runner
  • banner5
  • banner2
  • banner3

Novinky

  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 29.05.2016 10:27:01
  • Komentáre

Výsledky ME PreO po 2 dňoch

Kategória Open:

1. Gerdtman Stig, SWE; 2. Jullum Martin, NOR; 3. Andersson Jens, NOR.

Výsledky našich pretekárov:

18. Furucz Dušan, 24. Furucz Ján, 42. Mikluš Marián, 48. Miklušová Tereza, 54. Mižúr Šimon, 80. Miklušová Tamara.

Kategória Para:

1. Jansson Ola, SWE; 2. Johansson Michael, SWE; 3. Vovk Vladyslav UKR.

V tejto kategórii sa Silvia Petrúchová umiestnila na 30. mieste.

Čítať ďalej

  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 29.05.2016 09:33:37
  • Komentáre

Výsledky ME v OB štafety:

ME  1. SUI, Howald Florian, Rollier Baptiste, Hubmann Martin; 2. NOR, Kaas Carl Godager, Kinneberg Eskil, Dahli Magne; 3. CZE, Petržela Jan, Šedivý Jan, Král Vojtěch ... 31. SVK2, Mušinský Tomáš, Krajčík Michal, Bukovac Pavol,  37. SVK1, Piják Ondrej, Dávidík Marián, Mižúr Peter.

WE 1. FIN, Anttonen Sari, Teini Marika, Rantanen Merja; 2. SWE, Strand Lina, Johansson Emma,  Alexandersson Tove; 3. RUS, Rudnaia Anastasiia, Vinogradova Natalia, Mironova Svetlana.

Čítať ďalej

  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 27.05.2016 22:07:43
  • Komentáre

Výsledky ME PreO 1. deň

Kategória Open:

1. Gerdtman Stig, SWE; 2. Turto Jari, FIN; 3. Andersson Jens, SWE.

Výsledky našich pretekárov:

36. Mižúr Šimon, 44. Miklušová Tereza, 47. Mikluš Marián, 48. Furucz Ján, 57. Furucz Dušan, 71. Miklušová Tamara.

Kategória Para:

1. Jansson Ola, SWE; 2. Vovk Vladyslav, UKR; 3. Johansson Michael, SWE.

V tejto kategórii sa Silvia Petrúchová umiestnila na 32. mieste.

Čítať ďalej

  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 27.05.2016 21:30:22
  • Komentáre

Výsledky ME v OB finále krátka trať:

ME  1. Kyburz Matthias SUI; 2. Bergman Gustav SWE; 3. Basset Lucas FRA.

WE 1. Alexandersson Tove SWE; 2. Wyder Judith SUI; 3. Teini Marika FIN.

Naši pretekári sa do finále nedostali, najlepší výsledok vo finále B dosiahol Michal Krajčík 29.,

Výsledky ostatných účastníkov z SVK 35. Tomáš Mušinský, 44. Ondrej Piják, 55. Peter Mižúr, 32. Kristína Krajčíková.

Čítať ďalej

  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 26.05.2016 09:25:12
  • Komentáre

Konferencia SZOŠ

Dňa 11. 6. 2016 (sobota) sa v Žiline v budove menzy Žilinskej univerzity na ul. Vysokoškolákov 26 uskutoční so začiatkom o 16:00 hod. konferencia SZOŠ.

Táto konferencia sa zvoláva za účelom zmien Stanov SZOŠ, ktoré vyplývajú zo zákona č. 440/2016 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov. POZVANKA.

Čítať ďalej

  • Vytvoril: SKS
  • Dátum: 26.05.2016 01:48:05
  • Komentáre
Spoznaj les 9. kolo Oblastného rebríčka západnej oblasti (Bratislava Rača, 29.5.2016): POKYNY

Čítať ďalej

  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 25.05.2016 21:40:24
  • Komentáre

Výsledky ME TempO.

Dnes nás Ján Furucz na Majstrovstvách Európy v presnej orientácii v kategórii TempO potešil druhou bronzovou medailou pre Slovensko.

Celkové poradie na prvých šiestich miestach je takéto:

  1. Pavel Kurfürst             CZE       258.5
  2. Martin Jullum              NOR      266.5
  3. Ján Furucz                   SVK      288.5
  4. Zoltán Miháczi            HUN      297.5
  5. Michele Cera              ITA        314.5
  6. Pinja Mäkinen            FIN        323.5

Čítať ďalej

  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 24.05.2016 22:02:43
  • Komentáre

Výsledky ME TrailO v štafetách.

Dnes sa konala prvá disciplína na Majstrovstvách Európy v presnej orientácii – štafety TrailO. Slovenská trojčlenná štafeta v zložení Marian Mikluš, Ján Furucz a Dušan Furucz vybojovala krásnu bronzovú medailu. Zlato si odviezlo  Taliansko a striebro získalo Švédsko. Druhá naša štafeta v zložení Tereza Miklušová, Pavol Bukovac a Šimon Mižúr obsadila 8. miesto.  K dosiahnutým výsledkom gratulujeme a držíme palce v ďalších disciplínach.  

 

Čítať ďalej

  • Vytvoril: M. Mazúr
  • Dátum: 24.05.2016 20:16:16
  • Komentáre

Výsledky ME v OB finále dlhá trať:

ME  1. Hubmann Daniel SUI; 2. Daehli Magne NOR; 3. Regborn Martin SWE.

WE 1. Alexandersson Tove SWE; 2. Nordberg Anne-Margret NOR; 3. Mironova Svetlana RUS.

Naši pretekári sa do finále nedostali, najlepší výsledok vo finále B dosiahol Ondrej  Piják 14.,

Výsledky ostatných účastníkov z SVK 23. Peter Mižúr, Michal Krajčík nenastúpil.

Čítať ďalej