Majstrovstvá sveta v MTBO, Česko
  • Vytvoril: Katarína Papugová
  • Dátum: 18.08.2023 20:13:43
  • Komentáre

Jeden športový sviatok strieda druhý. Po úspešných Veteránskych majstrovstvách sveta, ktoré tento piatok skončili v Košiciach, sa pozornosť orienťáckeho sveta (najmä toho cyklistického) presúva do Jičína. Už v nedeľu sa na štart postaví svetová špička, aby si zmerala svoje sily v prvej disciplíne - šprinte. Slovenská výprava je už na mieste podujatia, kde v sobotu absolvuje modelový tréning na šprint.

• Komentáre
Majstrovstvá Slovenska v OB na dlhých tratiach (Limbach, Slnečné údolie, 23.9.2023): PROPOZÍCIE

• Komentáre
Pohár Slovenského Krasu 2023 (Kulturpark, Kukučínova 2, Košice, 11. - 18.8.2023): POKYNY