runner cyclist skio
minedu
Inov-8
nsc
moscompass
monarex
atex
NLC
Nadacia SPP
Aone
Metrostav
BSK

ISF 2021 Srbsko

V dnoch 11.-17.9.2021 sa 19 pretekárov + 5 trénerov a 2delegátky zúčastnili Školských majstrovstiev sveta v orientačnom behu v Srbsku.

Zloženie SVK tímu:
ŠKOLSKÉ TÍMY:
CHLAPCI
Gymnázium Grösslingová, Bratislava
Maximilián Kubík, Filip Bukovác, Tomáš Kasza, Šimon Šípoš, Matej Demovič, Šimon Kukurugya, Jakub Berčík, Jakub Hummel
DIEVČATÁ
Gymnázium Poštová, Košice
Petronela Filipová, Miroslava Velgosová, Zoe Kolarčíková

NÁRODNÉ TÍMY:
CHLAPCI

Martin Roháč,Tomáš Šipoš, Adam Trepáč, Marek Dolný
DIEVČATÁ
Ema Michačová, Kamila Pompurová, Natália Ježíková, Rebecca Herna

Správa z podujatia ISF 2021 Srbsko
Oficiálne výsledky všetkých športov zúčastnených na ISF v Srbsku

Výsledky orientačného behu sú od strany 106 do 144.

Umiestnenia slovenských pretekárov na krátkej trati:

Kategória M1-SCHOOL

Zlato - Filip Bukovác

Striebro - Maximilián Kubík

Bronz - Tomáš Kasza

4. miesto Matej Demovič

5. miesto - Šimon Kukurugya

7. miesto Šimon Peter Šipoš

10. miesto Jakub Berčík

11. miesto Jakub Hummel

 

Kategória W1-SCHOOL

4. miesto - Petronela Filipová

13. miesto - Miroslava Velgosová

 

Kategória M1- SELECTED

Striebro - Martin Roháč

8. miesto Marek Dolný

19. miesto Adam Trepáč

20. miesto - Tomáš Šipoš

 

Kategória W1- SELECTED

Striebro - Ema Michačová

25. miesto Rebecca Ida Herna

17. miesto Kamila Pompurová

16. miesto Natália Ježíková

Oficiálne výsledky: KRÁTKA TRAŤ, KRÁTKA TRAŤ MEDZIČASY.

 
Umiestnenia slovenských pretekárov na dlhej trati:

Kategória M1-SCHOOL

Zlato - Filip Bukovác,

Bronz - Tomáš Kasza,

Striebro - Šimon Kukurugya,

4. miesto Maximilián Kubík,

5. miesto Šimon Peter Šipoš,

6. miesto Matej Demovič,

10. miesto Jakub Berčík,

13. miesto Jakub Hummel

 

Kategória W1-SCHOOL

Zlato - Petronela Filipová

21. miesto Miroslava Velgosová,

24. miesto Zoe Kolarčíková

 

Kategória M1- SELECTED

Striebro – Tomáš Šipoš,

4. miesto Martin Roháč,

11. miesto Adam Trepáč,

14. miesto Marek Dolný

 

Kategória W1- SELECTED

6. miesto Ema Michačová,

7. miesto Rebecca Ida Herna,

8. miesto Kamila Pompurová

13. miesto Natália Ježíková

Oficiálne výsledky: DLHÁ TRAŤ, DLHÁ TRAT MEDZIČASY

 

V súťaži tímov sa slovenskí pretekári umiestnili v súčte na krátkej a dlhej trati takto:

1. miesto Národný tím W1,

1. miesto Národný tím M1,

1. miesto Školský tím M1A Gymnázium Grösslingova Bratislava,

2. miesto Školský tím M1B Gymnázium Grösslingova Bratislava.

6. miesto Školský tím W1 Gymnázium, Poštová 9, Košice

Oficiálne VÝSLEDKY TÍMOV

Link na ISF

Link na ISF WSC Orienteering facebook

Foto z podujatia