runner cyclist skio

Novinky

Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja
  • Vytvoril: BBA
  • Dátum: 05.05.2019 21:46:54
  • Komentáre

Školské majstrovstvá Bratislavského samosprávneho kraja (ZŠ a MŠ Odborárska 2, Bratislava , 15.5.2019): POKYNY,

PROPOZÍCIE NA WOD 2019

Čítať ďalej

MŠM ISF 2019 krátka trať
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 03.05.2019 14:26:12
  • Komentáre

woc2019

Dnes sa na Medzinárodných školských majstrovstvách  v orientačnom behu ISF 2019 v Estónsku bežala krátka trať. Na nej získalo Slovensko ďalšiu medailu. Postarala sa o ňu Tamara Miklušová, obsadila 3. miesto. Veľmi dobre si počínali ďalší Slovenskí pretekári, keď sa do šiesteho miesta prebojovali ešte  Ema Havlíková 5. miesto, Adam Jonáš spolu s James Bailey z ENG 5. delené miesto, a Simona Mihalovičová 6. miesto. Gratulujeme.

Národné družstvá:

Kategória  W1- SEL,

3. Tamara Miklušová, 11. Ľuboslava Weissová, 14. Dorota Šmelíková, 38. Petronela Filipová, 54. Sandra Ivanková.

Kategória  W2- SEL,

6. Simona Mihaličová, 14. Rebecca Ida Herna, 28. Klára Fedorová, 34. Lenka Porubská, 40. Ivona Roháľová.

Kategória  M1- SEL

5. delené miesto Adam Jonáš a James Bailey z ENG, 9.  Medard Féder, 38. Martin Knor, 41. Lukáš Mario Novota, 48. Martin Roháč.

Kategória  M2- SEL

13. Šimon Šípoš, 22. Andrej Mikloš, 24. Adam Trepáč, 30. Šimon Kukurugya, 34. Miroslav Pajger.

 

Školské družstvá:

Kategória  W2- SCH,

5. Ema Havlíková, 48. Martina Dorozlová, 55. Gabriela Ježíková, 63. Veronika Fečová, 66. Agáta Komanová.

Kategória  M2- SCH

11. Filip Bukovác, 17. Tomáš Kasza, 21. Jakub Berčík, 24. Adam Gramblička, 32. Viktor Kotuliak.

Kategória  M1- SCH

28. Matej Kukurugya, 46. Maximilián Kubík, 51. Matej Demovič, 55. Jakub Humel, 78.Tadeáš Jakuš

Ofciálne výsledky z krátkej trate TU, MEDZIČASY, FOTO

Tamara Miklušová 3. miesto na krátkej trati

Čítať ďalej

Predĺžené prihlášky na KO šprint
  • Vytvoril: FBA
  • Dátum: 01.05.2019 19:35:35
  • Komentáre

Jarný elexír, KnockOut šprint (Bratislava, 8.5.2019): Prihlášky boli predĺžené do 6.5.2019. Radi Vás privítame pri premiére tejto disciplíny na Slovensku.

Čítať ďalej

MŠM ISF 2019 dlhá trať
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 01.05.2019 17:03:07
  • Komentáre

woc2019

Na Medzinárodných školských majstrovstvách v orientačnom behu ISF 2019 v Estónsku získal Adam Jonáš zlatú medailu.

Dnes sa bežala v Estónsku v Otepää dlhá trať. Slovenskí pretekári si počínali veľmi dobre s takýmito výsledkami.

Národné družstvá:

Kategória  M1- SEL

1. Adam Jonáš, 4.  Medard Féder, 27. Lukáš Mario Novota, 41. Martin Roháč, Martin Knor nehodnotený.

Kategória  M2- SEL

11. Šimon Šípoš, 27. Andrej Mikloš, 38. Šimon Kukurugya, 50. Miroslav Pajger, 53. Adam Trepáč.

Kategória  W1- SEL,

6. Tamara Miklušová, 8. Ľuboslava Weissová, 22. Dorota Šmelíková, 23. Petronela Filipová, 62. Sandra Ivanková.

Kategória  W2- SEL,

14. Rebecca Ida Herna, 19. Simona Mihaličová, 21. Lenka Porubská, 47. Klára Fedorová, 51. Ivona Roháľová.

Školské družstvá:

Kategória  M1- SCH

21. Maximilián Kubík, 24. Matej Kukurugya, 62. Matej Demovič, 65. Jakub Humel, 72.Tadeáš Jakuš

Kategória  M2- SCH

11. Filip Bukovác, 21. Tomáš Kasza, 32. Viktor Kotuliak, 35. Adam Gramblička, 37. Jakub Berčík.

Kategória  W2- SCH,

6. Ema Havlíková, 18. Gabriela Ježíková, 50. Martina Dorozlová, 54. Agáta Komanová, 61. Veronika Fečová.

Oficiálne výsledky dlhej trate TU, MEDZIČASY, ROUTEGADGET, SplitsBrowser

FOTO z Vyhlásenia výsledkov

V súťaži tímov na dlhej trati sú výsledky takéto: VÝSLEDKY TÍMOV – LONG

3. miesto Národný tím W1,

6. miesto Národný tím W2,

6. miesto Národný tím M1,

9. miesto Národný tím M2,

8. miesto Školský tím W2 Gymnázium, Senecká 2, Pezinok,

7. miesto Školský tím M2 Gymnázium Grösslingova Bratislava.

12. miesto Školský tím M1 Gymnázium Grösslingova Bratislava,

Čítať ďalej

  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5
  • banner5

48. Veteránske stretnutie SVK – HUN
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 29.04.2019 14:25:21
  • Komentáre

V rámci  pretekov Veľká cena Nógradu dňa 28.4. 2019 sa konalo 48. Veteránske stretnutie SVK-HUN.   VÝSLEDKY

Čítať ďalej

Medzinárodné školské majstrovstvá v orientačnom behu ISF 2019 (29.4 - 05. 5. 2019) Estónsko
  • Vytvoril: SZOŠ
  • Dátum: 29.04.2019 12:46:47
  • Komentáre

Slovenská asociácia športu na školách spolu so Slovenským zväzom orientačných športov vyslala na toto podujatie pomerne veľkú výpravu v takomto zložení:

Vedúca výpravy: Božena Báliová

Školské tímy:

M2  Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava, vedúci Maroš Bukovác:

  • Filip Bukovác,
  • Jakub Berčík,
  • Tomáš Kasza,
  • Adam Gramblička,
  • Viktor Kotuliak.

M1 Gymnázium Grösslingová 18, Bratislava, vedúci Michal Eliáš

  • Jakub Hummel,
  • Matej Demovič,
  • Matej Kukurugya,
  • Maximilián Kubík,
  • Jakuš.

W2 Gymnázium Senecká 2 Pezinok, vedúci Dominic Ditri

  • Ema Havlíková,
  • Gabriela Ježíková,
  • Agáta Komanová,
  • Veronika Fečová,
  • Martina Dorozlová.

Národné tímy:

W1 vedúca Jana Slámová

  • Ľuboslava Weissová,
  • Tamara Miklušová,
  • Dorota Šmelíková,
  • Petronela Filipová,
  • Sandra Ivanková.

W2 vedúci David Franko

  • Simona Mihaličová,
  • Ivona Roháľová,
  • Rebecca Ida Herna,
  • Klára Fedorová,
  • Lenka Porubská.

M1 vedúci Michal Krajčík

  • Adam Jonáš,
  • Medard Féder,
  • Martin Knor,
  • Lukáš Mário Novota,
  • Martin Roháč.

M2 vedúca Alena Bukovácová

  • Šimon Šípoš,
  • Šimon Kukurugya,
  • Andrej Mikloš,
  • Miroslav Pajger,
  • Adam Trepáč.

Všetky potrebné informácie o podujatí nájdete na adresehttps://www.isforienteering2019.ee/

Čítať ďalej

Školské majstrovstvá kraja Banská Bystrica
  • Vytvoril: EBB
  • Dátum: 27.04.2019 16:28:24
  • Komentáre
Školské majstrovstvá kraja Banská Bystrica (Mestský park, Banská Bystrica, 15.5.2019): PROPOZÍCIE

Čítať ďalej