runner cyclist skio

Novinky

Majstrovstvá Europy dorastu EYOC 2019
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 30.06.2019 22:50:50
  • Komentáre

Majstrovstvá Európy dorastu v Bielorusku dnes skončili  pretekmi v šprinte. Z našich reprezentantov si najlepšie počínal v kategórii M-16 Tomáš Šípoš, keď obsadil výborné 8. miesto a Tamara Miklušová, ktorá si v kategórii W-18 vybojovala 13. miesto.

Výsledky ostatných slovenských pretekárov:

M-18  23. Adam Jonáš,  31. Matúš Šimo, 97. Medard Féder, Daniel Pompura neklasifikovaný.

M-16  25. Richard Sláma, 31. Martin Roháč, 55. Lukáš Mário Novota.

W-16  36. Petronela Filipová, 39. Ema Havlíková, 73. Gabriela Trepáčová, 84. Simona Mihaličová.

W-18 36. Ľuboslava Weissová, 56. Dorota Šmelíková, 63. Viktória Kostercová.

Oficiálne výsledky nájdete TU a podrobnejšie informácie o krátkej trati nájdete TU.

Čítať ďalej

Majstrovstvá Europy dorastu EYOC 2019
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 29.06.2019 21:04:47
  • Komentáre

Majstrovstvá Európy dorastu v Bielorusku dnes pokračovali  pretekmi v štafetách. Z našich mladých reprezentantov si najlepšie počínala v kategórii W-18 štafeta, v zložení Tamara Miklušová, Ľuboslava Weissová a Dorota Šmelíková, ktorá obsadila 7. miesto.

V kategórii M-16 skončila štafeta v zložení Martin Roháč, Richard Sláma a Lukáš Mário Novota na 11. mieste.

V kategórii W-16 skončila štafeta v zložení Ema Havlíková, Petronela Filipová a Simona Mihaličová na 16. mieste.

V kategórii M18- skončila štafeta v zložení Adam Jonáš, Medard Féder a Daniel Pompura na 22. mieste.

Oficiálne výsledky nájdete TU.

Čítať ďalej

Majstrovstvá Europy dorastu EYOC 2019
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 28.06.2019 17:03:40
  • Komentáre

Dnes sa začali v Bielorusku dlhou traťou Majstrovstvá Európy dorastu v orientačnom behu EYOC 2019.  Najlepšie sa darilo v kategórii M-16 Lukášovi Novotovi, keď obsadil pekné 12. miesto. V kategórii  W-16 potešilo 17. miesto Emy Havlíkovej  a v kategórii M-18  20. miesto Medarda Fédera.

Výsledky ostatných slovenských pretekárov:

W-16  22. Petronela Filipová,  65. Simona Mihaličová, 68. Gabriela Trepáčová.

M-16  22. Martin Roháč, 29. Richard Sláma, 37. Tomáš Šípoš.

W-18 57. Dorota Šmelíková, 62. Ľuboslava Weissová, 63. Tamara Miklušová, 86. Viktória Kostercová.

M-18 54. Adam Jonáš,  57. Daniel Pompura, 82. Matúš Šimo,

Oficiálne výsledky nájdete TU a podrobnejšie informácie o dlhej trati nájdete TU

Čítať ďalej

Majstrovstvá sveta v presnej orientácii - WTOC 2019 PreO
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 28.06.2019 12:00:50
  • Komentáre

Vo štvrtok 27. júna 2018 sa v Portugalsku konalo druhé kolo v kategórii PreO.

Finálne výsledky po dvoch kolách:

1. Pinja Makinen, FIN; 2. Geir Myhr Oien, NOR;  3. Kreso Kerestes, SLO; umiestnenia slovenských reprezentantov,  14.Ján Furucz;  29. Dušan Furucz;  46. Pavol Bukovác.

Oficiálne výsledky TU.

Čítať ďalej

  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5

Zápisnica z Konferencie SZOŠ 2019
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 25.06.2019 09:35:51
  • Komentáre

Zápisnicu z Konferencie SZOŠ konanej dňa 25.05.2019 na Strednej priemyselnej škole Komenského 1 v Trnave môžete nájsť  TU  alebo na podstránke Zverejňovanie údajov v časti Konferencia SZOŠ 2019, kde sú zverejnené všetky dokumenty uvedenej konferencie.

 

Čítať ďalej

Majstrovstvá SR na strednej trati
  • Vytvoril: VZA
  • Dátum: 19.06.2019 21:45:15
  • Komentáre
Majstrovstvá SR na strednej trati (Lietava, 15.6.2019): PROTOKOL

Čítať ďalej

Tatry orienteering 2019
  • Vytvoril: RBK
  • Dátum: 19.06.2019 17:30:17
  • Komentáre
Tatry orienteering 2019 (Podbanské, Bachledová dolina, 4. - 7.7.2019): POKYNY

Čítať ďalej

Tatry orienteering 2019
  • Vytvoril: RBK
  • Dátum: 17.06.2019 12:58:10
  • Komentáre
Tatry orienteering 2019 (Podbanské, Bachledová dolina, 4. - 7.7.2019): POKYNY

Čítať ďalej