postás Cup - 09.04.2011)816 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)816 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)783 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)756 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)751 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)57534.
5.Jánoška TomášRBA 9301844 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)820 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)786 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)779 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)766 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)735 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)715 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)54455.
6.Šmelík MartinRBA 9601862 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)862 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)789 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)742 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)722 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)588 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)567 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)51326.
7.Tauber MiroslavSSN 9301765 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)742 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)612 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)599 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)552 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)541 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)487 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)42987.
8.Kuriak JakubVZA 9301714 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)711 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)536 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)491 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)458 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)372 4. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)35828.
9.Kollár DanielKYS 9401670 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)602 3. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)563 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)453 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)371 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)292 5. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)261 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)32129.
10.Šebo MarekRBA 9302500 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)422 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)383 3. (Západ - 17.11.2010)304 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)190 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)101 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0 4. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)190010.
11.Moravčík ŠtefanRBA 9401630 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)573 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)241 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)144 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)62 9. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)0 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)0 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)165011.
12.Hraboš MatejRBA 9501373 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)328 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)300 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)300 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)160112.
13.Jonáš MartinBBA 9601464 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)449 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)250 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)168 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)133113.
14.Klabouch MartinVZA 9602374 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)67414.
15.Masaryk MartinTKE 9401533 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)106 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)0 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)63915.
16.Glanc DanielRBA 9502417 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)205 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)62216.
17.Müller MatejVBA 9601306 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)303 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)60917.
18.Furucz MarcelFBA 9501246 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)81 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)32718.
19.Cully AndrejVBA 9501286 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 disk (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)28619.
-.Stubna PhilipRBA 93040 disk (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)0-.
-.Kopčík MatejSPE 96010 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)0-.
-.Šofranko OndrejTKE 93020 disk (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)0-.
M -20
1.Mižúr PeterFBA 9101978 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)861 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)859 1. (Postás Cup - 09.04.2011)859 1. (Postás Cup - 10.04.2011)834 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)831 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)831 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)60531.
2.Hierweg KarolBBA 92011000 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)889 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)787 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)774 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)747 2. (Postás Cup - 09.04.2011)736 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)684 3. (Postás Cup - 10.04.2011)56172.
3.Sokol JurajKYS 92011015 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)808 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)785 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)779 2. (Postás Cup - 10.04.2011)742 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)673 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)655 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)54573.
4.Nemec AndrejEBB 9201842 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)830 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)775 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)766 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)734 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)732 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)698 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)53774.
5.Košut MartinVZA 9201820 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)796 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)708 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)705 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)678 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)484 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)46415.
6.Lečko LukášRBA 9203776 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)740 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)722 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)700 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)684 3. (Postás Cup - 09.04.2011)505 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)496 4. (Postás Cup - 10.04.2011)46236.
7.Hraboš MatejRBA 9501505 3. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)457 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)452 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)441 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)430 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)411 2. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)297 2. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)29937.
8.Mušinský TomášTKE 9301613 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)613 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)592 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)565 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)506 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)28898.
9.Kollár MilanKYS 9210590 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)536 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)479 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)434 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)334 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)222 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)213 5. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)28089.
10.Franko DávidKYS 9301607 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)592 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)570 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)550 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)245 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)256410.
11.Šmelík MartinRBA 9601600 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)554 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)371 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)350 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)187511.
12.Petrinec MárioRBA 9201896 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)475 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)467 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 disk (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)183812.
13.Krajčovič MartinBBA 9101848 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)545 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)347 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)0 disk (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)174013.
14.Gulai ImrichEBB 9211445 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)423 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)391 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)303 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)174 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)0 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)173614.
15.Fekiač JozefVBA 9101494 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)447 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)336 3. (Západ - 17.11.2010)246 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)85 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)44 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)43 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)169515.
16.Mazúr TomášRBA 9101591 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)526 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)414 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 disk (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)153116.
17.Mižúr ŠimonFBA 9401511 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)494 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)459 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)146417.
18.Kollár DanielKYS 9401371 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)345 2. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)276 2. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)226 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)121818.
19.Dikej JakubSPE 9106717 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)443 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)116019.
20.Kebis SamuelSPE 9402452 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)425 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)87720.
21.Kuriak JakubVZA 9301300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)299 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)236 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)83521.
22.Pavelek MatúšVBA 9201362 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)190 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)55222.
23.Klabouch MartinVZA 9602507 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)50723.
24.Jánoška TomášRBA 9301442 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)44224.
25.Gatiaľ TomášMZV 9104375 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)37525.
26.Jonáš MartinBBA 9601300 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)30026.
M 35-
1.Dudra MilanKYS 72011049 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)944 6. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)865 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)865 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)833 1. (Postás Cup - 09.04.2011)833 1. (Postás Cup - 10.04.2011)833 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)62221.
2.Porubčan IgorKYS 71011018 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)851 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)842 3.miesto (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)828 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)824 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)812 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)798 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)59732.
3.Porubský JúliusCNR 73011010 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)833 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)833 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)830 2. (Postás Cup - 09.04.2011)824 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)823 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)815 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)59683.
4.Lago MiroslavVBA 7601921 7. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)899 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)819 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)807 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)784 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)741 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)690 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)56614.
5.Mikluš MariánRBA 72041013 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)814 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)791 3. (Postás Cup - 09.04.2011)764 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)741 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)733 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)720 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)55765.
6.Vandlíček PeterVZA 7300987 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)842 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)776 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)754 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)716 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)699 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)610 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)53846.
7.Jonáš RadoslavBBA 69121041 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)954 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)797 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)689 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)577 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)575 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)481 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)51147.
8.Miček RóbertSSN 7101858 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)824 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)805 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)783 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)643 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)616 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)529 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)50588.
9.Viskup PeterVZA 7400796 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)764 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)679 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)671 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)581 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)484 6. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)471 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)44469.
10.Papuga FrantišekTKE 6302883 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)722 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)716 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)513 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)505 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)486 2. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)482 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)430710.
11.Šmelík JurajRBA 6603930 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)858 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)852 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)434 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)392 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)390 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)0 disk (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)385611.
12.Roháč ZdenkoTKE 7301949 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)705 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)471 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)439 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)420 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)412 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)391 4. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)378712.
13.Pollák JozefTKE 60011118 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1027 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)571 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)560 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)327613.
14.Orlický MartinRBA 7203567 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)564 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)444 8. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)412 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)411 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)409 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)385 6. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)319214.
15.Chupek JozefVZA 71011125 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1111 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)373 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)260915.
16.Bednárik MartinSSN 7201609 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)412 6. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)362 1. (Západ - 17.11.2010)347 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)306 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)289 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)274 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)259916.
17.Furucz JánFBA 7201495 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)484 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)469 7. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)444 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)236 15. (MSR v šprinte - 04.06.2011)234 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)165 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)252717.
18.Schenk RóbertRBA 6802400 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)400 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)371 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)350 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)272 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)235 8. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)229 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)225718.
19.Franko ValérKYS 6601913 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)753 3. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)571 11. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)223719.
20.Šmelík JánRBA 67011032 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)915 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)194720.
21.Wallner JozefBBA 6812951 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)510 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)426 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)188721.
22.Poštulka KarelVZA 7102936 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)875 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)181122.
23.Petrinec JurajBBA 6403468 4. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)463 3.miesto (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)457 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)329 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)171723.
24.Fatin CyrilRBK 6701438 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)323 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)320 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)318 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)279 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)167824.
25.Féder MedardPEZ 7303346 3. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)261 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)245 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)229 16. (MSR v šprinte - 04.06.2011)118 10. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)0 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)119925.
26.Spišiak MarianSPE 7601538 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)516 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)105426.
27.Bukovac MarošFBA 7601472 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)418 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)89027.
28.Sudovský MilanCNR 6902400 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)384 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)78428.
29.Ženiš JozefSPE 7301765 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)76529.
30.Bukovac DušanFBA 7501369 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)339 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)70830.
31.Illés PeterBBA 7601404 7. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)295 2. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)69931.
32.Furucz DušanFBA 7101377 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)271 10. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)64832.
33.Sláma PeterTKE 6401362 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)241 7. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)60333.
34.Král JozefVZA 6801343 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)243 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)58634.
35.Pecník IvanEBB 6801194 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)174 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)108 3. (Západ - 17.11.2010)77 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)20 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 9. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)57335.
36.Tysz VladimírTKE 6202326 4. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)203 6. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)52936.
37.Václavík MartinZMT 6404326 5. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)202 8. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)52837.
38.Jerguš MartinTKE 6702357 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)150 4. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)0 disk (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)50738.
39.Ďurčo DaliborTKE 6501277 6. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)203 7. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)48039.
40.Kuna DanielBBA 6001463 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)46340.
41.Mlynárik PeterVBA 6501456 6. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)45641.
42.Ďurčo PeterEBB 6102449 3. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)44942.
43.Šoltés PavolSSN 6402418 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)41843.
44.Piják JaroslavSPE 5801382 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)38244.
45.Šoltés FrantišekSSN 6202355 6. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)35545.
46.Kuchta JánTKE 5701340 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)34046.
47.Štefko IgorZMT 6808296 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)29647.
48.Kollár MilanKYS 6001192 5. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)85 8. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)27748.
49.Ščehovič RomanEBB 6401265 5. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)26549.
50.Pompura LadislavTBB 6301180 9. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)22 7. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)20250.
-.Hierweg KarolBBA 58010 disk (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
M 40-
1.Chupek JozefVZA 71011111 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1111 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1111 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)909 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)909 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)69691.
2.Pollák JozefTKE 60011104 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1027 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)912 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)909 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)906 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)66762.
3.Šmelík JurajRBA 6603930 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)914 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)909 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)852 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)850 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)848 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)793 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)60963.
4.Franko ValérKYS 6601913 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)896 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)869 7. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)842 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)836 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)813 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)810 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)59794.
5.Šmelík JánRBA 67011018 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)915 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)895 6. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)810 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)793 4.miesto (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)770 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)764 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)59655.
6.Poštulka KarelVZA 7102936 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)863 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)842 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)829 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)817 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)790 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)763 3. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)58406.
7.Papuga FrantišekTKE 6302883 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)848 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)791 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)740 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)710 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)683 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)660 3. (Postás Cup - 09.04.2011)53157.
8.Šoltés PavolSSN 6402899 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)805 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)766 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)698 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)623 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)593 6. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)526 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)49108.
9.Jonáš RadoslavBBA 69121082 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1041 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)954 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)577 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)575 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)481 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)47109.
10.Král JozefVZA 6801678 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)607 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)586 3. (Postás Cup - 10.04.2011)564 5. (Postás Cup - 09.04.2011)544 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)450 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)413 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)384210.
11.Štefko IgorZMT 6808729 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)696 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)663 7. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)633 6. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)629 5. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)383 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)373311.
12.Schenk RóbertRBA 6802540 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)443 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)434 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)375 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)323 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)300 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)255 10. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)267012.
13.Porubčan IgorKYS 7101817 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)704 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)387 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)350 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)225813.
14.Wallner JozefBBA 6812951 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)510 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)426 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)188714.
15.Petrinec JurajBBA 6403468 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)463 2.miesto (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)405 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)329 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)166515.
16.Fatin CyrilRBK 6701680 9. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)453 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)400 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)153316.
17.Jerguš MartinTKE 6702430 7. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)357 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)316 6. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)161 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)97 5. (Postás Cup - 10.04.2011)73 7. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)0 6. (Postás Cup - 09.04.2011)143417.
18.Miček RóbertSSN 7101500 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)500 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)100018.
19.Barč MartinSSN 6801536 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)398 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)93419.
20.Brídzik RudolfFBA 7001500 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)407 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)90720.
21.Navrátil RostislavVBA 6601300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)270 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)87021.
22.Pecník IvanEBB 6801300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)264 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 6. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)86422.
23.Košut JánVZA 6301300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)269 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)255 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)82423.
24.Sláma PeterTKE 6401362 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)241 6. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)60324.
25.Tysz VladimírTKE 6202326 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)192 4. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)51825.
26.Václavík MartinZMT 6404326 3. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)191 6. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)51726.
27.Ďurčo DaliborTKE 6501277 4. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)192 5. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)46927.
28.Kuna DanielBBA 6001463 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)46328.
29.Mlynárik PeterVBA 6501456 4. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)45629.
30.Ďurčo PeterEBB 6102425 2. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)42530.
31.Piják JaroslavSPE 5801405 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)40531.
32.Šoltés FrantišekSSN 6202355 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)35532.
33.Furucz DušanFBA 7101322 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)32233.
34.Kuchta JánTKE 5701300 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)30034.
35.Kollár MilanKYS 6001192 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)85 7. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)27735.
36.Pecha PeterBBA 7001252 2. (Západ - 17.11.2010)25236.
37.Ščehovič RomanEBB 6401251 3. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)25137.
38.Pompura LadislavTBB 6301170 7. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)22 5. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)19238.
-.Hierweg KarolBBA 58010 disk (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
M 45-
1.Filö GyörgyKYS 63021076 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)1044 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)984 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)976 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)879 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)841 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)839 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)66391.
2.Takács CsabaTKE 62051090 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)1001 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)977 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)975 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)883 2. (Postás Cup - 09.04.2011)867 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)844 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)66372.
3.Petrinec JurajBBA 64031053 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1036 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)908 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)894 2. (Postás Cup - 10.04.2011)892 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)891 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)887 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)65613.
4.Sláma PeterTKE 64011110 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1090 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)927 4. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)865 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)859 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)821 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)794 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)64664.
5.Prill LászlóFBA 63011119 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)908 1. (Postás Cup - 09.04.2011)908 1. (Postás Cup - 10.04.2011)858 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)778 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)749 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)736 16. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)60565.
6.Franko StanislavKYS 6401934 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)891 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)891 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)883 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)868 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)795 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)741 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)60036.
7.Šoltés FrantišekSSN 62021050 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)878 12. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)834 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)817 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)811 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)809 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)792 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)59917.
8.Lexa MatejFBA 6602926 9. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)852 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)833 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)824 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)819 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)797 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)758 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)58098.
9.Mazúr MilanRBA 62011025 3. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)893 11. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)882 6. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)788 14. (MSR v šprinte - 04.06.2011)742 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)735 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)685 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)57509.
10.Košut JánVZA 6301862 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)816 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)799 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)775 7. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)752 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)721 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)666 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)539110.
11.Mlynárik PeterVBA 6501978 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)879 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)879 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)828 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)605 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)500 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)447 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)511611.
12.Petrinec MilanRBA 5802927 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)843 5. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)819 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)531 5. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)522 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)492 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)475 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)460912.
13.Šoltés PavolSSN 64021053 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1014 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)711 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)701 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)699 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)351 11. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)7 13. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)453613.
14.Navrátil RostislavVBA 6601801 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)767 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)755 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)662 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)654 10. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)584 21. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)452314.
15.Pompura LadislavTBB 6301715 17. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)680 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)656 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)644 14. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)586 6. (Postás Cup - 10.04.2011)580 10. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)562 8. (Postás Cup - 09.04.2011)442315.
16.Jarný MartinKYS 6104746 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)668 9. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)659 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)646 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)645 13. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)415 7. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)412 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)419116.
17.Tysz VladimírTKE 6202665 12. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)612 9. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)610 11. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)587 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)568 11. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)557 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)513 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)411217.
18.Eliáš MichalRBA 6604697 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)666 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)619 8. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)579 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)526 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)484 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)472 23. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)404318.
19.Kuchta JánTKE 57011101 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)855 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)535 1. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)529 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)477 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)300 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)379719.
20.Václavík MartinZMT 6404671 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)619 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)610 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)537 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)484 11. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)443 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)422 7.miesto (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)378620.
21.Ščehovič RomanEBB 6401708 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)697 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)605 16. (MSR v šprinte - 04.06.2011)514 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)456 9. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)396 9. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)394 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)377021.
22.Ďurčo BorisTKE 6301782 14. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)554 10. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)505 18. (MSR v šprinte - 04.06.2011)414 11. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)352 10. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)326 9. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)303 10. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)323622.
23.Piják JaroslavSPE 58011069 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)875 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)560 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)416 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)302 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 disk (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)322223.
24.Ďurčo DaliborTKE 6501730 8. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)519 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)411 3. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)387 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)296 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)264 4. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)171 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)277824.
25.Fedor JozefSPE 5701740 15. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)563 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)501 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)499 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)348 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)265125.
26.Palička MiroslavSSN 5902608 20. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)583 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)537 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)490 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)207 5. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)198 22. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 disk (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)262326.
27.Kollár JaroslavKYS 6102787 15. (MSR v šprinte - 04.06.2011)673 18. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)569 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)501 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)253027.
28.Paulo MilošSPE 6301448 15. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)439 8. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)410 14. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)370 10. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)306 12. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)289 15. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)258 3. (Západ - 17.11.2010)252028.
29.Jánoška JozefRBA 5902553 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)461 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)438 2. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)386 5. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)234 26. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)224 11. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)193 23. (MSR v šprinte - 04.06.2011)248929.
30.Formanko DušanRBA 5801493 7. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)446 20. (MSR v šprinte - 04.06.2011)389 12. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)378 25. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)318 6. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)299 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)150 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)247330.
31.Nosko MarekTKE 6201713 6. (Postás Cup - 09.04.2011)655 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)505 8. (Postás Cup - 10.04.2011)328 15. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)236 4. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)243731.
32.Štubňa JánRBA 5803795 13. (MSR v šprinte - 04.06.2011)591 2. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)508 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)393 24. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)228732.
33.Kebis PavolSPE 6004653 19. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)463 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)359 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)295 9. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)266 7. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)231 21. (MSR v šprinte - 04.06.2011)226733.
34.Priesol FrantišekRBA 5901824 13. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)582 17. (MSR v šprinte - 04.06.2011)413 4. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)292 10. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)211134.
35.Boycuk VasilSPE 6602727 5. (Postás Cup - 10.04.2011)480 10. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)385 9. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)321 12. (Postás Cup - 09.04.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)191335.
36.Piják VladislavSPE 5201595 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)466 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)389 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)351 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)180136.
37.Franko ValérKYS 6601864 3. (Postás Cup - 09.04.2011)856 3. (Postás Cup - 10.04.2011)172037.
38.Kazík MarianCBA 6601931 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)762 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)0 disk (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)169338.
39.Šmelík ĽudovítRBA 4301543 4. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)479 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)315 7. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)307 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)164439.
40.Fekiač JozefVBA 5801525 6. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)375 13. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)258 8. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)175 2. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)38 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)0 15. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)137140.
41.Ďurčo PeterEBB 6102910 10. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)443 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)135341.
42.Kollár MilanKYS 6001510 22. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)377 8. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)307 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)119442.
43.Roháč IgorTKE 4301430 6. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)369 5. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)351 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)115043.
44.Gajdoš StanislavKYS 6103527 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)486 2. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)101344.
45.Sýkora JozefTKE 6204510 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)203 5. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)0 6. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)71345.
46.Oravec IvanSPE 5502428 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)166 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)59446.
47.Mikluš ViktorFBA 5201364 14. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)97 8. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)23 12. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)48447.
48.Vávra ViktorRBA 5001333 15. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)33348.
49.Nemec JurajEBB 6001332 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)33249.
50.Poláček PavolSPE 5501185 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)122 12. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)30750.
51.Máj ŠtefanBBA 5201302 10. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)30251.
52.Maliar KarolTKE 6601296 5. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)0 6. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)29652.
53.Bednár PavolEBB 610167 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)6753.
54.Féder MedardPEZ 500141 10. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0 14. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 13. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)4154.
55.Grauzel VladimírFBA 51018 9. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)855.
-.Šimonovič BohušPEZ 56010 11. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0-.
-.Baran DeziderFBA 45010 14. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
-.Kopaničák VladimírTKE 52010 disk (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)0-.
M 50-
1.Piják JaroslavSPE 58011077 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1077 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1054 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)897 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)897 1. (Postás Cup - 10.04.2011)897 1. (Postás Cup - 09.04.2011)897 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)67961.
2.Petrinec MilanRBA 58021033 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1011 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)916 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)878 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)827 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)782 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)766 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)62132.
3.Fedor JozefSPE 5701897 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)897 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)884 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)884 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)878 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)859 2. (Postás Cup - 10.04.2011)854 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)61533.
4.Štubňa JánRBA 58031014 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)930 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)852 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)834 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)781 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)764 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)742 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)59174.
5.Kollár JaroslavKYS 61021007 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)878 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)822 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)813 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)787 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)752 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)743 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)58025.
6.Kuchta JánTKE 57011085 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1061 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1003 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)887 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)722 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)518 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)502 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)57786.
7.Palička MiroslavSSN 5902833 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)818 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)751 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)734 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)731 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)692 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)652 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)52117.
8.Kebis PavolSPE 6004744 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)733 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)722 5. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)675 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)661 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)650 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)636 9. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)48218.
9.Nemec JurajEBB 6001843 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)774 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)752 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)633 6. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)632 10. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)559 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)551 7. (Postás Cup - 09.04.2011)47449.
10.Priesol FrantišekRBA 5901845 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)816 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)735 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)663 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)566 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)564 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)546 13. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)473510.
11.Kollár MilanKYS 6001777 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)652 5. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)650 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)648 6. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)643 9. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)642 8. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)640 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)465211.
12.Gajdoš StanislavKYS 6103764 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)747 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)738 3. (Postás Cup - 09.04.2011)606 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)559 6. (Postás Cup - 10.04.2011)526 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)354 2. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)429412.
13.Mitelman MilanVZA 5800727 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)695 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)669 8. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)624 11. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)602 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)440 12. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)433 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)419013.
14.Formanko DušanRBA 5801738 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)651 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)610 8. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)600 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)558 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)521 8. (Postás Cup - 09.04.2011)493 7. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)417114.
15.Jánoška JozefRBA 5902698 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)686 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)575 6. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)553 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)547 12. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)538 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)521 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)411815.
16.Fekiač JozefVBA 5801614 11. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)525 6. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)515 7. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)482 11. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)454 5. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)435 8. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)395 8. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)342016.
17.Zacharovský IvanZMT 5201570 4. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)549 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)431 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)415 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)305 3. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)227017.
18.Bednár PavolEBB 6101778 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)474 8. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)410 7. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)305 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)196718.
19.Piják VladislavSPE 5201595 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)473 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)447 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)349 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)186419.
20.Šmelík ĽudovítRBA 4301543 4. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)485 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)378 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)306 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)171220.
21.Stančík StanislavMZV 5801749 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)636 10. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)0 disk (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)138521.
22.Roháč IgorTKE 4301421 4. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)368 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)256 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)104522.
23.Ďurčo PeterEBB 6102900 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)90023.
24.Prékop JurajMZV 4701315 5. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)247 7. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)158 4. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)155 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)8 4. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)88324.
25.Kopaničák VladimírTKE 5201394 3. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)382 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)0 disk (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)77625.
26.Féder MedardPEZ 5001274 6. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)265 6. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)77 11. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)41 9. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)65726.
27.Jarný MartinKYS 6104407 5. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)221 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)62827.
28.Oravec IvanSPE 5502434 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)166 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)60028.
29.Polakovič PeterVZA 5501598 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)59829.
30.Mikluš ViktorFBA 5201371 10. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)97 6. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)23 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)49130.
31.Poláček PavolSPE 5501199 10. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)185 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)38431.
32.Vávra ViktorRBA 5001341 11. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)34132.
33.Máj ŠtefanBBA 5201300 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)30033.
34.Grauzel VladimírFBA 51018 7. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)834.
35.Meriač MilanZMT 42052 5. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)0 4. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)0 5. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)235.
-.Baran DeziderFBA 45010 9. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0-.
-.Šimonovič BohušPEZ 56010 10. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0-.
M 55-
1.Polakovič PeterVZA 55011087 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1080 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1058 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)917 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)908 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)899 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)887 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)68361.
2.Mižúr JánFBA 55011129 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1099 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)899 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)895 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)895 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)880 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)859 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)66562.
3.Onder AntonTKE 5401984 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)950 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)908 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)895 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)888 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)875 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)806 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)63063.
4.Zacharovský IvanZMT 52011129 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)988 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)922 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)803 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)793 2. (Postás Cup - 09.04.2011)790 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)776 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)62014.
5.Oravec IvanSPE 55021081 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)875 1. (Postás Cup - 09.04.2011)869 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)856 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)856 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)798 2. (Postás Cup - 10.04.2011)792 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)61275.
6.Piják VladislavSPE 5201900 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)895 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)880 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)868 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)837 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)752 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)745 5. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)58776.
7.Šmelík ĽudovítRBA 43011071 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)1057 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)991 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)845 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)731 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)545 1. (Západ - 17.11.2010)527 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)57677.
8.Poláček PavolSPE 5501671 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)669 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)655 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)614 4. (Postás Cup - 09.04.2011)529 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)529 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)516 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)41838.
9.Kopaničák VladimírTKE 5201757 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)484 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)463 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)457 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)415 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)403 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)381 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)33609.
10.Šimonovič BohušPEZ 5601853 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)549 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)522 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)362 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)345 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)236 14. (MSR v šprinte - 04.06.2011)232 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)309910.
11.Mikluš ViktorFBA 5201552 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)486 11. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)453 7. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)396 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)352 3. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)312 7. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)240 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)279111.
12.Žilinčík SlávkoTKE 5602783 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)526 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)428 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)406 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)324 8. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)276 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)35 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)277812.
13.Vincze IstvánTKE 4901750 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)745 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)727 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)0 disk (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)222213.
14.Prékop JurajMZV 4701680 9. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)447 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)310 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)231 4. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)224 3. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)159 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)13 3. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)206414.
15.Féder MedardPEZ 5001426 12. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)300 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)299 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)299 13. (MSR v šprinte - 04.06.2011)265 3. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)256 3. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)192 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)203715.
16.Vávra ViktorRBA 5001661 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)626 10. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)366 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)310 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)196316.
17.Palačik KarolTKE 5601751 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)375 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)112617.
18.Máj ŠtefanBBA 5201663 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)447 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)111018.
19.Sleziak WilfriedDKE 4201662 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)314 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)97619.
20.Roháč IgorTKE 4301902 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)90220.
21.Grauzel VladimírFBA 5101308 4. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)224 4. (Západ - 17.11.2010)139 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)84 5. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)0 disk (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)75521.
22.Kutarňa KamilFBA 5102341 4. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)176 7. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)39 7. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)21 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)5 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)0 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)0 disk (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)58222.
23.Baran DeziderFBA 4501122 15. (MSR v šprinte - 04.06.2011)121 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)24323.
24.Gajdošík JozefVZA 520080 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)41 4. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)18 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)0 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)13924.
25.Meriač MilanZMT 420590 4. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)0 16. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)0 4. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)9025.
M 60-
1.Šmelík ĽudovítRBA 43011109 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1074 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1004 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)867 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)867 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)846 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)846 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)66131.
2.Roháč IgorTKE 43011031 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)846 1. (Postás Cup - 10.04.2011)806 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)806 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)794 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)733 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)542 1. (Postás Cup - 09.04.2011)55582.
3.Vávra ViktorRBA 5001820 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)810 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)737 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)688 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)682 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)672 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)668 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)50773.
4.Prékop JurajMZV 4701752 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)736 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)718 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)681 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)633 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)600 2. (Postás Cup - 10.04.2011)595 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)47154.
5.Féder MedardPEZ 5001639 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)520 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)516 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)512 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)512 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)512 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)509 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)37205.
6.Sleziak WilfriedDKE 4201821 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)577 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)492 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)300 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)67 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)22576.
7.Vincze IstvánTKE 4901898 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)795 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)0 disk (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)16937.
8.Grauzel VladimírFBA 5101604 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)185 3. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)0 disk (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)10898.
9.Meriač MilanZMT 4205287 2. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)234 2. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)201 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)0 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)7229.
10.Baran DeziderFBA 4501348 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)145 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)49310.
-.Kutarňa KamilFBA 51020 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0-.
M 65-
1.Šmelík ĽudovítRBA 43011089 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)748 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)748 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)748 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)665 1. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)598 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)598 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)51941.
2.Sleziak WilfriedDKE 4201806 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)593 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)550 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)431 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)407 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)347 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)35842.
3.Baran DeziderFBA 4501491 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)491 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)450 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)450 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)427 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)346 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)342 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)29973.
4.Meriač MilanZMT 4205450 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)433 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)287 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)236 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)23064.
5.Roháč IgorTKE 43011013 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)19135.
W -12
1.Miklušová TerezaRBA 9952754 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)588 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)588 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)588 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)588 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)588 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)567 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)42611.
2.Šmelíková TerezaRBA 9951743 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)588 1. (Postás Cup - 10.04.2011)588 1. (Postás Cup - 09.04.2011)588 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)588 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)588 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)566 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)42492.
3.Hrabošová MagdalénaRBA 0051636 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)549 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)537 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)489 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)417 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)35283.
4.Miklušová TamaraRBA 0252450 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)450 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)427 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)400 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)400 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)388 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)29654.
5.Klabouchová VeronikaVZA 0151450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)425 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)400 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)400 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)25755.
6.Roháčová ViktóriaTKE 0051300 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)300 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)300 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)283 2. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)0 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)0 disk (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)11836.
7.Šmelíková DorotaRBA 0251396 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)336 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)11 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)7437.
-.Sabolová KatarínaFBA 00510 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0-.
W -14
1.Hrabošová MagdalénaRBA 00511047 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)849 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)784 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)784 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)784 1. (Postás Cup - 09.04.2011)758 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)743 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)57491.
2.Miklušová TerezaRBA 99521075 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)849 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)808 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)754 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)754 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)752 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)660 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)56522.
3.Šmelíková TerezaRBA 9951999 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)849 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)849 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)782 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)743 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)689 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)689 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)56003.
4.Papugová AndreaTKE 9751784 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)784 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)784 1. (Postás Cup - 10.04.2011)784 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)782 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)774 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)765 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)54574.
5.Košutová KatarínaVZA 9751784 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)771 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)768 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)723 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)723 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)717 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)350 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)48365.
6.Schenková TerezaRBA 9751613 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)583 3. (Postás Cup - 09.04.2011)559 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)523 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)516 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)451 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)417 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)36626.
7.Miklušová TamaraRBA 0252290 2. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)271 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)5617.
-.Sabolová KatarínaFBA 00510 4. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0-.
W -16
1.Hošeková VandaVZA 96511061 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1054 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1052 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)869 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)869 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)868 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)860 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)66331.
2.Lamanecová RadkaSSN 96511027 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)963 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)875 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)869 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)868 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)849 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)849 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)63002.
3.Papugová MartinaTKE 95511081 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)910 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)849 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)792 1. (Postás Cup - 10.04.2011)789 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)780 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)776 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)59773.
4.Steigrová GabrielaEBB 95521081 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)860 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)849 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)849 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)792 1. (Postás Cup - 09.04.2011)790 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)754 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)59754.
5.Papugová AndreaTKE 9751987 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)983 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)826 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)754 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)743 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)679 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)675 1. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)56475.
6.Franková DominikaKYS 9553921 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)849 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)777 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)751 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)749 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)711 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)697 4. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)54556.
7.Snopková DajanaEBB 9551823 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)773 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)767 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)743 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)727 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)714 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)646 6. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)51937.
8.Cori AdelaBBA 9551765 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)722 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)711 9. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)699 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)609 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)592 10. (MSR v šprinte - 04.06.2011)471 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)45698.
9.Lipnická AndreaEBB 9553506 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)484 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)469 5. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)460 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)425 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)424 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)415 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)31839.
10.Košutová KatarínaVZA 9751886 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)733 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)541 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)346 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - šprint - 28.05.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - skrátená trať - 28.05.2011)310610.
11.Hrabošová MagdalénaRBA 0051825 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)716 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)571 4. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)467 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)328 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)290711.
12.Šmelíková TerezaRBA 99511012 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1002 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)567 11. (MSR v šprinte - 04.06.2011)258112.
13.Miklušová TerezaRBA 9952938 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)796 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)173413.
14.Schenková TerezaRBA 9751424 12. (MSR v šprinte - 04.06.2011)316 2. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)19 11. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)0 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)75914.
15.Filová MichaelaCBA 9551250 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)25015.
W -18
1.Sokolová ĽudmilaKYS 94511100 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1100 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)900 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)900 1. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)900 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)806 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)802 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)65081.
2.Steigrová LuciaEBB 93511060 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)956 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)900 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)823 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)764 3. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)749 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)725 3. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)59772.
3.Pijáková BarboraSPE 94511080 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1026 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)811 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)750 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)735 4. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)721 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)697 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)58203.
4.Koľveková VeronikaTKE 93511000 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)855 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)630 6. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)629 5. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)591 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)574 5. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)550 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)48294.
5.Štefková AndreaZMT 9351900 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)867 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)820 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)796 2. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)698 4. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)679 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)47605.
6.Kevická LuciaRBA 9351955 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)856 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)617 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)573 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)554 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)516 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)455 4. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)45266.
7.Nosková ErikaTKE 9452873 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)581 6. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)476 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)470 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)467 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)394 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)393 5. (Karst Cup  - 4. etapa - 31.07.2011)36547.
8.Hrašnová KatarínaSPE 9351976 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)581 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)433 4. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)373 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)300 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)0 disk (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)26638.
9.Steigrová GabrielaEBB 9552766 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)494 2. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)414 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)359 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)342 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)268 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)0 disk (Západ - 17.11.2010)26439.
10.Hrabošová MagdalénaRBA 0051512 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)467 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)356 3. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)328 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)166310.
11.Cori AdelaBBA 9551300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)299 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)282 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)250 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)111 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)0 disk (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)124211.
12.Lamanecová RadkaSSN 9651648 5. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)64812.
13.Snopková DajanaEBB 9551441 3. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)44113.
14.Papugová MartinaTKE 9551392 8. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)39214.
15.Schenková TerezaRBA 9751316 2. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)0 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)31615.
16.Franková DominikaKYS 9553296 9. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)29616.
17.Filová MichaelaCBA 9551250 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)25017.
W 35-
1.Slámová JanaTKE 72521144 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1128 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)911 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)879 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)867 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)828 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)797 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)65541.
2.Chupeková SilviaVZA 7250986 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)893 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)879 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)879 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)866 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)806 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)795 1. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)61042.
3.Schenková KatarínaRBA 7451914 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)807 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)757 2. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)741 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)717 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)710 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)667 2. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)53133.
4.Papugová ElenaTKE 65521096 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)914 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)617 2. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)598 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)527 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)414 1.miesto (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)398 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)45644.
5.Šmelíková HanaRBA 6951875 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)669 10. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)584 3. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)532 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)498 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)498 2. (Západ - 17.11.2010)440 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)40965.
6.Miklušová DagmarRBA 7351838 8. (MSR v šprinte - 04.06.2011)685 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)608 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)535 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)528 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)450 3. (Západ - 17.11.2010)408 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)40526.
7.Mušinská EvaTKE 64511056 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)598 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)574 11. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)561 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)421 2. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)414 1. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)398 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)40227.
8.Fedorová KatarínaSPE 7451834 1. (Postás Cup - 10.04.2011)616 3. (Postás Cup - 09.04.2011)574 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)544 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)479 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)449 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)420 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)39168.
9.Bukovacová AlenaFBA 7451858 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)834 1. (Postás Cup - 09.04.2011)813 2. (Postás Cup - 10.04.2011)464 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)412 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)354 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)37359.
10.Šmelíková JanaRBA 66701116 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)760 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)578 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)443 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)300 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)291 2. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)348810.
11.Šmelíková BarboraVBA 6951858 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)728 8. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)400 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)300 1. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)300 1. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)235 6. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)222 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)304311.
12.Lago OľgaVBA 7452541 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)497 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)450 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)400 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)307 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)275 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)236 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)270612.
13.Šimová BronislavaPEZ 6951936 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)858 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)295 5. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)293 5. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)115 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)249713.
14.Furuczová JelaFBA 7151746 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)604 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)402 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)175214.
15.Stančíková IngridVZA 6851440 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)428 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)301 4. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)300 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)146915.
16.Barillová AlenaSSN 6951773 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)307 4. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)281 4. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)136116.
17.Králová MiriamVZA 6951414 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)411 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)410 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)123517.
18.Furuczová IvonaFBA 7355444 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)326 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)324 6. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)109418.
19.Poštulková ZuzanaVZA 7051711 9. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)71119.
20.Marková EvaBBA 7651245 2. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)199 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)196 6. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)64020.
21.Roháčová IngridTKE 7051339 3. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)33921.
22.Maľarová AngelaTKE 575149 4. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)4922.
23.Mlynáriková MáriaVBA 715148 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 9. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)4823.
-.Putnovská IvetaTKE 56510 5. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)0-.
W 40-
1.Papugová ElenaTKE 65521128 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1108 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)931 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)922 1. (Postás Cup - 10.04.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)914 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)890 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)68151.
2.Mušinská EvaTKE 64511128 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1068 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)922 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)922 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)68062.
3.Šmelíková JanaRBA 66701128 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)1095 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1001 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)908 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)896 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)801 3. (Postás Cup - 10.04.2011)780 6. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)66093.
4.Šmelíková HanaRBA 69511072 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)926 7. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)889 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)840 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)839 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)796 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)790 5. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)61524.
5.Šimová BronislavaPEZ 69511081 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)949 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)852 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)840 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)837 3. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)798 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)782 6. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)61395.
6.Šmelíková BarboraVBA 6951975 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)872 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)766 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)709 8. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)704 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)632 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)598 8. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)52566.
7.Barillová AlenaSSN 69511011 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)835 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)809 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)579 3. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)570 1. (Karst Cup  - 1. etapa - 28.07.2011)545 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)539 2. (Karst Cup  - 3. etapa - 30.07.2011)48887.
8.Poštulková ZuzanaVZA 7051961 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)820 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)756 7. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)706 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)693 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)625 5. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)45618.
9.Stančíková IngridVZA 6851877 4. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)753 7. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)727 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)382 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)371 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)300 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)261 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)36719.
10.Králová MiriamVZA 6951578 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)554 2. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)549 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)359 3. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)357 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - nočný - 20.11.2010)356 2. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)275310.
11.Majtánová IvetaSPE 6251617 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)512 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)478 3. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)160711.
12.Furuczová JelaFBA 7151621 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)304 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)92512.
13.Paulová IvetaSPE 6751384 4. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)169 8. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)146 6. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)107 6. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)0 6. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)0 disk (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)80613.
14.Barčová DanaSSN 7152466 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)305 5. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)0 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)77114.
15.Časnochová TáňaBBB 7055612 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)61215.
16.Roháčová IngridTKE 7051339 3. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)0 disk (Postás Cup - 10.04.2011)0 disk (Postás Cup - 09.04.2011)33916.
17.Mlynáriková MáriaVBA 7151190 4. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)65 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)52 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)30717.
18.Maľarová AngelaTKE 5751300 3. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)30018.
-.Putnovská IvetaTKE 56510 4. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)0-.
W 45-
1.Majtánová IvetaSPE 62511086 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1016 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)901 6. (MSR v šprinte - 04.06.2011)862 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)830 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)830 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)830 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)63551.
2.Franková JanaKYS 66511069 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1014 4. (MSR v šprinte - 04.06.2011)875 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)810 2. (Postás Cup - 10.04.2011)794 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)779 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)754 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)60952.
3.Kumová IvaRBA 62521046 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)909 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)906 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)823 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)823 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)809 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)733 3. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)60493.
4.Mazúrová SoňaRBA 65511030 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)823 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)791 5. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)776 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)713 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)661 3. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)660 4. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)54544.
5.Masaryková ZlaticaTKE 6652776 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)653 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)620 2. (Národné rebríčkové preteky - ultrašprint - 07.05.2011)611 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)531 1. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)520 2. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)483 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)41945.
6.Mižúrová JanaFBA 6351586 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)560 5. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)554 1. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)550 2. (Západ - 17.11.2010)487 3. (Karst Cup  - 2. etapa - 29.07.2011)463 5. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)450 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)36506.
7.Sádecká JuditaTKE 62531003 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)790 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)531 1. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)270 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)247 3. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)28417.
8.Filová ĽubicaCBA 6251763 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)608 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)507 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)461 1. (Západ - Mikulášske preteky - 05.12.2010)331 5. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)108 5. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 disk (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)27788.
9.Baričková JarmilaTKE 6452629 4. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)540 6. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)515 2. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)279 3. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)257 3. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)221 3. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)170 4. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)26119.
10.Vávrová BeataRBA 5651600 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)599 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)436 3. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)235 8. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)228 8. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)0 disk (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)209810.
11.Putnovská IvetaTKE 5651487 3. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)486 2. (Východ - 7. kolo - 22.05.2011)344 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)344 1. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)296 2. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)0 4. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)195711.
12.Fekiačová MáriaVBA 5851378 7. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)343 7. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)300 1. (Západ - Malý Vazkárik - 09.10.2011)294 4. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)210 4. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)194 4. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)171912.
13.Karovičová MáriaSPE 58511086 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)398 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)148413.
14.Pijáková EvaSPE 5751920 5. (MSR v šprinte - 04.06.2011)442 3. (GPS 2011 - ultrašprint - 23.07.2011)136214.
15.Kavecká SoňaSPE 4851591 3. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)478 3. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)106915.
16.Polakovičová ElenaVZA 5850846 7. (MSR v šprinte - 04.06.2011)0 disk (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)84616.
17.Papugová ElenaTKE 6552490 2. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)300 1. (Stred - Hrčavský Vlk - klasická trať - 29.05.2011)79017.
18.Králová EvaVBA 4751467 4. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)283 7. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)75018.
19.Šmelíková JanaRBA 6670300 1. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)300 1. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)60019.
20.Mušinská EvaTKE 6451588 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)58820.
21.Jurašková EmaTKE 6453307 2. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)273 2. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)58021.
22.Májová PaulínaBBA 5351500 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)50022.
23.Prékopová JanaMZV 6051455 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)0 disk (MSR v šprinte - 04.06.2011)45523.
24.Poláčková DarinaSPE 5852209 9. (MSR v šprinte - 04.06.2011)200 3. (Západ - Jarná cena Rapidu - 20.03.2011)0 disk (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)0 disk (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)40924.
25.Trnovcová AlenaVBA 6451355 3. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)0 disk (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)35525.
26.Nosková ĽubicaTKE 6551344 1. (Východ - 4. kolo - 30.04.2011)34426.
27.Maľarová AngelaTKE 5751300 3. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)30027.
28.Brzová MartaSPE 5351252 8. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)25228.
29.Navrátilová JelaVBA 4451134 5. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)13429.
30.Jergušová Anna MáriaTKE 665198 4. (Východ - 2. kolo - 20.03.2011)0 4. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)0 6. (Postás Cup - 09.04.2011)0 6. (Postás Cup - 10.04.2011)0 5. (Východ - 6. kolo - 21.05.2011)9830.
-.Šofranková MáriaTKE 63510 4. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)0-.
W 50-
1.Vávrová BeataRBA 5651885 1. (Postás Cup - 09.04.2011)885 1. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)878 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)843 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)843 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)840 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)820 3. (Postás Cup - 10.04.2011)59941.
2.Putnovská IvetaTKE 5651888 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)885 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)872 2. (Postás Cup - 09.04.2011)847 2. (Postás Cup - 10.04.2011)840 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)793 2. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)691 4. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)58162.
3.Polakovičová ElenaVZA 5850904 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)864 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)832 1. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)805 4. (Postás Cup - 09.04.2011)792 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)778 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)738 2. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)57133.
4.Prékopová JanaMZV 6051946 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)946 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)800 2. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)767 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)739 1. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)716 4. (Postás Cup - 10.04.2011)700 3. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)56144.
5.Karovičová MáriaSPE 58511016 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)885 1. (Postás Cup - 10.04.2011)848 3. (Postás Cup - 09.04.2011)816 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)771 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)702 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)550 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)55885.
6.Pijáková EvaSPE 5751861 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)832 1. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)779 2. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)759 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)751 3. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)715 3. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)686 6. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)53836.
7.Fekiačová MáriaVBA 5851843 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)746 4. (GPS 2011 - 1. etapa - 22.07.2011)741 5. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)714 4. (GPS 2011 - 3. etapa - 24.07.2011)693 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)602 4. (GPS 2011 - 2. etapa - 23.07.2011)538 7. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)48777.
8.Poláčková DarinaSPE 5852899 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)720 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)675 7. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)635 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)591 5. (Národné rebríčkové preteky - šprint - 07.05.2011)581 5. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 08.05.2011)544 6. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)46458.
9.Polónyiová DarinaVZA 4850422 2. (Západ - 17.11.2010)405 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - 21.11.2010)361 2. (Stred - Jelení paroh - 22.10.2011)300 1. (Veľká cena TIKO ŠPORTU - parkový - 20.11.2010)278 3. (Stred - Jelení paroh - 23.10.2011)17669.
10.Kavecká SoňaSPE 4851553 2. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)438 1. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)99110.
11.Králová EvaVBA 4751428 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)324 4. (Západ - 17.11.2010)200 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)95211.
12.Hlaváčiková KatarínaEBB 6152357 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)0 disk (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)35712.
13.Májová PaulínaBBA 5351354 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)35413.
14.Maľarová AngelaTKE 5751301 1. (Východ - 8. kolo - 29.08.2011)30114.
15.Brzová MartaSPE 5351247 4. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)24715.
16.Navrátilová JelaVBA 445172 3. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)7216.
W 55-
1.Vávrová BeataRBA 56511130 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)1130 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1130 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)1093 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)590 1. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)484 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)429 1. (Západ - Zimný elixír - 06.03.2011)59861.
2.Kavecká SoňaSPE 48511030 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)902 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)865 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)762 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)651 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)651 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)53112.
3.Putnovská IvetaTKE 56511111 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)1028 2. (MSR v šprinte - 04.06.2011)711 3. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)590 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 19.06.2011)570 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)540 2. (Národné rebríčkové preteky - klasická trať - 18.06.2011)300 1. (Východ - 1. kolo - 19.03.2011)48503.
4.Polónyiová DarinaVZA 4850997 4. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)600 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)574 4. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)555 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)548 3. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)394 2. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 02.10.2011)327 2. (Západ - Prvý jarný kufor - 19.03.2011)39954.
5.Brzová MartaSPE 5351637 6. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)450 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)450 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)450 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)450 1. (Postás Cup - 09.04.2011)450 1. (Postás Cup - 10.04.2011)352 3. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)32395.
6.Fraňová MarieSPE 5051450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)448 3. (MSR v šprinte - 04.06.2011)252 3. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)11506.
7.Navrátilová JelaVBA 4451779 5. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)67 2. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)8467.
8.Králová EvaVBA 4751372 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)254 2. (Západ - 17.11.2010)200 2. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)8268.
9.Májová PaulínaBBA 5351354 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)3549.
W 60-
1.Kavecká SoňaSPE 4851755 1. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)755 1. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)755 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)617 1. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)617 1. (CESOM 2011 - šprint - 26.03.2011)617 1. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)617 1. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.09.2011)47331.
2.Polónyiová DarinaVZA 4850735 2. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)647 2. (MSR v nočnom OB - 01.10.2011)601 2. (CESOM 2011 - krátka trať - 26.03.2011)597 2. (MSR na klasických tratiach - 03.09.2011)570 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 01.10.2011)426 2. (CESOM 2011 - klasická trať - 27.03.2011)420 2. (Postás Cup - 09.04.2011)39962.
3.Fraňová MarieSPE 5051550 1. (MSR v šprinte - 04.06.2011)450 1. (Národné rebríčkové preteky - skrátená trať - 05.06.2011)252 2. (Národné rebríčkové preteky - krátka trať - 04.06.2011)12523.
4.Navrátilová JelaVBA 4451601 3. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)300 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)9014.
5.Králová EvaVBA 4751254 2. (Západ - 17.11.2010)250 1. (Západ - Yeti Zima Cup - 06.02.2011)244 2. (Západ - Zimný Sporko - 23.01.2011)7485.
W 65-
1.Navrátilová JelaVBA 4451550 1. (MSR na krátkych tratiach - 10.09.2011)300 1. (Západ - Dunajská buzola - 24.09.2011)8501.